PDA

View Full Version : Везни.... :хх



mi6eto942
02-18-2013, 07:19
Преди известно време се запознах с едно момче в една дискотека,направи ми впечатление,но нищо повече...и така след 1 седмица ми прати покана за приятелство във ФБ.Започнахме да си пишем и се разбрахме да се видим отново като идва в дискотеката в моето село,защото той няма книжка и няма как да дойде,когато си поиска.Видяхме се,танцувахме и след това той ме целуна...запозна ме с прятелите му.Всичко беше като приказка.Всеки ден ми пишеше смс-и и т.н.До преди 2 дена,когато ненадейно ми каза:Ще правим ли секс или да си търся друга?Аз му казах да прави,квото иска и че няма да правя секс с него при такова положение.Той ми каза:Най-добре си намери приятел да си правите айляк,моята най-дълга връзка е била 2 месеца и изобщо не ми пука за момите.Бях като ударена от мокър парцал и му казах,че той сам не иска да допусне някоя за него той каза:Намерих една,но и тя се оказа...Аз казах:Съжалявам,но не всички са еднакви и не е честно да се държиш с всички гадно,той отвърна:Ти пак не разбираш,теб срещнах..И му каза,че някви хора са му говорили глупости за мен,че съм била правила 3-ка и някви такива.Аз му обясних,че изобщо не вярно и той ми се извини и уж пак се сдобрихме,докато вчера отново ме отблъсна и този път вече му казах сбогом...направо не знам кво да си мисля за него само се надявам да не идва скоро да идва в дискотеката,за да не го виждам... ;(

NambyPamby
02-18-2013, 07:24
Всичко е като в приказка, щото те е целунал и те е запознал с приятелите си, които са били непосредствено до вас? Seriously? :lol:

На тва леке само ебанЬе му е в главата. По толкова жалък и крайно елементарен начин те обработва, че дори не може да мине за манипулация, щото единствено интелигентните хора умеят да манипулират. И хитрите. А тоя е някъв селски ебач и пробутва селски номера.

Auriss
02-18-2013, 07:25
Мисли си за него, че е яко във филма. Онеправданите типове с безкрайно дълбоката душвеност всички ги знаем ... Пращай го по дяволите преди да си решила и ти, че си много влюбена, че да видиш тогава какъв смях ще е. Филмар.

teenems
02-18-2013, 09:06
Кви са тия лапешки работи?Тоя на 16г. ли е ,че само секс му е в главата.Ебаси недораслото хлапе.А ако е над 18г....тогава вече е малко трагичен случай.Приеми го просто като няколко целувчици и тва е.Ама вие кво очаквате ,че по дискотеки ще намерите принца ли?!

mi6eto942
02-18-2013, 16:20
Ами всъщност той е на 24,аз на 18...и не казвам,че съм се влюбила или,че съм очаквала той да е любовта на живота ми,но той остави у мен съвсем различни впечатления с писането на смс-и всеки ден,не даваше никое момче да ме доближи,сби се с 2-ма заради мен не,че е за хвалене,но все пак при това положение повечето на мое място биха си помислили,че иска нещо повече,но като ми каза тези работи...останах без думи...:хх

Amore-Mio*
02-18-2013, 16:33
Би ли била така добра да обясниш кое е било като в приказка?
Това, че сте танцували и сте се целували ли?
Детинщини.
Та, не му се подавай на игричките. Ясно е, че те обработва по странен хитър начин и като че ли е на път да постигне целта си. Иска секс и това е. Бягай надалеч.

xXxPETYAxXx
02-18-2013, 16:49
Защо се захващата за всяка дума и всеки израз? Кое било като в приказка?! Сякаш вие никога не сте изпитвали подобна еуфория, която да няма как да опишете по друг начин?!

Моме, ти и да си правила тройка, че и групов секс да си правила даже - това в никакъв начин не би отказало човек, който истински те харесва! Не е било нужно да му се обесняваш толкова. Пича си е измислял разни оправдания, които да прехвърлят вината в теб.
Остави го тоя, щом ти е поставил толкова малоумен ултиматум!
Няма никакво отношение към жените, обедена съм, че е спал само с някви к*рви до тоя момент, ама това и заслужава, де.

mi6eto942
02-18-2013, 20:19
Като приказка от гледна точка на това,че той се държеше много мило с мен,не позволяваше да ме докоснат...не знам как да го обясня нещо като принца на бял кон,но накрая излезе краставо магаре....

lipecek
02-18-2013, 20:40
Тоя е пич ! Че го черпим 1 бира бате !

Wednesday666
02-18-2013, 20:42
Дискотеката в село.
Това е възможно най-романтичното място на земята.

А ти спри да му тичаш по задника.
Не мога да схвана защо сте толкова мазохистични, като мъжът си показва ясно какво иска от вас.
Като не те устройва - махаш го и айде.
Освен ако не искаш да те използва за единия път и ае.

mi6eto942
02-18-2013, 20:49
Мога да ти кажа,че дискотеката в моето село не се различава по нищо от тези в големите градове,че даже и певци идват да пеят,ама както и да е...Аз ако исках да съм поредната му бройка вече щях да съм,просто имах нужда да си излея душата някъде.

anonymous708973
02-19-2013, 06:20
По толкова жалък и крайно елементарен начин те обработва, че дори не може да мине за манипулация, щото единствено интелигентните хора умеят да манипулират. И хитрите. А тоя е някъв селски ебач и пробутва селски номера.

Точно.
Ще правим ли, вика, секс?
Сериозно... как не те е срам, че си се вързала на такъв?

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 06:22
Аз тая приказка сЪм я чел... Принца стана жаба накрая, след като изчука принцесата, която пЪк се превЪрна в каменна статуя за голямо сЪжаление на добрите юнаци. Дали не се казваше "Котарака КуродрЪвец в курника"...? Или беше "Прасенцето Ебльо в Дивия запад"? 1 от двете е, но само за секс ставаше вЪпрос. Не се врЪзвай, ако не искаш да направиш римейк ;)

tori
02-20-2013, 07:42
Аз тая приказка сЪм я чел... Принца стана жаба накрая, след като изчука принцесата, която пЪк се превЪрна в каменна статуя за голямо сЪжаление на добрите юнаци. Дали не се казваше "Котарака КуродрЪвец в курника"...? Или беше "Прасенцето Ебльо в Дивия запад"? 1 от двете е, но само за секс ставаше вЪпрос. Не се врЪзвай, ако не искаш да направиш римейк ;)
Винаги съм се чудила защо пишеш главни ъ-та... Колкото до авторката. ПХАХАХАХА! Сериозно ли отъждествяваш дискотека и романтика?! Откога идването на оскъдно облечени скъпо платени курви в селската дискотека трябва да значи, че тя е хубава? Аз ли съм нещо не-в-ред?! А тоя го заеби, искал е да преспи с теб и да избяга. Сбил се е, защото не обича да му пипат играчките явно. И се е държал с теб мило, защото ти съвсем нямаше да му вържеш. И освен всичко си неграмотна.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 10:01
Винаги съм се чудила защо пишеш главни ъ-та... Колкото до авторката. ПХАХАХАХА! Сериозно ли отъждествяваш дискотека и романтика?! Откога идването на оскъдно облечени скъпо платени курви в селската дискотека трябва да значи, че тя е хубава? Аз ли съм нещо не-в-ред?! А тоя го заеби, искал е да преспи с теб и да избяга. Сбил се е, защото не обича да му пипат играчките явно. И се е държал с теб мило, защото ти съвсем нямаше да му вържеш. И освен всичко си неграмотна.

Да го наречем "почерк"... ;)
+ 1 за мнението и особено онази част от него, която засяга дискотеките и "красотите" У тЕх!

broken.
02-21-2013, 16:34
дискотека и романтика наистина леко несъвместимо ми се струва. Не обръщай внимание на такива като тоя, само секс им е в главата .. Ти ще страдаш после.

mi6eto942
02-22-2013, 17:07
Снощи се случи нещо странно...в онзи тъп сайт аск получих въпрос дали има човек,за когото да мисля и аз отговорих,че може би има.Следващото нещо,което получих беше:"Лошо е да мислиш за някой,който грам не го оценява."Усетих се,че е той и му писах във ФБ защо го прави и отговорът му беше не е хубаво да мислиш за човек,който не знае какво иска,аз му казах,че не съм виновна,че той не знае кво иска и с тва разговорът приключи...