PDA

View Full Version : Моля помоогнете ми. ;с;с



babydoll_
02-17-2013, 17:07
Моля ви утре имам тест по информационни технологии, а не знам нищо. Молля ви отговорете на въпросите. Молля ;с;с Ще съм ви много благодарна. :)
1.Форматирането на дадена клетка е свързано с:
2.Excel дава възможност за сортиране на данните в таблица с цел по-лесното им:
3.Диаграмите се използват за по-нагледно представяне на:
4.По кой начин от посочените се избира видът на графична форма в текстов документ:
5.По кой начин от посочените е възможно вмъкването на таблица в текстов документ:
6.За оформление на таблица в Word се използва лентата:
7.По кой начин става обединяването на клетки от редове или колони на таблица:
8.Презентация, създадена с Power Point се съхранява във формат:
9.Избор на ефект при поява на слайд става по следния начин:
10.Програмите за работа с електронни таблици позволяват въвеждането и обработката на данни в:

den4o7
02-17-2013, 17:24
1.Форматирането на дадена клетка е свързано с: промяната на външния вид на данните и с начина на тяхното представяне
2.Excel дава възможност за сортиране на данните в таблица с цел по-лесното им: намиране и сравняване
3.Диаграмите се използват за по-нагледно представяне на: таблични данни
4.По кой начин от посочените се избира видът на графична форма в текстов документ: Insert-> Picture-> AutoShapes
5.По кой начин от посочените е възможно вмъкването на таблица в текстов документ: Table-> Insert Table
6.За оформление на таблица в Word се използва лентата: Tables and Border
7.По кой начин става обединяването на клетки от редове или колони на таблица: Table-> Merge Cells
8.Презентация, създадена с Power Point се съхранява във формат: ppt
9.Избор на ефект при поява на слайд става по следния начин: Slide Show-> Slide Transition
10.Програмите за работа с електронни таблици позволяват въвеждането и обработката на данни в: табличен вид

babydoll_
02-17-2013, 17:35
Охх много ти благодаря. :)