PDA

View Full Version : Идеи за работа ? :)



dqwolla_we
02-17-2013, 18:03
Здравейте ! Искам с една моя приятелка да си намерим работа. Аз правя 15 след няколко месеца, а тя много скоро прави 14. Имате ли идеи ? :) Примерно разхождане на кучета... Нещо такова, защото искаме да сме двете заедно. :)

POLLINA
02-17-2013, 18:07
Ти не пускаш ли тема за втори път?
Няма какво да работиш на 14 години, а това с кучетата в България не е практика.

О Боже,сега прочетох,че сте искали да сте двете заедно,нали не си мислиш,че някой някъде ще те пита какво искаш и какво не?
Няма такъв филм.

dqwolla_we
02-17-2013, 18:31
Да, за втори път пускам тема в сайта. :) Това с кучетата беше само пример :D Просто искаме да си изкараме малко пари отгоре... Никога не сме били лишавани, но както казва Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече". Всеки човек знае, че парите никога не са в излишък. :D

POLLINA
02-17-2013, 18:34
Ясно,но няма какво да работите,поне 16 да имахте,ама то в тая безработица...
незаканно е да работиш,както и да го погледнеш.

sweetmony
02-17-2013, 19:27
Много тинейджъри от нашия град раздават брошури на LIDL, Billa, други са дистрибутори на Avon, но както каза POLLINA поне трябва да сте на 16, но все пак може да разпитате :)

TheBobqk
02-18-2013, 07:43
Помагай на вашите в домашните задължения. Няма какво да работиш на 14-15.

dqwolla_we
02-18-2013, 11:57
Хахх... Няма с какво да им помагам. Аз си имам мои задължения, те си имат техни... Просто искам да си изкарам малко пари от горе... За море, дрехи... нещо такова :D :D :D ..

girlwithblueeyes
02-18-2013, 12:59
На 14 години няма кой знае какво работа да си намериш . Когато бях на 14 години цяло лятото раздавах флаери в Слънчев бряг срещу 10 лв за 3 часа . устройваше ме защото отивах следобяд и после си отивах с автобуса . когато исках не ходех и така л Такаче ако ти имаш възможност потърси някъде където се дават разни листовки и така .

Sexy_Alfistka
03-06-2013, 13:42
Всъшност има какво да се работи. На тази вашата възраст сте замо за при мен. Мисля, че рекламата на дамска мода би Ви допаднала така, че всички, които проявяват интерес нека пишат във Форума или изпращат съобщения тук лично до мен. Ще им кажа каквото ги интересува и какво трябва да направят. А и заплащането е доста добро така, че си заслужава. Успех.

vladyman
03-06-2013, 14:52
Аз... ще се сдържа да не коментирам. Но ТАЗИ профилна снимка, плюс интересният начин на написване на мнението ме навеждат на едно такова подозрение... Както и да е.

До авторките: Шапка долу за това, че искате да работите, независимо от мотивацията ви. Браво! Истината обаче е, че в момента е практически невъзможно да си НАМЕРИТЕ подходяща работа, но за сметка на това опасността да попаднете на, нека да ги наречем, нечестни хора е доста голяма. Единствената опция е да накарате родителите си да поразпитат приятели/роднини/колеги и така да си намерите някакво занимание на приятелски начала. Другият вариант е да се уговорите с родителите си да правите неща у дома срещу заплащане. Друга опция просто не виждам, съжалявам.

А, да, има и още нещо - ако някой, отнякъде си дойде и ви направи предложение за работа, каквато и да е - задължително го обсъдете с родителите си. Задължително!

Успех !

Sexy_Alfistka
03-06-2013, 15:03
Аз... ще се сдържа да не коментирам. Но ТАЗИ профилна снимка, плюс интересният начин на написване на мнението ме навеждат на едно такова подозрение... Както и да е.

До авторките: Шапка долу за това, че искате да работите, независимо от мотивацията ви. Браво! Истината обаче е, че в момента е практически невъзможно да си НАМЕРИТЕ подходяща работа, но за сметка на това опасността да попаднете на, нека да ги наречем, нечестни хора е доста голяма. Единствената опция е да накарате родителите си да поразпитат приятели/роднини/колеги и така да си намерите някакво занимание на приятелски начала. Другият вариант е да се уговорите с родителите си да правите неща у дома срещу заплащане. Друга опция просто не виждам, съжалявам.

А, да, има и още нещо - ако някой, отнякъде си дойде и ви направи предложение за работа, каквато и да е - задължително го обсъдете с родителите си. Задължително!

Успех !

Че какво ми е на снимката аз съм си модел от няколко години.

tonssy
03-06-2013, 15:04
^ А интересно как прескочи останалото и реши само снимката да "оправдаеш".

Sexy_Alfistka
03-06-2013, 15:18
^ А интересно как прескочи останалото и реши само снимката да "оправдаеш".


Не съм прескочила нищо. Да пише само който се интересува. Няма лъжа и измама. Заплащането е сериозно.

besso
03-07-2013, 09:09
Заслужаваш да те намери някой родител и да ти счупи и двете ръце. А намирането ти няма да е особено трудно, гарантирам ти.

Sexy_Alfistka
03-08-2013, 21:32
Заслужаваш да те намери някой родител и да ти счупи и двете ръце. А намирането ти няма да е особено трудно, гарантирам ти.

Besso що не вземиш се Обесиш. Как си с кафето пийваш ли кофеин или вече си минал на нещо по - сериозно като Анфетамин.

butterflyyy.
03-10-2013, 21:48
И аз ще ти кажа, че не можеш да работиш нищо на 14г., НО можеш да раздаваш листовки, ако си от голям град, а ако си от село долу на нивата и цял ден бачкаш :д друг вариант няма.

POLLINA
03-10-2013, 21:50
Анфетамин.
ок :lol:

tytii
07-01-2013, 12:45
Видях, че се поменава Ейвън. Честно казано, ако сте достатъчно мотивирани си заслужава. Нямаш шефове, нямаш работно време, и сама определяш дали да се занимаваш, по колко време и какви пари да изкарваш, подписваш само едно съгласие и нищо по-задължаващо.. Особено ако имаш повече контакти има успех, аз лично си правя на месец по 200 лв, а буквално не правя нищи кой знае какво :р Успех мацки :)

dark_girl
07-01-2013, 16:29
Не мисля,че на тази възраст можеш да си намериш работа.
Ако ти се седи на едно място за да раздаваш някакви си листовки(флаери)за нищожни пари(няколко лева на час)окей,може и да си намериш нещо.И все пак това не е кой знае каква работа,че да плащат много.Разбираемо е.
Иначе това с разхождането на кучета го има само по американските филми.Тоест в България такъв филм няма.