PDA

View Full Version : + или - е



LovEsIckk
02-18-2013, 23:30
Плюс или минус е , когато имаш ясни виждания и критерии за половинката си?
Трябва ли да имаш такива и да подбираш най-доброто за себе си и само това, което смяташ за подходящо за теб.Или по-скоро минус - трябва да опитваш всичко, независимо какво мислиш и дали има бъдеще.

ShtrudeL
02-19-2013, 03:58
Плюс или минус е , когато имаш ясни виждания и критерии за половинката си?
Трябва ли да имаш такива и да подбираш най-доброто за себе си и само това, което смяташ за подходящо за теб.Или по-скоро минус - трябва да опитваш всичко, независимо какво мислиш и дали има бъдеще.

Аз от малка си имам някакъв изграден образ за това какъв искам да е човека до мен, или изобщо какви са качествата на хората от мъжки пол, които ме привличат, но все се е случвало да си харесвам такива, които или нямат нищо общо с образа в главата ми, или се докосват минимално до него. Което да не казвам голяма дума, но никога не е било лошо с изключение на едно-две разочарования..

girlwithblueeyes
02-19-2013, 05:48
Попринцип съм израсла сред трима мъже ,и от тях съм възпитана така, че чрез тях имам някакъв образ дo идеалната за мен половинка . Дали бях излязла с момче ,което е коренно различно от тях честно казано не знам Може би да, стига да ме привлече много силно . Така ,че и - и +

JoLLiE92
02-19-2013, 06:10
Трябва да опиташ да излизаш с различни типове хора, никой не ти говори да спиш с тях - просто да имаш разнообразни познати и да знаеш какво точно ти харесва и какво не в един мъж. Иначе да използвам клишето "по-добре сама, отколкото зле придружена". Не може да излизаш постоянно с някой нов и всичките много да ги обичаш еднакво.. Имам познати момичета, които процедират така. Излиза с един, много го обича, разделят се, след седмица вече е с нов, в когото е много влюбена и е забравила стария. Според мен тя има някакъв психологически проблем. Аз усещам всяко момче, към което съм имала чувства, по съвсем различен начин. Не съм обичала (въпреки че думата е силна) двама еднакво - и не, нямам предвид по-силно и по-слабо, а просто различно. Обичала съм различни неща в него, връзката ни е имала различни предимства от другите връзки.