PDA

View Full Version : Аз и той ?



Amareta
02-18-2013, 17:55
Здравейте. Някой от вас да е изпитвал чуството Пеперуди в корема? Е аз да! Преди няколко месеца се пеместих имигрантско даскало. Там първо бях в начален клас, после в средния. В средния курс харесах момче на моите години. То беше също и на занималня. И то ме харесваше. Галеше ми косата, а мислеше , че не забелязвам, гледаше ме и мн др признаци. Само че в определено време започна да се държи ужасно гадно. И сега съм в най-горния клас. Първо много слушах кво приказваше г-жата , но после дойдоха момчетата . И така всичко започна с момчето пред мен. Той не показваше признаци. На мен ми омръзна да чакам, дали ще ги покаже. И не мина мн време. Едно момче ме покани да играем игра на чина зад мен. Аз знаете не отказвам, особенно на момчета. ;Д Играхме на клечки. Той победи и аз ръкоплясках и го гледах в очите. Дойде ми от вътре. По време на остатъка от играта бях толкова щастлива , просто не можеше да се опише. Когато се прибрах вкъщи започнах да се сещам за момчето. На следващия ден трябваше да имаме разхождане в града. Ноо валеше сняг и нещо не стана. Имахме пак свободен час. Аз гледах мухите навън и изведнъж някой ми каза името и той ме повика да разглеждаме списания. СМЯХМЕ СЕ КАТО ... След една седмица пак играхме на клечки. Той питаше повече въпроси, аз отговарях. Аз не питах често, само когато се сетя. Например с кой номер трамвай си ходиш? и веднага запомнях отговора. И така .. понякога ме гледа, но когато аз си обърна главата към него, той си я отвърта обратно. Държи се мило. Само дето след училище е кисел.. леко. Само в петък имам възможността да си ходя по едно и също време с него, защото другите дни имам занималня. И въпросът е : КАК ДА МУ ПОКАЖА, ЧЕ ГО ХАРЕСВАМ ? , КАК ДА ГО ВПЕЧАТЛЯ ПОВЕЧЕ? относно моите размери : нормална фигура(приятелки казват, че дори съм слаба) 11 и полувина годишна(вижте тук сме за да говорим за проблема, а не за възрастта ми!) Когато бях малка имах връзка , но от разтояние. Това ме съсипа и сега вече сме само НДП . А за държавата в която сега живея : Германия ; Х

teenems
02-18-2013, 18:14
Ти си на 11 и половина,но дори и това не можеш да напишеш.Доста объркано си написала историята си ,четеш,четеш и не виждаш никъде основен проблем!?Как да покажеш на момче,че го харесваш .хмм.Ами смей се с него,излизайте,пишете си,прегръщай го по-силно..не знам ,то на тая възраст кво да се прави?!

feikk
02-18-2013, 18:25
Когато бях малка... я се осъзнай ! Кой ти позволява въобще да говориш за какво сме тук - да, мисля, че определено трябва да обсъдим възрастта ти ! ОПС, извинявай... не съм родителите ти, значи не ми дреме. Но съвет за любов да давам на ДЕТЕ, което още не може да си избърше сополите от носа, сори, но не. По-добре като си в Германия и очевадно имаш някаква финансова подкрепа зад гърба си, залегни над ученето и как да употребиш най-добре възможността, която ти се предлага. Някой ден хем ще се три пъти по-интелегентна, хем ще имаш достатъчно време за МЪЖЕ и истински хубавите неща в живота.
Сега освен да му кажеш харесвам си те, друго не виждам кво. На 11 и полУвина си все пак. ; )

valdesbg
02-18-2013, 18:31
Да беше почнала с това е си на 11. Залягай повечко над уроците.. рано ти е за друго.

Amore-Mio*
02-18-2013, 18:42
Като измислиш нещо по-добро, пиши пак.

Bori24
02-18-2013, 19:09
Не ги слушай горе! Абе хора, тя явно си е избрала тоя път, не можете да я спрете! Щом го иска нека го прави! Ами миличка ти си на 11 да всеки се е влюбвал. На твоята възраст ще ти предложа да го гледаш в очите, да бъдеш повече около него .. Лично аз не съм много опитна .. но при мен горе-долу работи и има ефект! Ако искаш потърси има и други теми за това . А колкото до грешките и - на 11 е , плюс това живее в чужбина, там не и трябва нищо от онова което е учила! Ако успееш да съчетаеш ученето и любовта перфектно! Ако не първо си намери повече приятели, за да се почустваш по-сигурна и тогава наблягай повече на ученето!

passion.
02-18-2013, 21:04
Играйте на клечки и го остави той да бие! Много ще те хареса!!

Не сериозно ли?
Не знам скоро от колко годишни ще има тема... 5?

И така де. Ами.. прегръщай го повече. върти се около него. целуни го по бузката усмихвай му се. и да после може да му кажеш, че ного ного ного ного ного го харесваш и ще станете гаджИта..

minchorna
02-19-2013, 06:12
Тролинда,нека започнем:
1. На 11 си ? а ,да извинявай и половина..
2.Имала си връзка преди време
3.Връзката е била от разстояние ?!?!
4.Разбила ти е живота и си я преживяла трудно?
Няма бъдеще за теб,не и в този форум.Ходи си на занималня и си учи уроците,а любовта я остави като пораснеш с 3-4 години още .