PDA

View Full Version : Сподели нещо което те мъчи... Който иска да си попишем .....



Teri __
02-17-2013, 22:03
Аз съм на 16 живея в Хасково а вие как сте искате ли да споделите нещо което не смеете да си признаете пред себе си има ли такива като вас които се изказват само с писане има ли нещо което ви мъчи е споделете го аз съм не среща

Amore-Mio*
02-18-2013, 12:52
Лично на мен винаги ми е било по-лесно да изразявам своите чувства и емоции чрез писане. Самият факт, че всичко си е между мен и мен, и имам свободното пространство и средства, да си го изразя, ми допада. Разбира се, ако ми дотрябва съвет или просто искам да чуя отсрещно мнение, говоря с най-добрата си приятелка и най-добрия си приятел, и ми олеква.
Иначе замисъла на темата ми харесва, наистина. Но някак тя ми се струва безсмислена. Все пак всеки, който иска да сподели проблемите си и да получи съвет, може да си го направи в отделна тема, хем ще се обърне повечко внимание.

Colouring
02-18-2013, 13:12
Хем ти се струва безсмислена, хем ти хи харесва?

Да, тя е безсмислена. Нищо лично, просто целият форум е среда за споделяне, не само твоята тема. Ако искаш да даваш съвети просто коментирай - ако искаш като пост, ако искаш им пиши на лично. Форумът е затова.

thegreenzombie
02-18-2013, 13:21
някои хора просто не обичат пунктуацията -__-

minchorna
02-18-2013, 13:23
някои хора просто не обичат пунктуацията -__-
Просто трудно различават запетайката от точката и предпочитат да не ги ползват :D

FuCKkK13
02-18-2013, 13:48
някои хора просто не обичат пунктуацията -__-

особено аз във форума 8-)

thegreenzombie
02-18-2013, 18:35
Maрти, ти бледнееш пред това 2-метрово изречение, без нито една запетайка и без точка накрая. Не, че и аз съм фен на главните букви и точките, обаче всичко си има граници все пак. 8-)

FuCKkK13
02-18-2013, 19:00
Maрти, ти бледнееш пред това 2-метрово изречение, без нито една запетайка и без точка накрая. Не, че и аз съм фен на главните букви и точките, обаче всичко си има граници все пак. 8-)
8-) щом казваш.. е аз понякога слагам щото иначе съвсем няма да ме разберат какво искам да кажа,щото понякога една запетайка променя смисъла на изречението 8-)

Amore-Mio*
02-18-2013, 19:04
Хем ти се струва безсмислена, хем ти хи харесва?

Да.
Харесва ми самата идея, самата мисъл и самата й цел: да се опита да предразположи на разговор някой, карайки го по някакъв начин да сподели това, което може би таи от доста време в себе си. Уточних в предишния си пост: харесва ми замисъла на темата, но не и самата тема.

lipecek
02-18-2013, 19:31
Бреййй днес ме отрязаха :D не искали нищо били засега. Хах. Чудя се като стана на 26+ дали ще ходя с някоя на 16-17-18 ?