PDA

View Full Version : Помощ !



THE-DANCER33
02-18-2013, 20:16
Здравейте всички , нова съм .. . ии и както и да е ,към темата :)
Поразрових се , имаше подобни , но не и по моя случай . Закъсняваше ми от септември 1 месец , правих тестове (3 за по-сигурно) и трите бяха отрицателни.Отидох на гинеколог , който ми каза да не се притеснявам пуснахме изследвания и нищо съмнително нямаше.Закъсня ми и октомври отидох при друг лекар , който каза ,че след като в изследванията ми няма нищо подозрително за киста на яйчниците или нещо подобно например ,може би е от кратък или дълготраен стрес.... мои близки имат проблеми и може би покрай тях съм се напрегнала в повече , но не е чак такъв стрес .. И все още закъснява , отново тестове - отново отрицателни... Какъв е съветът ви? Случвало ли се е на някоя от вас и да ходя ли при трети гинеколог ? .. Нямам идея какво да правя. За протокола на 19 съм и не живея с майка си (споделям го заради излишни коментари от рода на "посъветвай се с майка си"; "на колко си години") !
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ,КОИТО ЩЕ СЕ ОТЗОВАТ ! :)

ivantapmaz
02-18-2013, 20:18
Извиняваи но немога да ти помогна не разбирам н-о от тоя сорт :)

dream1707
02-18-2013, 20:28
Извиняваи но немога да ти помогна не разбирам н-о от тоя сорт :)

Май само коментари се чудиш как да натрупаш ?

Щом в изследванията няма нищо съмнително... значи е породено от нещо външно. Промени в климата, стрес, някакви такива работи ... ако си била болна и си била на лекарства скоро. И все пак, ако продължи да ти закъснява иди пак на лекар.. въпреки че не знам какво по-различно може да ти каже.

THE-DANCER33
02-18-2013, 20:31
Успокояваш ме някак ... не знам защо , но благодаря все пак :)