PDA

View Full Version : Обичам го,но си тръгнах



asylum_
02-18-2013, 20:10
Никога не съм стигала до тук,че да изливам чувствата си във форуми и да искам мнение от хора който не ме познават, но имам нужда да го направя ... с едно момче съм от 5 месеца. Всичко започна като на шега поне за мен мислех ,че е поредната заигравка и до там ,но за толкова малко време нещата станаха много сериозно и ми хареса .. Всичко беше чудесно ,но той е много нервен. На 2 пъти се случи да ми крещи за някакви глупости и вчера се скарахме защото аз се цупя и сърдя,но нали такива сме жените. Той пък започна да се държи супер гадно цял ден ,почувствах се все едно съм някакъв боклук и реших да си отида ..а ,да заживяхме заедно ..аз съм студентка 1ва година и веднага се лепнах за тази връзка даже не знам как стана..но ,както и да е казах му ,че си отивам че имам нужда да остана сама ...той полудя ,заключи ме не ме пускаше накрая отвори вратата ,хвърчаха багажи абе циркове ..в агресията си толкова полудя ,че си отивам,че ме уцели с нещо по главата .каза ми ,че ако сега излезна от тази врата повече никога няма да се върна и аз казах добре, въпреки че не исках това..просто искам да ме уважава .. много съм наранена и не знам дали да му простя,защото го обичам и знам ,че и той ме обича...но, това ли трябва да е любовта .. да се нараняваме ,да се караме а после да искаме всичко да е все едно нищо не е било. Винаги единия да се опитва да тъпче по някакъв начин половинката а после да си говорим колко много се обичаме...дали любовта е достатъчна и дали можеш да си с някого без да се наранявате и в същото време да се обичате :)))

BuBzzz
02-18-2013, 20:19
Добре си направила,че си си отишла.Да си нямаш работа с такъв човек.Сега ти крещи,а след време ще ти посегне.

NambyPamby
02-18-2013, 20:34
Бягай и не се обръщай.

lipecek
02-18-2013, 20:36
Как го обичам аз това "искам да остана сама" ахх майкооо направо на шамари бих налетял... ! Ами търси си квартира работа и така. Грижите те първа почват :) Софиянче ли е твоя човек или там градски в собствено жилище та си се "лепнала" ?
Бе с 2 думи от моя гледна точка щом е нервак има моменти в които му пада пердето и не го интересуваш нали ? Това означава, че пича си може и сам може и с женско. Все тая кален е. А от моя опит знам има ли такива жестоки свади значи никога повече няма да е същото. Така, че само ще се дразните ако останете още заедно.

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 04:46
Не може някой да те обича и да се дЪржи така с теб!!! Била си с него 5 месеца, не 5 години - пЪтя и да си гледа работата. Ти си човешко сЪщество, не боксова круша или отдушник за нервно-болни... Ако зОби някакви анаболи и химий, значи ето кЪде е проблема. Изчезвай, че 1 такЪв за малко да счупи главата на 1 моя позната. Само сЪс счупена рЪка се размина мацката...

asylum_
02-19-2013, 05:08
между другото да зариби се с някви хапове ..ама и без тях не е колко по различна работата :)

minchorna
02-19-2013, 06:05
Повече не се връщай.Макар и аз да съм излизал извън контрол заради жена,никога не съм и посягал.Най-много да я хвана да не мърда и така.А щом и в главата те е ударил..просто забравяш за него.

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 06:17
Как ли познах за хаповете...? DAFUQ!! Или сЪм гений, или трябва да пускам тото...? Просто всяко НОВО е добре забравено СТАРО. Послушай хората тука, момиче - не се врЪщай при него!!!

minchorna
02-19-2013, 06:40
Мда,хаповете много изнервят..ставаш агресивен,вярваш си,че си недосегаем,че си по-силен и т.н Общо взето шитня,ама полезна шитня :D

girlwithblueeyes
02-19-2013, 06:43
Ужас ! Просто въобще не се занимавай с този .

Amore-Mio*
02-19-2013, 10:08
Времето, в което сте били заедно, е било малко и някак прекалено отрано си налетяла на връзката и си мислила, че е сериозна. Факт е, че през това време не сте се опознали до такава степен, че да сте готови да заживеете под един покрив, защото именно тогава нещата стават по - сложни, заради това, че има сблъсък между навиците и интересите ви. Та, както и да е, това не е от особено значение.

По темата:
Мога да кажа единствено, че си взела едно наистина правилно решение и в никакъв случай не бива да съжаляваш за това. Ясно е, че не ти е особено приятно, че така са се развили нещата, но шапка ти свалям, че не си позволила да те третират и изхвърлят като боклук. Този човек не те е заслужавал и постъпките му изобщо не показват обич.
Продължи си напред с високо и гордо вдигната глава. От всеки можеш да си изкараш някаква поука и да не допускаш същата грешка отново.

broken.
02-19-2013, 12:13
Обичаш го, ама не обичаш ли себе си повече? Сега те замеря с разни неща,крещи ти, натам не се знае какво може да се случи.Ще срещаш още много момчета.Правилно си постъпила, че си си тръгнала!

error92
02-19-2013, 14:29
разговори му е майката...1, 2, 3...колкото е нужно...трябва да спре да е такова говедо...за целта трябва да му дадеш шанс и да се намери някакво решение...може да отнеме и бая време, трябва и бая воля и търпение от 2-те страни...ако наистина толкова се обичате вярвам, че ще успеете...успех ;)

minchorna
02-20-2013, 06:16
Какъв шанс,кви 1,2,3 разговора ?! Както казаха по-горе " Днеска хвърля по нея,утре ще я удари" Няма оправия такова състояние.

error92
02-21-2013, 05:27
Има, има : ))

Al3ksandra
02-21-2013, 12:23
Незнам,но хора които посягат на половинките си, найстина не са ....за тях. С моя приятел сме вече година и няколко месеца заедно, и съм му казала, колкото и да те обичам посегнеш ли ми, забрави ме, забрави че съм съществувала някога. Изневяра, лъжа -всичко ще простя, но това не. Така че ако си решила,или мислиш да го търсиш, бъди предпазлива...Аз от това което прочетох обаче не останах с усещане, че го обичаш толкова много-може би просто си свикнала, за толкова малко месеци не може да се обикне и опознае истински човек. Макар че и аз с моя приятел съм имала на 5-6тия месец една много страшна караница(но не е имало бой, имаше само караница,която се чу до небето), и раздяла, след като заживяхме заедно и мислех че ще е края..но (понеже аз си бях виновна) го намерих и му се извиних, и от тогава след като той ми прости, станахме още по сплотени и нещата се оправиха.
Надявам се и при вас,ако се обичате нещата да се оправят,макар че да живееш с мисълта, че той може да ти посегне и всеки ден да се чудиш,дали няма оная страшна караница да се повтори,никак не е приятно. Все пак,от мен успех!

balu4ka
02-21-2013, 12:58
Правилно си постъпила,ще е глупаво да се върнеш и да търпиш всичко това.Хубаво е ,че на време си се усетила ,хванала си си багажчето и си се изнесла,защото от такъв човек с хлабави нерви може да се очаква всичко.Не ставай поредната жена,която е насилвана и бита от мъжа си ,които твърди ,че я обича ,а тя не може да живее без него.Можеш да живееш и без него и още как.Всичко ще се нареди,ще видиш.Но,щом си си тръгнала от това минало,не се обръщай назад.

FuCKkK13
02-21-2013, 14:12
махай се от там и не се връщай.. след време ще те пречуква ежедневно

bloodyF
02-21-2013, 15:26
Просто не се връщай, ще си намериш друг.