PDA

View Full Version : Имам съмнения ,че той харесва най-добрата ми приятелка....



cremena45
02-17-2013, 14:45
Харесвам много едно специално момче,обаче на скоро имам съмнения ,че той харесва моята най-добра приятелка може би мислите как разбрах имам съмнения просто значи: Направих си друг профил във фейсбук за да пробвам дали се занася със непознати момичета във нета тоест дали се занимава да чати грешка от моя страна но факт любопитвото ми се оказа по-силно....писахме представих се разбира са за друго момиче далеч от нашия град ако евентуално нещата се усложнят и поиска да ме види...там той сподели че харесва едно русо момиче от училището му (аз съм чернокоса)но не от неговия клас ,а от друг и ,че не би искал в момента сериозна връзка ,но с нея би искал...досещате се че започнах да я търся да я видя съществува ли ,коя е....така и не намерих момиче по описанието което ми даде...вчера пратил покана за приятелство на най-добрата ми приятелка и така се съмнявам ,че нея харесва тя отговаря на описанието му руса и от друг клас висока и хубава...тя ми каза обаче че не проявява никакъв интерес още по-малко че аз съм влюбена в него ,работата обаче е че аз искам да го спечеля ,но ако проявява интерес другаде и то към нея незнам дали имам шанс....

petkoo
02-17-2013, 14:54
Ами кажи му какво изпитваш към него

passion.
02-17-2013, 15:29
Започни да си чатиш ти с него..

Seattle
02-17-2013, 19:36
боядисай се руса :)

DENKAZ
02-17-2013, 20:52
боядисай се руса :)
+
след това започни да му пишеш.

Just.me
02-19-2013, 17:45
Започнете да си пишете и го питай дали я харесва, ако си станете по-близки. Ако има ask.fm може да го питаш там :D

broken.
02-19-2013, 17:51
НЕ се боядисвай! Ако някой те харесва, ще те харесва такава,каквато си! Пишете си,излезте,току виж си падне по тебе ;)

Chacho
02-19-2013, 19:33
Просто се пробвай. Може да я харесва нея, ма да те хареса теб после. Сигурно и самият той не знае все още дали би те харесал.