PDA

View Full Version : Подарък за класната



Vannchetoo
02-17-2013, 19:39
Здравейте ,
такаа .. аз съм 12 клас и имам следния проблем : Тази година , понеже е последната ни година , аз и моят клас сме решили да подарим за завършването си екскурзия на нашата класна , първоначално мислехме да й подарим екскурзия море в Гърция или Турция , свързахме се с дъщеря й и тя каза , че в никакъв случай няма да й хареса , защото мрази морето , обича повече планините , а ако държим да е в чужбина - Рим или Венеция ... Обаче малко скъпо ще ни легне до Рим или Венеция , затова се замислихме за екскурзия в България , в някакъв хубав хотел или прочие , но да седи 1 седмица в един хотел .. не върви , може би някаква обиколка на природните забележителности в България , би било по-добре , но пък тук идва другия проблем .. 1 седмица гъз път да види (с извинение) .. Въпросът ми е : Имате ли някакви идеи , предложения за това къде бихме могли да я изпратим ?

Amore-Mio*
02-18-2013, 14:31
Имаше някакъв сайт, grabo.bg мисля, че беше.
Там имаше ваучери за най-различни екскурзии и какво ли още не, с 50% намаление. Разгледайте го и от там може да ви изникне някаква идея или дори е възможно да харесате някоя дестинация.

perry_the_platypus
02-18-2013, 15:34
Е, хем искате да не ви излезне скъпо, хем искате да я заведете на хубаво място. 1 седмица в България ще ви излезне колкото 2/3 дни в чужбина. Както казаха по-горе, разгледай сайтовете за колективно пазаруване и сайтовете, които предлагат туристически услуги. Ако кажеш бюджета, с който разполагате, бихме могли и ние да потърсим нещо интересно.

P.S. Какъв човек е госпожата ви, обича ли адреналина и т.н.? :)

Vannchetoo
02-18-2013, 20:22
Ами да ви кажа тя е жена на възраст , затова прекалено екстремни преживявания няма да са много подходящи , иначе бюджета ни е около 800-900 лв , но сме предвидил екскурзията да е за двама , за да може да си забере някой за компания .. Благодаря за сайта , ще потърся някаква подходяща оферта :)

ivantapmaz
02-18-2013, 20:28
хахаха вие пак екскурзия , незнам добра идея е но ... много пара !