PDA

View Full Version : Наистина не знам какво да правя



kaili_mir
02-19-2013, 14:21
Такааа .. преди няколко месеца - за няколко месеца се занимавах с едно момче. Не съм сигурна какви точно ни бяха отношенията, но се държахме като гаджета, само дето не бяхме говорили за това, нищо не беше официално и обявено. Като цяло ми беше много хубаво с него, а мисля, че и той се чувстваше добре с мен. Но в един момент спря да ме търси и когато го питах какво се случва, той и така не ми каза причината за това приключване на нашите отношения. Беше ми малко кофти, но с лекота някакси приех това и така известно време нито той ме търсеше, нито аз него. Снощи обаче ми се обади ( аз даже съм му изтрила номера и ми стана доста чудно като го чух ) и каза, че ще дойде до нас - искал да си поговорим. Аз се съгласих и след като се видяхме последваха хиляди съжаления и оправдания, обещания и извинения - След като ме загубил, осъзнал колко държи на мен, бил много объркан, не е искал нищо сериозно тогава, сега искал да е с мен .. и така нататък. И честно казано не знам какво да правя. Снощи като ми се обади ми стана много кеф, ама наистина много :D само че не знам дали това беше, защото му чух гласа или защото знаех, че ще ми се обади разкаян и аз ще получа някакво удоволетвориение заради края м/у нас? Лесно го забравих и не се сещах с тъга за него, а просто за отминалото време. Не съм сигурна той ли ми липсва или това да не съм сама, да имам някаква тръпка ( защото от около месец даже не се занимавам с никого сериозно ) . Снощи ми се стори искрен, а и една обща позната каза, че наистина искал да е с мен - СЕГА! Но все пак той поиска да приключиме и после не ме потърси няколко месеца? Да му дам ли шанс отново или по-добре да не се връщам към нещо отминало?

error92
02-19-2013, 14:54
Много сте ми интересни такива...самите не знаете кво искате, а очаквате другите да знаят...

Amore-Mio*
02-19-2013, 15:01
Ти искаш ли да си с него?
Ако да - ясно е какво да правиш. Ако не - ясно е пак какво да правиш. Извод: самата да решиш какво искаш.

shmatarok
02-19-2013, 15:08
Ние няма как да ти кажем кво да правиш. Действай така, както сама намериш за добре. Ако ти се занимава с него - занимавай се, ако ти се седи сама - стой сама. Не ние ще се водим обвързани/необвързани.

lipecek
02-19-2013, 16:03
Аз съм да пробвате ! Мъжкия изглежда му е дошло малко сериозно с теб но е размислил, огледал се е видял е познати да си гукат и живейкат по двойки и иска и той сега. Естествено, че трябва да му дадеш шанс. Не си писала, че сте правили секс значи за това и не сте се намразили особено много а това е много добре.

Айдеее бягай се забавлявай. Стига вися пред лаптопа и си си чоплила косата. :D

Успех ! И пиши :)

xXxPETYAxXx
02-19-2013, 16:33
Разкаян бил...може да я е зарязал предния път заради друго момиче, да не им се е получило и да е решил да се върне при нея, това не е много трогателно, ама никак!

Мацка, хич не му скачай на врата веднага! Има доста за обеснение, само съжалението не е достатъчно.
Всъщност, дори и да искаш да си с него - пак не му бъди кученце - щом ти подсвирне и да тичкаш!
Дай му шанс първо да се докаже, думите нищо не струват!

broken.
02-19-2013, 17:53
И аз съм ЗА.Щом си имала връзка с момчето и ти е станало готино като се е обадил,значи все имаш някакви чувства.Давай..

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 18:43
Сама трябва да решиш дали ти е хубаво да си с някого или да си точно с него. Аз такива дилеми - нямам... "Аплодисменти за хората, които знаят какво искат!!!"

kaili_mir
02-19-2013, 18:55
Много мислих над нещата, днес отново се видяхме и той се държи супер мило и виновно.. същите оправдания, същите неща от снощи ии.. май му повярвах, като се замислих - липсва ми.. Но от друга страна ние с него се занимавахме няколко месеца?! Не е ден, два, месец, два .. много повече време е и изведнъж той решава да спре да ме търси, приключва всичко с мен ( по някаква причина ). Разбирам да беше по-малко времето и да осъзнае, че не ме харесва, че съм му скучна, неприятна и тн. а той след толкова хубави моменти, дори е правил много неща, с които ми е показвал, че не съм му безразлична и хоп - КРАЙ ! Щом е бил способен по такъв начин да ме отреже и да не ме потърси толкова време .. а нали ако държиш на един човек ще направиш почти всичко, за да си с него? Като порасъждавам още - щом веднъж не се е получило, дали пак няма да съм разочарована? Това е нещо отминало, но пак се връщам към него, трябва ли?

xXxPETYAxXx
02-19-2013, 18:57
И все пак, защо е решил да те остави тогава?

kaili_mir
02-19-2013, 19:05
Не е искал да сме задължени един към друг.. в смисъл както казах ние си се държахме като гаджета, просто необявено, а и той имаше проблеми в работата, за които знаех попринцип и доста лошо му се получи с парите и времето, но не мисля, че това са причини, които да го оправдаят. Поне това ми каза той, все пак дали е така или не само той си знае :)

minchorna
02-20-2013, 06:07
Аз съм ЗА,да пробвате:)

lipecek
02-20-2013, 09:00
уфф трябва да ходя на унито .. :D
**
Та имал проблеми с работа, държали сте се като гаджета. Моята история е подобна - имах проблеми с една дейнос която подхванах и неможах да я свърша в срокове и качество, поради това се изпокарах с един от добрите ми приятели по точно той с мен, не казах на моята (бивша отдавна вече) мома че я обичам и всякви такива и от тоя стрес 3 нощи под ред не ми стана пи*ката и за капак почнах да уча нови колеги нови правила нова игра. Еее ? Как ти се струва ? Аз постъпих като твоя човек. Избягах после смс-та, рев и накрая ме отрязаха после аз се осъзнах но не ме приеха и са няма да ти говоря колко е яко да се виждаме всеки ден в университета като сме 1 група и да ме гледа с омраза и аз нея :D.

За това бягай се разбери с него. Врем хубаво има място за разходки и пейки.
Айдеее действай ! По добре не го питай защо точно те е зарязал, че ще го раздразниш.