PDA

View Full Version : Баннат в ЦС



Cekata1
02-16-2013, 12:23
Здравейте, бях баннат в един сърф сървър по не знайни причини явно нещо съм сгафил.. не знам не съм обиждал не съм ползвал хак не знам причината.... работата е там, че само в този сървър играех, защото е много добър и въпроса ми е може ли по няккакв начин нз и аз да влезна или нз няква идея

Iwan0ff
02-16-2013, 12:59
Ако нямаш real IP ще можеш да влезеш пак във сървъра чрез рестарт на модема но обаче ако имаш real IP няма да можеш и запомни 1 нещо от мен… вече свестни админи в сървърите като едно време няма… (:

amaz1nG
02-16-2013, 15:22
Ако си с динамично ИП ( Такова , което се сменя ) можеш да изключиш , включиш интернета и вече ще си с ново ЙП, което не е баннато ( сигурно ). Другият начин е да изтеглиш програма VPN , която действа като Proxy - сменя ти йп-то с друго и така можеш да влезнеш също.
Третият начин е да обясниш на админите , че не си виновен и да те unban.
:P

Cekata1
02-16-2013, 15:54
Как да разбера какво ми е ИП и също така как да му обясня като нито го знам кои нито не мога да влеза за да му обясня

milan.minchev
02-26-2013, 16:47
Google - what's my ip

MilanBG
02-26-2013, 18:40
Повечето админи пишат причината, опитай да влезеш и после натисни "таб" където ще се намира информацията за бана. Ако имат форум регистрирай се и напиши, че си баннат и админа ще се свърже с теб. Всички кланове имат няколко дена срок във който можеш да подадеш "молба" и админа трябва да ти покаже демото (ако си баннат за хак).