PDA

View Full Version : малък проблем



tigity
02-18-2013, 14:11
Така ходим от 9 месеца почти.До сега не сме се карали за кой знае колко сериозни неща като цяло за глупости!Но напоследък започвам да го хващам в малки лъжи и се притисняаам да няма този ефикт: малките лъжи да се превърнат в големи и по сериозни лъжи.Спестява си например,че бившата му звъни по телефона, че си общува с някакви момичета и тн. знаете как е аз естествено уважавам личното му пронстранство и гледам много да не прая проблеми за такива неща все пак той има право да избира какво е редно и какво не, но напоследък започна с лъжи от рода на няма да може да се виждаме едиси за какво и едиси защо /// Да в началото не ми правеше сериозно впечатление,т.к. и той си има все пак някаква работа, но сега не сме се виждали повече от седмица и той си измисля накакви оправдания и това започва леко да ме притеснява.. Днес например ми каза, че е болен а се е развявал с приятелчетата си на вън ... е да ще кажете, че и той има право на личен живот, да съгласна съм но защо трябва да ме лъже като може да ми каже истината?? Та след като прочетохте това може ли да ми дадете някакъв съвет как да процедирам с него от тук нататък (и не ми предлагайте разговор най - малко 100 пъти съм разговаряла с него за това) , защото аз съм супер търпелив човек като цяло, но усещам че нещата излизат извън контрол, а го обичам много и не искам да приключвам връзката си с него.

slimbo
02-18-2013, 14:23
Може да иска да си помисли малко , дай му време или пък се опитай да го попиташ дали има проблем и защо те лъже .. Не знам , но не се депресирай излишно , филмите са излишни ... Помисли си хубаво как да постъпиш , защото само ти знаеш как ще реагира
. .

tigity
02-18-2013, 14:36
ами и този вариант съм му го предлагала с времето за мислене :Д ама файдата е същата обещава и нищо не се променя... ти ми дай идея пък аз ще измисля какво да правя :)))

Enchanting
02-18-2013, 15:03
И как така си разговаря с бившата... и ти явно си ок с това.
Според мен ... пък му е много свободата.
Кажи му, че му нямаш доверие,защото продължава да телъже.. Ако държи на теб щ е трябва да се осъзнае.

tigity
02-18-2013, 15:23
Как да ти кажа .. говоря с него за това и той продължава да си прави каквото реши за добре.. не че аз съм лесен човек понякога съм доста опъка ама чак пък толкова ... кът него да си позволявам такива неща не съм//.. всичко му казвам което правя не съм го разочаровала...

xXxPETYAxXx
02-18-2013, 15:24
Остави го, според мен си търси как да се откажеш сама от връзката ви, без да се налага той да провежда разговора.

tigity
02-18-2013, 15:43
и аз се чудя дали е това....

valdesbg
02-18-2013, 15:57
Ъъъъъъ ти си изпуснала съвсем края бе.... Толкова свобода обикновено върви с повече отговорност. Лошо няма.. нои пича явно не знае как да се държи ако не е под чехъл.

А и спри се с тва лично пространство... в една двойка лично пространство просто няма. Просто не му се връзвай на лъжите и покажи ясно че знаеш за тях. И не толерирай оправдания.

tigity
02-18-2013, 16:19
ем планирам да не го търся повече и да видя кога ще се сети за мен ... ако изобщо се сети .. това лично пронстранство съм го давала, защото бившата му го държеше на каиш и някак си го съжалих и за да съм добра му изпуснах края и сега не знам как да му покажа кой командва :Д така да се каже... и просто не знам .. не знам какво да правя супер притеснено ми е някво...

Amore-Mio*
02-18-2013, 16:24
Струва ми се, че нещата при вас отдавна са приключили.
Седмица да не се видите, а той да си излиза наляво и надясно, и да твърди, че е болен - не ми се струва особено правилно и справедливо, не мислиш ли? Не, че нещо , но време е вече да се съвземеш и да погледнеш по малко по-различен начин на нещата. Или тръпката вече му е изчезнала, и иска да направи така, че ти да сложиш края, без да се налага той да провежда, какъвто и да е разговор с теб, или просто не знам. Ама действай, че както е тръгнало - краят няма да е особено добър.

xXxPETYAxXx
02-18-2013, 16:28
Аха, така както го описваш ми изглежда, че вие сте тръгнали много скоро след раздялата му с бившата му, което донякъде обеснява нещата. Доста голяма част от връзките започнати непосредствено след прекратяването на предишна връзка са някак изкуствени и не са особено успешни.

tigity
02-18-2013, 16:29
егати ... искам края да е щастлив ;ддд

valdesbg
02-18-2013, 16:42
Проблематичното е че пича не знае кво да прави със свободата си и превръща в свободия. А ти седиш и мрънкаш безучастно.

Края ще е щастлив ако му покажеш че не се хващаш на номерцата му и няма да ги търпиш.

П.П. Като под щастлив край.. не разбирай единствено happily ever after.

passion.
02-18-2013, 16:44
Щастлив край има само във филмите.
Проведи последен разговор. Наистина сериозен, защото явно всичките тези пъти в които си говорила с него не са проспериращи за връзката ви..
Кажи му всичко, което знаеш.. което те дразни. Просто всичко и се изяснете какво искате да правите от тук нататък.

tigity
02-18-2013, 16:58
и ще чуя пак същото аз много те обичам ти си ми най - ценното в живота не искам да изгубя ще направя всичко ще те слушам и прочие не ми се обеснява и след 5-6 дена пак ще пее същата песен. Искам план как да го натисна за да може да разбере че и аз душа нося ///...

valdesbg
02-18-2013, 17:02
Не натискай и не настоявай... просто покажи как седят нещата.. и ако иска да си продължава с номерцата ще е без твоята компания в публиката. Насила хубост не става.

tigity
02-18-2013, 17:05
колкото и да не ми е приятно си супер прав/а...

r0073x
02-18-2013, 17:36
О, не, не, не !

щом те е лъгал за такива неща, включително и да ти вика, че е болен, а реално да излиза с приятели навън, значи времето му с теб изобщо не е ценно, както и ти самата изобщо не си му ценна.
Иска да те води за носа и в случай, че нещата в бишвата не станат, да може да се върне при теб, защото вижда, че го обичаш безусловно и че ще му играеш по свирката за всичко.

Щом си е позволил да ти скапе доверието повече от 1 път - аут !

valdesbg
02-18-2013, 17:39
Оф защо се хванахте за тва с бившата...

r0073x
02-18-2013, 17:54
Имах предвид просто като пример... Като цяло, идеята ми е, че веднъж може половинката ти да се издъни, но за нещо дребно, и не трябва моментално да води до недоверие, защото може да е било, без да иска. Ама издъни ли се за нещо значително, или за множество по-малки неща - аут.
Просто изказах някаква хипотеза, че може би се опитва да си върне бившата, а че авторката му е резерва, защото е сигурен в чувствата ѝ към него.

teenems
02-18-2013, 18:16
Аз също съм на мнение,че свободата му е много.Просто му кажи "Криеш ли нещо от мен?" ...

Josefinne
02-18-2013, 19:38
Споделям мнението на форумците по-горе. Ясно е, че не си искала да повториш грешката му с бившата. И не мисля, че причината е в теб. Ти си била повече от разбираща и доброжелателна и дори твърде много и твърде дълго си позволявала на това момче неща, които никой не би позволил. Имай уважение към себе си и прекрати тази връзка, която явно не отива на никъде. Колкото и гадно е, когато човек прекратява нещо, в което е вложил и време, и усилия, по-добре е да се спре, ако няма никаква перспектива. Защото колкото по-късно тази обречена връзка се прекъсне, толкова по-дълго ще страдаш и толкова повече време и усилия се губят.
Аз лично винаги съм била супер директен човек. Ако бях на твое място щях просто супер спокойно да му заявя, че връзката ни е приключила, защото не се чувствам оценена и защото не искам да търпя повече извиненията и лъжите му. Не бих му дала възможност да обясни дори, но и не бих си изпускала нервите пред него. И след това не бих го търсила и бих блокирала всякакви контакти с него, за да не може да ме търси и той.

laila_94
02-19-2013, 10:07
Това ,че разговаря с бившата си .. не е малък проблем.Оххх,не знам винаги това с бившите на мен лично мми е представлявало голям проблем,сигурно,защото много пъти съмм оставяла момчета заради едно момче,което обичам или обичах .. Мисля си,че трябва да не го търсиш известно време ,да провериш дали ще се сети да ти се обади и да се видите

minchorna
02-19-2013, 10:12
много пъти съмм оставяла момчета заради едно момче,което обичам или обичах ..

Опазил ме Господ от такива емоционално податливи като теб.

Paolafoka
02-19-2013, 13:46
Аз категорично мисля, че не си струва да се мъчиш с този човек. Моят приятел също послъгва, за щастие не съм го хващала да крие чатове, излизания, но пък го хващам постоянно в някви малки, тъпи лъжи и не смятам да продължавам така. Щом сега лъжат за малко, след време ще е за съществено. Изходът е-довиждане, според мен :)

slimbo
02-19-2013, 16:35
Ако обичаш някого пусни го и ако се върне то и той те обича ,ако ли не никога не е бил твой !!! / клише , но е толкова вярно !! / ... Не го търси известно време , дай му цялото пространство и време и виж кога ще му хрумне за теб ...