PDA

View Full Version : Защо става така



alex90_bg
02-16-2013, 07:59
Здравеите казвам се Алекс. Проблема ми е че си падам по слаби ниски момичета сас стегнато дупе а винаги попадам на някои високи леко закраглени с паласки и т.н. всеки пат когато се доближа до някое хубаво момиче каквото тарся незнам какво да и кажа как да я заговоря че да несаспия нещата. Помогнете ми. извинете ако има грешки ;)

SweetZombie
02-16-2013, 08:48
ДА ТЕ ИЗВИНИМ??!?!??!! Ти изобщо нзаеш ли кога се пише "а" и кога "ъ"...... кат си толкова взискателен си стой сам!

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 13:11
АКО има грешки...? Абе в училище на нищо ли не ви учат вече???
Гледай сега - негрите харесват по-пЪлнички жени и пенисите им са по-големи. Белите харесват по-слаби жени и имат по-малки "достойнства". Ако искаш голям да ти порасне - практикувай каквото там ще правиш с по-дебелички ;)

marilyn
02-16-2013, 13:36
Не те харесват, защото си неграмотен.

granger
02-16-2013, 14:13
Що? Щото си срамежлив,покажи смелост, заговори някога. Не е чак такава философия да вържеш няколко думи.

PeDoBeR
02-16-2013, 14:40
Аз пък много се радвам когато някой които се заяжда с друг как пише а той е същия боклук SweetZombie (Ти изобщо нзаеш) каква е тази нова българска дума нзаеш ????

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 14:46
Тя може просто да е писала по-бЪрзо. Случвало ми се е. Отделно, мненията й като цяло са грамотно написани. Ти от друга страна сЪщо не сложи запетая пред "когато", "който" (освен това си го написал с И, а не с Й и става в множествено число, което означава, че дори не можеш да сЪгласуваш изреченията си), пред сЪюза "а" сЪщо ВИНАГИ се пише запетая. След "боклук" би трябвало да сложиш точка, за да придобие изречението ти нормален завЪршек. Ако не искаш, тогава трябваше да отново да сложиш запетая, което прави SweetZombie обрЪщение, а не просто ново изречение в изречението, но без никакви знаци.
На края, но не на последно място, "нзаеш" трябваше да е в кавички, тЪй като ти цитираш SweetZombie. ИзразЪт в скобите сЪщо трябва да е в кавички, защото е цитат от нейния пост.

В заключение - казваш, че се дразниш на нещо, което правиш самия ти. Това би било прекрасно и градивно, ако си вземеш поука!

HollyGolightly
02-16-2013, 15:31
Как се "попада" на момиче, което не е твой тип ? Ако не те привличат , никой не те кара да излизаш с тях или дори да ги заговаряш.
Колкото до срамежливостта ти, никой не може да ти помогне , или сам я преодоляваш, или си живееш така и мрънкаш как едно хубаво момиче не можеш да заговориш.