PDA

View Full Version : Не мога ди си я избия от главата



yamaha436
02-19-2013, 09:11
Здравейте,имаше едно момиче което преди около 3 години бях много влюбен във нея един ден реших да и кажа но тя ми каза,че не ме харесва по най грубият начин и ме блокира във Skype и Facebook не се познавахме лично със нея но просто като я видях и много я харесах... И така забравих за нея след около година и ето сега след 3 години отново я видях и просто сърцето ми щеше да се пръсне беше по красива от всякога изпитвах смесени чувства след това не можех да спра да мисля за нея седмица по късно се засичахме 2 дена подред тази събота и неделя дето минаха защото тогава беше Кукеровден и аз излязох да ги видя нали кукерите събота и тогава я видях вечерта,бях с един приятел и видях че е зад мен със някакви нейни приятелки и чух да казва "Това е М. дето ме харесваше преди" нещо такова каза не си спомням много добре и така мина съботата и на другият ден през 5-10 минути се засичахме и просто не можех да повярвам колко е красива стоях от 11 на обяд до 7 часа вечерта не заради кукерите а заради нея защото просто като ни се засичаха погледите и просто замръзвах и се обръщах на другата страна през целият ден бях сам приятелите ми си тръгнаха защото им било студено аз останах само да я гледам целият треперех от студ но се стоплях само от погледът и... Сега просто е постоянно в мислите ми нейната усмивка нейните прекрасни кафяви очи дори вчера я сънувах.Просто не знам какво да правя...

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:20
Приятел ти здравата си хлътнал май :D . То твойто повече прилича на сериал lol . Харесвай си я няма лошо но щом момичето те отрязало недей да очакваш нещо от нея .

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 09:21
Какво... Като те погледне, няма да се обрЪщаш на другата страна - поглед, дупка не прави. Гледаш я втренчено, без да отместваш поглед си палиш цигарата, дЪрпаш дима и го издишваш праааааво кЪм нея! Such a bad-ass!! Като не харесва добри момченца, може да си пада по ей-такива келешчета. Знам ли вЪв вашето село как е?

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:25
Ние от къде ще знам тя какви момчета харесва . Според мен просто не го харесва него :)

minchorna
02-19-2013, 09:28
Отдавна не бях чувал на Бургас да викат село :D Ама айде.Те така,гледай я постоянно и недей да си отмяташ погледа както казаха по-горе,бъди малко по-самоуверен,гледай я,прави й някакви знаци или заговори нейна приятелка ,за да поревнува малко :D

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:32
Въй е то за някой си е село :D . Иначе по темата нека си я гледа обаче, ако тя не го харесва най-много да я издразни с тия непрекъснати погледи . А това с приятелката би подействало само ако го харесва иначе ще й бъде супер безразлично .

minchorna
02-19-2013, 09:36
Нищо не му пречи да пробва.Нищо няма да загуби,единствено да спечели..или нея или приятелката й ; )

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:38
Абе не знам досадно е някой така да те зяпа постоянно ! Може да опита с приятелката :D

minchorna
02-19-2013, 09:39
E,не постоянно.Просто да й стане неудобно и да се замисли тоя къв е,що е толкова нахален,как си позволява и т.н.То така стават повечето работи ; )

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:43
Мен ако някой така ме зяпа бих му теглила една майна не знам тъпо е да зяпаш така някой. Още повече че тя вече го е отрязала .

minchorna
02-19-2013, 09:52
Ти не си всички ; )

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:55
Абе щом го отрязала във ФБ както самият той казва едва ли би се държала по различно и навън .

minchorna
02-19-2013, 09:57
Момчето пита какво да прави.Преди го е пробвал във фб,сега не губи нищо ако опита на живо.Не виждам защо спориш при положение,че пита какво да направи,а аз давам съвет различен от това,каквото е правил преди ?!

girlwithblueeyes
02-19-2013, 09:59
Не споря . Просто казвам аз какво мисля . Нека си опитва няма лошо но после да не почне да реве тука че го е отрязала .

Amore-Mio*
02-19-2013, 10:00
Струва ми се, че си хлътнал, да, но заради това, че обикновено хората сме устроени така, че да желаем това, което не желае нас и това, което не можем да имаме. Та именно заради това моят съвет е да стоиш максимално настрана от нея. И да направиш всичко възможно, за да забравиш за тия симпатии, защото мен ми се струва, че ако опиташ - отново ти ще бъдеш наранения. Все пак си мисля, че ако проявяваше поне някакъв малък интерес, щеше да те заговори и да покаже тоя интерес.

minchorna
02-19-2013, 10:01
Да отива да занимава някоя от нейните приятелки.Хем има двоен шанс да му върже някоя.

yamaha436
02-20-2013, 15:37
Хора мерси на всички които досега са писали в темата но ми хрумна едно нещо с което дори и да не иска да тръгне със мен след това поне малко ще я зарадвам - да купя един голям плюшен мечок и една роза и да и ги доставя със Еконт до къщата и ако е възможно ако не ще и ги оставя във двора със бележка върху него "От "името ми" с много любов за "името и" " обаче може и да измисля нещо по добро за бележката да напиша давайте идеи ако имате и кажете дали изобщо ми е добра идеята и дали ще проработи?

minchorna
02-21-2013, 07:24
Хора мерси на всички които досега са писали в темата но ми хрумна едно нещо с което дори и да не иска да тръгне със мен след това поне малко ще я зарадвам - да купя един голям плюшен мечок и една роза и да и ги доставя със Еконт до къщата и ако е възможно ако не ще и ги оставя във двора със бележка върху него "От "името ми" с много любов за "името и" " обаче може и да измисля нещо по добро за бележката да напиша давайте идеи ако имате и кажете дали изобщо ми е добра идеята и дали ще проработи?
http://3.bp.blogspot.com/-R7YqJJJYiRs/To9pjWuQsyI/AAAAAAAAAQI/AeyhPBk92fM/s1600/ObamaHellNo.jpg


Тогава нацяло ще изгубиш всякакви шансове!Жените не искат нищо на готово!Искат да има игра,а ти така и се предлагаш с лимонче в устата и лек загар!

Al3ksandra
02-21-2013, 11:32
Според мен идеята е много добра. Направи каквото ти казва сърцето. Даже мисля че можеш да разбереш дали и тя те харесва. На бележката напиши примерно: "За "...името й" от Твой верен обожател. Ако искаш да разбереш от кого е подаръка, ще те чакам еди-къде-си в xx:00 часа" и така измисляш място където да се чакате и в колко часа, и тя АКО ДОЙДЕ ЗНАЧИ не си й безразличен, но ако не дойде...значи не я интересуваш.. Ей,сега ми хрумна, така ще я изпиташ дали те харесва и дали има някакъв дори малък интерес към теб. Успех!

girlwithblueeyes
02-21-2013, 11:36
Идеята е тъпа . Щял да изпраща плюшки като таен обожател от това по досадно и натрапчиво нещо няма накъде . Не си мисли , че всяко момиче припада при вида на подарък от таен обожател по скоро е досадно и плашещо . А и щом досега , не ти е обърнала внимание така едва ли ще я впечатлиш .

Al3ksandra
02-21-2013, 12:54
Идеята е тъпа . Щял да изпраща плюшки като таен обожател от това по досадно и натрапчиво нещо няма накъде . Не си мисли , че всяко момиче припада при вида на подарък от таен обожател по скоро е досадно и плашещо . А и щом досега , не ти е обърнала внимание така едва ли ще я впечатлиш .

Окей, но поне има прави да опита,нали? Не е казано че ще подейства,но поне ще знае със сигурност, ако и тя има симпатии към него,ще се разбере, а може и да напише името си и все пак да я покани да се видят някъде. :)

Takaki Tono
02-21-2013, 16:10
Какво... Като те погледне, няма да се обрЪщаш на другата страна - поглед, дупка не прави. Гледаш я втренчено, без да отместваш поглед си палиш цигарата, дЪрпаш дима и го издишваш праааааво кЪм нея! Such a bad-ass!! Като не харесва добри момченца, може да си пада по ей-такива келешчета. Знам ли вЪв вашето село как е?
Хахахахахаххахахахахах братле, на глас се разсмях чак :D

Междувпрочем ако ше и изпращаш плюшено мече, гледай да е по- евтино да не ти дойде вътрешно ако те отреже

feikk
02-21-2013, 16:19
Междувпрочем ако ше и изпращаш плюшено мече, гледай да е по- евтино да не ти дойде вътрешно ако те отреже
8-) точно.
пробвай с тва, аз пък бих се трогнала :)
все пак е минало доста време, може пък сега да й допаднеш. хората се променят, вкусовете им също.

yamaha436
02-22-2013, 19:04
Попитах я във ask.fm (анонимно ест. :D ) - http://prikachi.com/images/247/5905247H.jpg

Tuesday
02-22-2013, 20:12
Хора мерси на всички които досега са писали в темата но ми хрумна едно нещо с което дори и да не иска да тръгне със мен след това поне малко ще я зарадвам - да купя един голям плюшен мечок и една роза и да и ги доставя със Еконт до къщата и ако е възможно ако не ще и ги оставя във двора със бележка върху него "От "името ми" с много любов за "името и" " обаче може и да измисля нещо по добро за бележката да напиша давайте идеи ако имате и кажете дали изобщо ми е добра идеята и дали ще проработи?

Щял да изпраща плюшки като таен обожател от това по досадно и натрапчиво нещо няма накъде
И аз така мисля,това е прекалено да изпращаш мечка на момиче,което вече те е отрязало такива жестове се правят,когато познаваш момичето от доста време и имате взаимно нещо помежду си странно е да се правят такива сериозни подаръци на хора,които примерно познаваш едва от няколко дни.Не сте се познавали лично,не знаеш що за човек и вече си я харесал

bReAk3R
02-22-2013, 21:03
Абе да действа момчето (по тва с подаръка), ама така наистина се даваш много на готово. Все пак нищо няма да изгубиш, ако опиташ, освен някви си пари за тоя подарък, ако нищо не стане .

JDeel
02-22-2013, 21:12
По-добре напиши на бележката, че е закъснял подарък от Дядо Коледа. И в случая размера има значение - колкото по-голямо от коледна елха, толкова по добре :P

Illusion772
02-22-2013, 21:21
Така като те слушам (искам да кажа чета) ми дойде една идея, която май и аз ще прилагам в скоро време. Направи тоя номер дето ти го препоръчаха по-горе само с една малка промяна. В училище, на улицата или където и да е там говориш само ама САМО с някоя нейна приятелка. И примерно след една седмица почваш да и пишеш в фасебока в началото и пиши рядко например ....... на 3 дни? не знам сам прецени схващаш идеята, и през тоя период продължаваш да я дразниш с приятелката и. На живо като сте буквално я игнорираш нито дума или просто едно "здравей" или ако искаш да се правиш на баровец едно кимване с глава.
Надявам се да съм помогнал

bReAk3R
02-22-2013, 22:31
Така като те слушам (искам да кажа чета) ми дойде една идея, която май и аз ще прилагам в скоро време. Направи тоя номер дето ти го препоръчаха по-горе само с една малка промяна. В училище, на улицата или където и да е там говориш само ама САМО с някоя нейна приятелка. И примерно след една седмица почваш да и пишеш в фасебока в началото и пиши рядко например ....... на 3 дни? не знам сам прецени схващаш идеята, и през тоя период продължаваш да я дразниш с приятелката и. На живо като сте буквално я игнорираш нито дума или просто едно "здравей" или ако искаш да се правиш на баровец едно кимване с глава.
Надявам се да съм помогнал

Предлагаш на пича да използва нейна приятелка , за да я издразни ? И не разбрах що тя (момичето) трябва да се издразни от това ? ;д Деазнам кое от всичко не схващам

Illusion772
02-23-2013, 06:47
Предлагаш на пича да използва нейна приятелка , за да я издразни ? И не разбрах що тя (момичето) трябва да се издразни от това ? ;д Деазнам кое от всичко не схващам
Ами това мисля че ще проработи ако е кифленския тип момиче което до тук ми се струва че е описал, па ако е късметлия целта е да събуди интерес с малко "мистериозност" около себе си.