PDA

View Full Version : pomogmete mi... :-k



vaiii
02-17-2013, 07:32
Здравейте!Аз съм момиче на 11 години.Аз имам проблем .Моите приятели мислят че уча много а това не е така.Само понякога уча , и то когато теста е по математика,български и някои други предмети. Те ме наричат инцикопедия ,защото понякога има по-високи уценки.А аз понякога си правя пищови , щом ще имаме тест. А те си мислят че уча по цели нощи а това не е така.И когато четем по литература има едни страници където пише (инцикопедия,или аз трябва за знам) и като каже някои инцикопедия жсички се хилят.А на мен хич не ми е притно .Какво да направя?Кажете ми моля виии .Много ми е гадно. :-(

tori
02-17-2013, 07:42
Ми наистина седни и научи някой и друг урок по БЕЛ, няма да е излишен. Иначе кво като си мислят така? о.о То не е лошо.

Laana
02-17-2013, 07:52
Като видят колко грамотно си написала това,друго ще си помислят.

Amore-Mio*
02-17-2013, 11:44
И какво те притеснява това?
В това да учиш - срамно няма. Да ти го казват - също няма.
По - добре да вземеш да пораснеш и да се научиш да пишеш правилно. Няма да е зле наистина да седнеш и да учиш.

TrollFaace
02-17-2013, 12:12
Като видят колко грамотно си написала това,друго ще си помислят.

+

TheBobqk
02-18-2013, 07:40
От кога да си умен е срамно? В случая ти си преписваш, но не трябва да обръщаш внимание на подигравките. И наистина си седни на задника и се научи, че се пише Енциклопедия. Като цяло седни да учиш по български.

autumn_eyes
02-18-2013, 08:03
Почти ги заблуди... дай им да прочетат този ти пост:D


П.С. а дали не е възможно да си трол?

pifiella
02-18-2013, 16:38
Явно твоите приятели са доста тъпи,щом мислят теб - ИНЦИКЛОПЕДИЯТА за най-умната.
На 11 години е срамота да пишеш така!

Just.me
02-18-2013, 22:19
Първо, пише се Енциклопедия и Оценки. Второ, изобщо не трябва да ти пука какво мислят те. Ученето е вратата към успеха. Седни, учи, завърши, влез в хубав университет и изкарвай много пари от хубавата си работа. Пък те щом мислят ученето за срамно, могат след време да метат улиците. Всеки сам кове съдбата си!

EternalDream
02-19-2013, 17:10
Малки сте, ще пораснете и няма да ти се подиграват. Междувременно, отвори някоя книга, читанка...