PDA

View Full Version : Самотна и влюбена



Ana_01
02-16-2013, 19:59
Здравейте на всички ! Сега ще ви разкажа моята история .. . И така, аз съм едно момиче на 18 години (12 клас ). Може би моят проблем ще се стори много повърхностен за много от вас, но все си мисля че има и хора, които ще се опитат да ме разберат и да ме посъветват. Та проблема е там, че съм сам самичка на този свят. Нямам приятели, нямам гадже ....а всъщност никога и не съм имала .. нито приятели, нито гадже. Няма с кого да излизам. По цял ден и нощ си седя сам самичка вкъщи, а когато съм навън гледам щастливи влюбени двойки и приятелски компании. Ще питате дали проблема е в мен. Ами честно да си кажа, не мисля. Нито съм дебела, нито съм грозна, поддържам добри отношения с много хора, но те са ми просто познати. Никога не съм почувствала приятелската любов, никога не съм имала връзка с момче .. а толкова много искам. Искам да бъда щастлива. Да имам добри приятели, дори 1 ми е достатъчен. Искам да имам момче до себе си, с което да се обичаме и да се разбираме. Тъй като тази година съм абитуриентка, би трябвало да се чувствам по по-различен начин. Но при мен няма нито еуфория, нито радост. Всички момичета от моя клас ще си имат кавалери, само аз няма да си имам. Почти всички от тях си имат гаджета .. и отново само аз си нямам. Вече не знам какво да правя. Опитвала съм се да се приобщя към толкова много компании, но не се получава. Освен това никога не съм нагрубила даден човек, не съм клеветила и не съм лъгала. Не знам защо всичко в живота ми се получи така. Но знам че се чувствам отвратително. Всеки ден. Всеки час. Всяка минута. Плача. Плача всяка нощ, а през деня се правя на весела и щастлива.
От няколко месеца харесвам едно момче. Но проблема е там, че той е от друго училище и не се познаваме. Само се имаме в приятели във Facebook.
Това беше от мен. Много ще се радвам ако някой пише и обърне внимание на писаниците ми :Д.

xXxPETYAxXx
02-16-2013, 20:09
Пиши на момчето едно обикновено "Здрасти(как си?)"!
Явно имаш някакъв проблем с общуването, хора, които са дебели, грозни и злобни си имат приятели, та ти ли не можеш да си намериш!
По-ведро и бъди по-общителна!
Според мен сама се изолираш, като не търсиш никого, а очакваш хората да търсят теб! :)

AnarchyBoy
02-16-2013, 20:10
Аз щи стана приятелче, откъде си?!
Иначе какво да те посъветвам от " ПИШИ МУ! "
Аз в момента не съм в връзка, въпреки че съм влюбен и най-вероятно "бъдещата ми приятелка" която ще е, тя ме добави в FB и ми писа първа, ако не го беше направила - даже нямаше да знам, че съществува като се има предвид че си е лапе а аз по такива не гледам.
Та overall пиши му на момъка, от опит глава не боли ;) дори и да не се получи не трябва да губиш надежда :) излизай по често макар и сама. Разхождай се никога не знаеш кой ще се бутне в теб ;)
Главата горе и да не ти пука!

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 20:15
Тук има цяла камара от самотни и разгонени младежи, които само чакат да им се предостави шанса да почнат да се свалят на младо, самотно и тЪжно момиче. Попаднала си направилното място! ;)

SisiStrange
02-16-2013, 20:16
Според мен си прекалено мека душа и съответно си не точно скучна, ами... някак непасваща в компании. Имаме такова момиче в групата. Опитахме се да я приобщим. Не стана. Все е неловко с нея. Просто бъди спокойна и се смей, говори каквото ти е на устата, не се опитвай да си добра с всички. Когато всички те харесват, за никого не си специален. Не може да не си нагрубила никога никого и все да си казвала точно, каквото мислиш. Имам най-добър приятел, с когото се случва да си казваме много (ама много) груби, но честни неща и това е едно от нещата, които ме карат да вярвам, че съм случила на човек. Бъди по-честна с хората. Не се опитвай да ги печелиш специално. Просто бъди приятна компания.

Тръгни на някакъв спорт/клуб/група/кръжок. Там ще се запознаеш с нови хора. Освен това ти предстои университет (вероятно). Там също ще бъдеш обкръжена от нови шансове да се сприятелиш с нови хора.

/Гаджето ще си дойде в правилния момент. Големия прас, че ще си без кавалер. Вие не отивате там да се мляскате по двойки, а да се изпратите класа. Баш на бала ми и аз бях без кавалер. Случи се така, че същата вечер тръгнахме със сегашния ми приятел, но това стана доста след цялата официална част. Никак не ми пукаше. Там бяхме като клас, като курс. Не като тая с еди кого си, оная с другия.

AnarchyBoy
02-16-2013, 20:18
Тук има цяла камара от самотни и разгонени младежи, които само чакат да им се предостави шанса да почнат да се свалят на младо, самотно и тЪжно момиче. Попаднала си направилното място! ;)

Това ;)

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 20:20
Кое? :oops:

AnarchyBoy
02-16-2013, 20:25
Цялото :D
пълно е точно с такъв тип момчета :oops:

HollyGolightly
02-16-2013, 20:27
Не задължително да си дебела и грозна, за да е в теб проблема. Замисли се, лесно ли допускаш хора по-близко? И както SisiStrange каза, отпускаш ли се, когато си в компания, смееш ли се, говориш ли с останалите, или просто стоиш като страничен наблюдател, гледайки все едно, че не ти е там мястото?
Ако искаш да имаш приятели трябва да направиш някаква промяна в себе си, опитай се, повярвай ми знам колко е трудно, да си малко по-общителна. Тези твои така наречени "добри познати", можеш да ги направиш свои приятели, просто им се обаждай ти, не очаквай все някой друг да те търси. Питай ги как са, кани ги да излезете и така.
С момчетата важи същото, не очаквай някой да чуе, че един къде си живее едно самотно момиче и да дойде да похлопа на вратата. Направи първата крачка ти. Този, който го харесваш, просто му пиши във Facebook, в твоя случай това даже е плюс, че не сте от едно учлище, тъкмо ако нищо не излезе, няма да ти се налага да го виждаш постоянно. Едно "Здравей :) " никого не е наранило.

girlwithblueeyes
02-16-2013, 22:08
А как очакваш да си намериш приятели и гадже седейки у дома и плачейки ? Излизай навън,записи на някакъв спорт или курс . Престани да бъдеш нещо като света вода ненапита това не се харесва на хората включително и на момчетата . Не си обидила или нагрубила никой ами ето затова може би нямаш приятели . Защото създаваш едно впечатление на прекалено добра и прекалено мила и това бърка в очите на околните и те прави лицемерна в техните очи . Бъди естествената, казвай това което наистина мислиш дори с риск да обидиш някой . Усмихвай се и бъди ведра към околните без да се правиш на прекалено добричка . Колкото до момчето просто му напиши едно Здрасти и после каквото стане .