PDA

View Full Version : Андроид и Asus eee pc



eclipse06
02-18-2013, 11:42
Здравейте, ще помоля някой, който е по-запознат, да ми помогне в решаването на следния проблем:

Инсталирах си Андроид на нетбука (Asus eee pc 4g), за да мога да играя една игра, която е неудобна за игра на телефон, понеже е много по-малък. Следвах инструкциите от този урок - http://www.androidbg.com/forum/topic45902-urok-kak-da-instalirame-android-os-na-laptop-asus-eee-pc-family-tesvano-na-4g.html . Андроида си има маркет и могат да се свалят всякакви неща, но когато си инсталирах играта и опитах да я играя (играта се казва Bakery Story), тя не стартира. Появи ми се бял процорез, след което зареждаше известно време и ме върна обратно на десктопа с иконите, а в процесите показва, че играта е активна.

Молбата ми е ако някой знае как мога да оправя този проблем, дали има някакво решение с изтеглянето на някаква приставка, да ме просветли, защото ще ми е много по-удобно да си играя играта от нетбука, отколкото от телефона.

Благодаря!

П.П.: Опитах и с друга подобна игра от същата серия, при нея се получи както с другата. В самия андроид има добавена игра, която върви без проблем, а има и приложения, които също тръгват като ги изтегля от маркета.

Nam3less3
02-18-2013, 12:25
Най-вероятно заради хардуера не става, все пак тоя процесор и видео не са предназначени за игри за андроид.

eclipse06
02-18-2013, 13:57
Ясно :) Не знам в какво се състоят разликите, но телефонът ми не е с по-добри характеристики от асуса, ако изобщо може да има база на сравнение де :)

Nam3less3
02-18-2013, 14:02
Какъв е телефона

notjustteen
02-18-2013, 18:31
It will never be the same! :( Все пак са различни архитектури и това дето го инсталираш е порт. Андроида е разработен за ARM процесори.

Apache
02-18-2013, 19:04
Просто виж характеристиките на играта дали ще се поддържат на eee.. И аз имам eee 8gb и от тела някой игри не стават по простата причина ,че както каза "notjustteen" съвсем различни архитектури са..