PDA

View Full Version : Относно Презерватив размер,марка?



humanweapon
02-18-2013, 00:25
Здравейте не съм правил секс и скоро ще правя с моята приятелка която също не е правила.Говорих ме си по-темата и двамата сме навити но задължително с презерватив.Така интересува ме никога не съм си купувал слагал и т.н та какъв да си купя но по ме интересува размера до колкото съм чувал презервативите нямат класически размери (като при дрехите) ?? Страх ме е да не се изложа и да купя някои малък или голям да ми хлопа.
Също ме интересува как да я отворя без да я боли много (ако е възможно) да си играя с пръстите и кога да разбера,че е готова и ще може да влезе без проблеми.

Благодаря много и съжалявам за тъпите въпроси и мерси предварително. :) :) :)

DragonLady
02-18-2013, 10:29
Разгледай по нета клипчета как се слага презерватив правилно - без да има въздух в него, чети и листовката в кутииката!
Различните марки имат различни размери. Примерно при durex са 52, 53 и 56 в зависимост от коя разновидност купуваш, при sportex са L и XL ( ако не греша ). Тея по ефтинките от 30 ст нямат размери, но тях не ти ги препоръчвам. Всеми си durex най-добре.

xXxPETYAxXx
02-18-2013, 10:34
Купи си презервативи и тренирай слагането предварително!

А за първия път на момиче има много теми, в които е обеснено как да действате, за да сведете долката до минимум.

Вземете си и лубрикант на водна основа, макар че в кутииките с кондоми има еднократна дозичка.
Тренирай слагането на презерватива, да не се изложиш и най-вече да не стане гаф! Слагай до правилно!
Отпусни я, не се насочвай директно към "котенцето" ѝ, но стигни и до там с език и пръсти. Когато усетиш, че е максимално възбудена/овлажнена - тогава действай!
Най-важното е да е уверена, че го иска и да не се колебае. Лубриканта е за всеки случай, но е хубаво да сте подготвени, в случай, че не се овлажнява достатъчно добре.

DragonLady
02-18-2013, 10:42
Само да допълня, че това с дозичките лубрикант в кутията с презервативи е само при sporex и май не във всички видове, не съм много наясни в кои има и в кои не.

Apache
02-18-2013, 19:10
Durex forever.. Най-добрите.. А и какво толкова трябва да четеш листовки , отваряш и го нанизваш на малкия :)

Ukhtar
02-18-2013, 20:01
нищо им няма на тия от 20ст бе, само теснеят

skok
02-18-2013, 22:36
Купи си една кутия дурекс и сложи един колкото да видиш как става и дали сичко е наред и нема проблеми. Не е кой знае ква философия, само внимавай да не го сложиш от грешната страна