PDA

View Full Version : Мисля, че не издържам повече, моля за съвет..



unbreakable_m
02-17-2013, 01:17
Здравейте!
Мина голям период от живота ми в който живея с болка.
Знам, че ще ви се стори супер клиширано, но за мъдрите хора моля прочетете до края и ако можете ми дайте някакъв съвет, или просто си кажете мисълта.
Така.. Проблемът е че ОБИЧАМ едно момиче, само че пропилях всичките си шансове да има нещо между нас и сега не си говорим от 1 година.
Знам че сме един за друг и това ме измъчва до такава степен, че когато се засечем в Университета, целия настръхвам, пулса ми се ускорява, не мога да спра да мисля за нея по цели дни, дори месеци.
Имам чувството, че ще се разболея..
Ето я и историята.
Преди 4 години се запознахме в една компания и в началото всичко беше приятелски настроено и забава.
Времето минаваше и аз и тя ставахме все по-близки и по-близки, играхме игри заедно (геймърчета бяхме), събирали сме си компаниите, запознах я с едно момиче, което до ден днешен и е най-добра приятелка.
Един ден усетих силно чувство към нея, но се опитах да не и го показвам, защото не исках да развалям това приятелство.
В един момент чувствата ми нарастваха до такава степен, че бяха леко забележими.
Един ден тя започна да се отдръпва от мен и аз реши да и кажа всичко.
Всичко щеше да е наред докато не ме попита "С колко момичета си ходил".
Аз и казах "Няма да те лъжа, имал съм връзка с 3 момичета".
Тогава тя ми каза, че между нас може да има само приятелство и нищо повече.
Беше ми повече от ясно, че ме е помислила за курвар или плейбой, но историята едва сега започва..
Отново си бяхме приятели и аз си вярвах, че всичко е свършило, но с времето отново започнах да изпитвам същите силни чувства към нея, когато примерно я няма на близо или не е в скайп.
Обадих и се, за да се видим някъде и да поговорим, но когато ми звънна ми отговори със "какво искаш?".
Останах, без думи но не се предадох, реших да я питам дали иска да се видим, но тогава ми каза "уча.".
След този разговор и написах един роман от 20 реда, колко студено се държи с мен и колко отблъскващо действа и се блокирахме в скайп, блокирахме си номерата и фейсбуците.
Няколко месеца по-късно срещнахме отново на едно място и се сдобрихме (извиних и се), и отново поддържахме някакви контакти, но всичко беше различно, аз си имах приятелка, нямах чувства към това момиче вече.
Един ден стоях с приятелката си и нейна приятелка на една пейка и това момиче което харесвам ни видя и дойде да ме види.
Само, че точно тогава приятелката ми се обърна и ме целуна...
Това момиче (ще я наричам Н.), се обърна и си замина.
Спряхме да си говорим за известно време, тогава тези мои чувства отново се разпалиха и скъсах с приятелката си, защото покриха чувствата от връзката ми...
Няколко месеца по-късно се падаме на една и съща матура, в една и съща стая и тя стои пред мен... (дори не сме от еднакви училища).
След матурата я потърсих и пак се сдобрихме..
Мина известно време и я питах, дали може да ми даде новия си номер, понеже стария и е невалиден и тя ми каза "Не.".
Тогава се ядосах и й написах някой много грозни неща.
След това на няколко пъти сме се засичали в университета (да съдбата ни метна в един и същ университет) и всеки път като се погледнем, когато се подминаваме долавям този странен поглед, в който не долавям омраза, но нещо като любопитство или нещо такова.
Започнах нова връзка и всичко потръгна добре, докато не заминах за 2 седмици на нещо като работа до Нигерия.
Имаше един момент в който един чичко беше допрял пистолет до главата ми и докато ми крещяха и разпитваха някакви неща, първата и последна мисъл в главата ми бяха "о, боже господи, ще умра и няма да мога да и се извиня, никога няма да разбера дали е чувствала нещо към мен..", когато се оказа, че чичкото е от службите за охраняване на региона се успокоих и докато не стъпих на наша земя не спрях да мисля за нея.
Мислих си че тези чувства ще затихнат и че си въобразявам, че имам чувства към Н.
Но в крайна сметка се засилиха, след като и писах извинително писмо по фейсбук преди нова година и след това и честитих.
Преди седмица се разделих с приятелката си, защото тя самата осети, че страда.
В последните дни не се храня правилно, не спя правилно, сънувам кошмари, не спирам да мисля за Н.
Тя беше срещнала един общ приятел (най-добрия ми приятел) и го попитала, как съм и какво правя и му споделила, че съм я наранил много и съм щял да си платя и тем подобни неща. (това е преди последното извинение)
Идеята ми беше да я потърся отново и да говорим като нормални, цивилизовани хора, не очаквам да стане нещо кой знае какво.
Просто искам този ад да свърши, искам да разбера, дали тя някога е имала чувства към мен и да разбере, какво съм преживял през тази една година в която не сме контактували изобщо.
Но дори не знам дали ми е приела последното извинение..
Имам чувството, че ще развия някаква психическа или физическа болест..
Не знам какво да правя..
Има безсънни нощи, като тази в които стоя и гледам стари филми по тв-то и си мисля какво обърках и защо всичко се случи така.
Не знам какво да правя..
Благодаря за разбирането и отделеното време.

Amore-Mio*
02-17-2013, 06:04
Момче, стегни се.
Единствено вдигаш егото й, като й се извиняваш, при условие, че ти не си виновен за нищо. Точно тя те е наранила, когато те е отблъснала, вместо да седне и да поговори с теб. Нещата излизат от нея, а ти като й се извиняваш - тя си мисли, че света се върти около нея.

sexa_na_kompleksa
02-17-2013, 06:12
Имал си връзка с три момичета и това те прави "курвар" и "плейбой"?
И как по-точно си я наранил, та сега ще си "плащаш"?

Според мен, трябва да я оставиш, без значение, колко ти е трудно, и колко си влюбен в момента. Просто не си заслужава. Ти постоянно й се извиняваш, тя постоянно се сърди, че даже иска да ти отмъщава... Детска работа.

besso
02-17-2013, 06:17
След този разговор и написах един роман от 20 реда, колко студено се държи с мен и колко отблъскващо действа и се блокирахме в скайп, блокирахме си номерата и фейсбуците.

Това е незряло отношение, което показва слабост и отблъсква хората още повече.



Мина известно време и я питах, дали може да ми даде новия си номер, понеже стария и е невалиден и тя ми каза "Не.".
Тогава се ядосах и й написах някой много грозни неща.

Мда...



Просто искам този ад да свърши, искам да разбера, дали тя някога е имала чувства към мен и да разбере, какво съм преживял през тази една година в която не сме контактували изобщо.

Ми надвий егото си, потърси я и й признай всичко. Няма да е лесно, но нима ще е по-лесно още месеци и години да не можеш да спиш нощем? Изяснете нещата веднъж завинаги. Успех!

unbreakable_m
02-17-2013, 12:18
Благодаря ви толкова много за отделеното време и разбирането.
Съветите и мненията ви ме отпуснаха в голяма степен, благодаря ви. :)
И besso, ще поработя по въпроса и ще го направя. :)
И отново много ви благодаря!

xXxPETYAxXx
02-17-2013, 12:57
Ми аз разбирам кое я е наранило - това твоето отношение към нея(в цитатите, които е посочил besso), а не с това, че си имал 3 гаджета!
Никой не отказва да има връзка с някого, само защото имал и други връзки преди това. Поне не и ако го харесва ;) Можеше да ѝ кажеш тогава, че това няма значение, защото тя е специална и бла-бла-бла, ама свършило е то вече.

Съгласна съм напълно с besso - поговори с нея, но като мъж, не като леке, което ругае, когато не става каквото иска!

Вероятно нямаш шанс, но пък няма лошо да ѝ споделиш най-накрая чувствата си, за да ти олекне и да можеш да ги загърбиш вече!

Tsukuda_Hiroshi
02-17-2013, 14:20
Брааааат...! Не знам след прочетеното дали само аз искам да забия 1 тукат в муцунката на вЪпросната Н! 3 си имал, не 33 - какво толкова?! Тя да не е девствена?! Щял си да плащаш - ами кажи й, че плащаш от доста време вече, че явно и с версиите. СЪвсем си се побЪркал от любов. По-зле от теб е само онзи пич от "Любов по време на холера", дето си чакаше момичето 51 години (уникален филм, гледай го!!).
Според мен прави са хората като ти казват, че трябва да се примириш с факта, че може и да не сте заедно. Освен това, мисля, че тя те харесва. Не искам да ти давам напразни надежди, но щом й е станало кофти като е видяла другото момиче да те целува...
Разбирам те и все пак смятам, че трябва да се стегнеш малко. Ти мЪж ли си или дрисльо? Покажи й, че имаш достойнство!!!

dobri4ko2
02-17-2013, 14:49
Хах брат и аз се филмирах така като теб преди, ама да не ти пука сериозно, сега продължавай напред ще срещнеш много други красиви и разбрани момичета, пък ако ти е писано да си с Н рано или късно съдбата ще ви "събере" в най-неочаквания момент.

unbreakable_m
02-17-2013, 22:58
xXxPETYAxXx, така е..
Права си, че държанието ми е една от причините и да съм честен съзнавам, че шансовете ми с нея са се изпарили, но наистина бих искал да си кажа някои неща.

Tsukuda_Hiroshi, брат много ме надъха ако трябва да съм честен. :D
Прав си че съм затънал от любов, радвам се че ме разбираш. Мисля, че може би не е възможно да съм с нея, но реално никога не съм говорил като човешко същество с нея за тези неща.
Не знам дали не е била докосвана от други момчета (надявам се не), та мисля че още е девствена, но все пак не мисля за това много, или по скоро не искам да мисля.. xD
А от колкото до мъжа или дрисльото, май е време да порасна и аз и да спра да се излагам така. :)
Благодаря ви много, всички ми дадохте много хляб за размисъл.
Вие сте първите хора, които ми дадохте сериозно внимание.
Ако имате още мнения споделете ги.
Сега определено си отворих повече очите и ми е някак си много по-леко. :)

minchorna
02-18-2013, 06:14
Заради такива като автора,дето ходят да им се извиняват и да им ходят след гъза 90 % от момиченцата са с високо самочувствие.

error92
02-19-2013, 15:00
Аз и казах "Няма да те лъжа, имал съм връзка с 3 момичета".
Тогава тя ми каза, че между нас може да има само приятелство и нищо повече.

End of story.

gabi_94
02-20-2013, 13:02
Пич, кофти е положението ти. Но защо просто не и обясниш всичко точно и ясно. Говори с нея и кажи всичко, което си написал тук. Ако те отреже, давай напред! С това светът не свършва.

tori
02-20-2013, 15:45
Света не свършва с тва, че една надута пръдла те е отрязала един път. Лошо е, че и позволяваш да ти се казва на главата. Тя е сърдита и наранена, ти какъв си? Как се чувстваш ти? Стига, тя ти е казала, че няма начин да сте заедно, защото си бил с 3 момичета. Трябвало е още тогава да се сетиш, че ако ще на челна стойка да застанеш, няма да сатне нищо между вас. За никого не е проблем, че не е единствен. Тя просто си е търсила оправдание да не е с теб с това изказване. А това, че се е врътнала на петички като те е видяла с друга, е защото е разбрала, че не е единствената в мислите ти и се е обидила, че не рониш крокодилски сълзи по изгубеното ви приятелство. Извода от всичко е да не се занимаваш с глупости, момичета има много. Явно не е момичето за теб в момента.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 19:10
Кажи какво стана сЪс ситуацията, брат! Заби ли й шутовете или още нямаш силата?

Al3ksandra
02-21-2013, 00:02
Какво да ти кажа, говори с нея,имаш нужда, но не и позволявай да се гаври с теб! От всичко което прочетох досега,мисля че трябва да се стегнеш и да й покажеш,че не може да прави с теб каквото й хрумне.. Подло е. И да те обвинява в неща, които не си извършил! Поговори с нея, дори да не стане нищо, просто да ти олекне на душата,защото такава любов погубва!

marin4itu
02-21-2013, 13:29
Само на мене ли тази ми се струва една невероятна лигла?! Нещо като "не те искам, ама и с други няма да бъдеш". Иска да ходиш след нея като кученце и мислите ти да са само за нея... еми явно го е постигнала като гледам..

broken.
02-21-2013, 16:32
Не мисля, че някога ще е същото между вас.Карате се, сдобрявате се.Трудно е, ама трябва да го преживееш.Пък и правилно - 3 връзки от никоя гледна точка не те правят "курвар" ..

DENKAZ
02-21-2013, 19:03
Ти добре ли си да падаш толкова ниско заради няква надута п*тка?
Стягаш се и й теглиш майната!

unbreakable_m
02-21-2013, 22:32
Здравейте, нямах време да се свържа с нея тези дни..
Трябваше да уча за последния изпит, като машина и то в крайна сметка го взех с 3.. xD (Взет е не ми пука!)
Та писах и че искам да се видим и тя каза добре и утре всичко ще се изясни. :)
Утре ще разказвам.
Благодаря ви на всички, като прочетох мненията ви и научих нещо за себе си..
Мисля твърде много, а това е проблем. :)

minchorna
02-22-2013, 06:26
Успех!Ако не стане нищо тегни една майна и продължи напред,иначе тъпчиш само на едно и също място и пропускаш други възможности!

tori
02-22-2013, 08:00
Успех!Ако не стане нищо тегни една майна и продължи напред,иначе тъпчиш само на едно и също място и пропускаш други възможности!
Точно. Мисля, че няма да се съберете, но айде да не бъда черногледа. Успех и помни само, че тя не е единствената и има и други приятни и интересни момичета/жени, които не биха те наранили.

lipecek
02-22-2013, 12:18
Аз в неделя вечер или понеделник слетобяда ще направя същото. Автора знае :) казал съм му на Л.С моята история. Мой пиши как са се развили нещата ;)... аз мисля да и го кажа на момата чрез писмо ! Само, че ще и го дам лично. Ако не се осъзнае или усети, че има голямо бъдеще с мене да го @№!№

unbreakable_m
02-23-2013, 06:10
И така, говорих с нея!
Съжалявам, че малко късно отговарям.
Ами значи първото което е бяхте много, много прави, че съм и качил самочувствието.
Другото което е.. Получих отговорите, които исках да чуя.
Харесвала ме е но вече всичко е различно.
Само малко я сбърках, когато и казах че са щели да ме гръмнат, но в крайна сметка е решено.
Казах, че повече няма да я търся и да я тормозя, защото си имаме личен живот и ако иска да поддържаме контакт, да ме потърси, но да знае че понятието "просто приятели" между нас не съществува.
Полафихме още малки, казахме си чао и всичко ми олекна.
Сега всичко ми е чисто, наспах се като ПИЧ, хапнах палачинки с мед тази сутрин.
Чувствам се като напълно нов човек!
Още ми е кофти за момичето, но какво да се направи.
Както вие казахте, не е единствената и просто няма смисъл.
Мисля, че всеки ден ще става все по-добре и по-добре, защото реално не ми пука дали излиза или харесва други момчета.
Важното е това, че ме изслуша и си изказа мнението.
Благодаря ви на всички, страшно много!
Страшно много ми помогнахте.
lipecek, брат супер си и на теб ти желая късмет!
Благодаря и на всички женски мнения! (Наистина, много го оценявам.)
И благодаря Tsukuda_Hiroshi, за твърдото мъжко мнение! :)
През по-голяма част от живота си съм живял сред жени и съм нямал баща, който да ме нахъсва и насочва в живота.
Мисля, че ти успя с няколко реда.
Още веднъж едно голямо благодаря!

tori
02-23-2013, 08:49
Говоря от името на всички. Радваме се, че сме помогнали да се отървеш от ролята на изтривалка в краката и. Успех в живота и усмивки за напред.