PDA

View Full Version : пренаситена коса



Deni9688
02-17-2013, 12:04
Здравейте! Преди месец си взех тривитамитол за косата понеже ми капеше доста,но уж четох,а така и не съм обърнала внимание,че трябва само по 2 супени лъжици максимум на косата да се слага.А аз си я мажех цялата с тривитаминол.На скоро една фр ми каза ама след дъжд качулка вече бях свършила шишенцето.И сега вместо косата ми да се сгъсти,тя се пренасити и ефекта стана обратен.На някоя от вас да и се е случвало и да има някаква идея какво да направя?

TrollFaace
02-17-2013, 12:08
подстрижи се 1 номер

YSMF
02-17-2013, 12:13
И при мен става така като се пренасити, правя почивка от месец /примерно/ и след това почвам пак маските.

strawberry88
02-17-2013, 12:24
Оо, Дени...здрасти. :D Ами значи при някои хора, като се пренасити косата започва да пада.При теб няма такова нещо.Даже ти е спрял косопада. :Д Обаче за друг път да знаеш - слагай само по 2 суп. лъжици.Защо не пробваш да добавяш и други неща към тривитаминола?Така и сместа става повече. :D Аз слагам и жълтък, оцет, кис. мляко, бадемово масло, мед, ракия...

Deni9688
02-17-2013, 12:45
Оо, Дени...здрасти. :D Ами значи при някои хора, като се пренасити косата започва да пада.При теб няма такова нещо.Даже ти е спрял косопада. :Д Обаче за друг път да знаеш - слагай само по 2 суп. лъжици.Защо не пробваш да добавяш и други неща към тривитаминола?Така и сместа става повече. :D Аз слагам и жълтък, оцет, кис. мляко, бадемово масло, мед, ракия...

спря ми за малко и сега пак почна

strawberry88
02-17-2013, 12:48
Аа...ами ония ден каза че ти е спрял. ;s Спри всякакви маски и си вземи някакви ампули според мен. :/

Deni9688
02-17-2013, 13:09
Аа...ами ония ден каза че ти е спрял. ;s Спри всякакви маски и си вземи някакви ампули според мен. :/
да така е беше ми спрял ама от тогава кичурчета направо ми падат ;х Жени ползвала съм ампули преди време никаква работа не ми вършат ... ще спра със всичко сега няколко месеца да се оправи :)

strawberry88
02-17-2013, 13:15
Ясно.Според мен обаче трябва да направиш нещо.Как така ще спре от само себе си? :Д Чела съм, че помагат едно спрейче от аптеката - Себорал Форте (около 2-3 лв. май беше) и шампоан Фитовал.Той е за косопад.Не знам.Както решиш.Дано да ти спре бързо. :)

wiiwa
02-17-2013, 14:27
Щом е толкова зле на лекар да иде, според мен.

TheBobqk
02-18-2013, 06:57
Ако косата ти не е особено дълга, слагай само 1 лъжица. Дано не ти окапе косата.

hecate55
02-18-2013, 07:32
Не е от тривитаминола. Аз слагам много от тривитаминола, правя го от повече от две години и нямам проблеми. Въпреки това, осъзнах че няма смисъл да се хаби много тривитаминол, а е нужно да се намажат само корените с памуче, затова днес ще си купя ново шишенце, понеже не съм го използвала от няколко месеца, мисля, че 5. И с памуче в корените и така. Трябва да се действа на корена. Това е най - доброто. И да, косата наистина расте по - бързо от тривитаминола. Какво ли друго не използвах и нямаше ефект, освен на хидратация.