PDA

View Full Version : мнения?



48700200
02-16-2013, 14:50
Миналия ден и са обадих казах и за петък да се видим.. тя каза добре и каза че утре ще се чуем.. петък сутринта и писах по фейсбук ,довечера в колко а-у тя каза че ще се чуем.. чаках чаках и към 7 часа и звънях.. каза че ще се видим , но към 9 ще ми се обади.. окей ... и след 10 минути ми звъни и ми вика изморена съм , нали няма проблем , ако се видим утре , сега не ми се излиза, рано ще си лягам т.н. вика нали не се сърдиш... викам еми добре, щом не ти се излиза , нека да е утре, викам тогава ще чакам да ми се обадиш утре да се видим и се надявам да нямаш друга работа.. днес вече е 6 часа, още не ми се е обадила.. не трябва аз да и звъня нали? трябва да чакам да ми се обади, ако не го направи ,значи вече е загубила интерес и не иска да се виждаме..

xXxPETYAxXx
02-16-2013, 14:53
Точно така - не трябва да ѝ звъниш!

HollyGolightly
02-16-2013, 15:44
Достатъчно си я търсил, дега е неин ред да го направи. Не и се моли, не и се обаждай или търси по какъвто и да било начин. Като се почувства малко игнорирана, ще почне да проявява интерес отново.

tonssy
02-16-2013, 15:51
Не й звъни, ама не се надявай много и тя да го направи.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 17:43
Точно така! Недей звЪня повече!

Amore-Mio*
02-16-2013, 19:21
Струва ми се, че тя изобщо не проява интерес, че да го е загубила някога, някъде и толкова бързо.

48700200
02-16-2013, 21:21
И в крайна сметка ми се обади поне, тъй като ми каза няма как нещата да се получат.. поне се радвам че това го направи , директно си ми вика незнам ти какво очакваш , но аз не мога да ти го дам, вече ти ако искаш може да си запазим приятелските отношения.. и аз и казах щом така искаш , може и да се чуем отвреме на време.. но се съмнявам , аз след това неща защо да я търся , тя като не иска да е с мене..