PDA

View Full Version : Kakvo bihte napravili ako vi izneverqt..



zarevkkv
02-17-2013, 20:39
Trugnah sus 1 momi4e i sled nqkolko dni, zaminah za chujbina za nova godina ... Tq praznuva novata godina s neini priqteli i sled tova mi kaza 4e e nqmalo problemi nito izcepki ... Minaha 2 meseca sled nova godina i ve4e 4uvstvam kak q obicham ... dnes tq mi doide razplakana kaza mi 4e me obi4a no ima da mi kaje ne6to otnosno nova godina .. kaza mi 4e se e napila mnogo i 4e ne e pomnila kakvo e pravila i na sutrinta sa i kazali che veche ne e detsvena ... toest nqkoi po neinite dumi se e vuzpolzval ot neinoto sustoqnie i sa pravili sex .. kaza mi che naistina ni6to ne pomni i che mega mnogo sujelqva i ne iska da se razdelqme .. no ne e mojela da go krie poveche ... v momenta sum super oburkan .. ako beshe nqkoq druga shqh vednaga da q zareja .. no poradi nqkakva pri4ina nemoga ... i prosto neznam kakvo da pravq .. nai dobriqt mi priqtel mi kaza 4e ako moga da jiveq s taq misul da ostana s neq ako nemoga i samo shte se nervq i shte me boli po-dobre da q zareja .. taka 4e molq vi za suveti

Sh@d0w
02-18-2013, 02:34
Пиши на кирилца.