PDA

View Full Version : Познаваме ли се ?



shaunaa
02-17-2013, 13:38
Сигурно на всеки му се е случвало да прати покана на някой, който му е харесал във ФЕЙСБУК и той да му зададе въпроса "Познаваме ли се " Как отговаряте, за да завържете диалог с този човек ?

FlowerPower
02-17-2013, 14:39
Не, но... и пишеш защо си му пратила покана.

TheBeliever
02-17-2013, 14:48
Има хора, които просто не желаят на приемат покани от непознати. В такива случаи каквото и да напишеш не би имало значение.

strawberry88
02-17-2013, 15:17
Ами не знам.Може да пишеш, че не се познавате, но искаш да се запознаете ... не знам. 8-) Или да накараш ваш общ приятел да ви запознае извън мрежата и след това вече да си пишете. :Д :)

xoxi
02-17-2013, 16:51
Не изпращам и не приемам покани от непознати.
Ако си е направил труда да попита нещо и(ли) да приеме поканата, значи би трябвало да е предразположен към разговор.

anonymous708973
02-17-2013, 18:32
"О, ами, всъщност, не, но:
- видях снимката на Рилските езера и на Триградското ждрело, стана ми интересно да те питам какво мислиш...
- много обичам да гледам снимки на хора, а тези са страхотни. Ти ли си ги правил?
- мисля, че Петър/Иван/Драган ни запозна, когато бяхме...
- обожавам питбули и се чудя дали е подходяща порода за мен, ще ми кажеш ли повече?

Например.

TrollFaace
02-17-2013, 19:23
"О, ами, всъщност, не, но:
- видях снимката на Рилските езера и на Триградското ждрело, стана ми интересно да те питам какво мислиш...
- много обичам да гледам снимки на хора, а тези са страхотни. Ти ли си ги правил?
- мисля, че Петър/Иван/Драган ни запозна, когато бяхме...
- обожавам питбули и се чудя дали е подходяща порода за мен, ще ми кажеш ли повече?

Например.
или
- о много ме кефиш искам да ти лапам
примерно

den4o7
02-17-2013, 19:51
или
- о много ме кефиш искам да ти лапам
примерно

Ba-Dum-Tss

gabi_94
02-18-2013, 12:26
"Не, а искаш ли?"
"Не, но бих искал/а да се запознаем"

Аз така бих отговорила, но досега на непознати не съм пращала покана. Макар че в момента точно това искам да направя. Страха от отхвърлянето обаче е по-голям.

Amore-Mio*
02-18-2013, 13:06
"Не, но искам да се запознаем", примерно.
Иначе, случвало ми се е. И обикновено отговарям, каквото ми е на сърце в този момент.

Just.me
02-19-2013, 16:59
Случвало ми се е един път :D Малко е неловко.. аз не отговорих, но иначе "Не, но искам да се запознаем" е добре :) Или казваш, че си изпратила поканата без да искаш, което не звучи правдоподобно, но.. какво пък :D