PDA

View Full Version : Мнение?



Slobbery
02-19-2013, 15:30
Имам все още чувства към един мой бивш,с който не сме заедно от около 2 години. От близо 3-4 месеца поддържаме връзка,звъним си,пишем си... Вчера се стигна до темата секс и до това с колко съм била след него и с колко той след мен... Ииии ме покани да се "разтъжим"..Според вас правилно ли е след толкова време да правим такива неща и това би ли помогнало за "ново начало"...Все пак старата любов ръжда не хваща,а тогава бяхме доста влюбени и привързани...той беше моята първа любов, както и аз неговата...Много е сложно...

Fisherman
02-19-2013, 15:35
Той просто иска да ти се изпразни на лицето какво сложно има.Зад това не виждам чуства или носталгия.

Slobbery
02-19-2013, 15:41
Хайде малко по-сериозно,глупави коментари като твоя не са ми от полза.

marilyn
02-19-2013, 15:45
От две години не си с него, сега се присети той, че те иска и ти - веднага готова. Внимавай, сексът сближава, ще ви се върнат спомени, може да се излъжеш, че имаш още чувства, а той да иска просто секс.

Slobbery
02-19-2013, 15:50
През тези две години сме поддържали връзка също..просто и аз имах друга сериозна връзка и това ни беше отдаличило... Но въпреки това често ,когато съм била тъжна или съм имала нужда от помощ е бил до мен.. не знам,чувствам го много близък....

xXxPETYAxXx
02-19-2013, 16:41
Абе, момчето му се прави секс с тебе, ама ти ще вземеш съвсем да приемеш нещата на сериозно. Ти щом още имаш чувства и го чувстваш близък - за теб може да свърши зле.
Иначе, ако си съгласна да е просто единия секс - няма лошо, ама да не стане така, че да си въобразиш, че е "ново начало".
Не е ново начало, ако искаше това, щеше да те покани на среща, а не на секс.

ShtrudeL
02-19-2013, 17:08
Не. Миналото си е минало.

HollyGolightly
02-19-2013, 17:24
Хайде малко по-сериозно,глупави коментари като твоя не са ми от полза.
Честно казано захаросани мили коментари пък въобще няма да са ти от полза. Пък и ние от къде да знаем какво ще стане, ще се появят ли чувства, няма ли, ще бъдат или едностранни или не. Ако толкова ти се иска- пробвай, но бъди готова за последствията, каквито и да са.

Fisherman
02-19-2013, 17:46
Ей виж ти искаш мнението ми аз го давам.Не очаквайте от мен мили коментари казах нещата както ги виждам,много момчета сега гледат на момичетата като мръвки само за единия секс,което е ужасно грозно нещо.Също забелязвам и че това се толерира от момичета така че търкулнало се гърненцето и си намерило похлупак.

ameli
02-19-2013, 18:19
А защо изобщо сте се разделили?

granger
02-19-2013, 18:27
Не мисля ,че е добра идея. Там където си късала и да връзваш...няма файда. Ако ти е за единия секс - окей. Ама иначе,ако имаш надежди за по-дълготрайни взаимоотношения, и по-сериозни от just friends with benefits...не мисля,че е хубаво.

Tsukuda_Hiroshi
02-19-2013, 18:59
Ако е само за секса, да. Ако ще се лигавиш с чувства - заеби!

xXxPETYAxXx
02-19-2013, 19:10
Малко трудно ще ѝ е да е само секс, след като все още има чувства и явно се надява това да даде старт на "ново начало".

Slobbery
02-19-2013, 20:57
Благодаря ви... много съм объркана,всичко е много сложно между нас.
ameli разделихме се,защотото тогава и двамата преминавахме през трудни периоди,тяхните се развеждаха,аз имах проблеми с нашите и си изливахме яда един на друг....:)

minchorna
02-20-2013, 06:32
Аз пък мисля,че трябва да пробва (Не само секс),но да си има едно наум и преди това да си помисли дали би могла да понесе болката,ако се окаже,че момчето просто е искало да си начеше крастата..Защо веднага трябва да почнете със секс ?Излизайте известно време,разходки,кафета,филм ета и т.н.Започнете всичко наново,може и да се окаже нещо хубаво:) Успех!

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 09:44
Благодаря ви... много съм объркана,всичко е много сложно между нас.
ameli разделихме се,защотото тогава и двамата преминавахме през трудни периоди,тяхните се развеждаха,аз имах проблеми с нашите и си изливахме яда един на друг....:)

Ако именно в трудностите не сте могли да сте заедно, как ще можете през останалото време? Според мен, ако си снякой, не си с него само, когато е накеф...

FuCKkK13
02-20-2013, 10:43
щом нещо е приключило значи е имало за какво.. не съм съгласна със ''старата любов ръжда не хваща'' щото по принцип хората са обичали някой и преди сегашната си половинка примерно ( говорим по-големите) и ако се спазва това,означава тая предишната само да свирне и човека да зарязва половинката си... за мен е глупаво.... иначе иска само секс.. не наричай първи коментар глупав,защото не е ( просто е по просташки изказан ) иска секс човека.. ако искаше друго нямаше да сте разделени 2 години и изведнъж да му светне

PainMonopoly
02-20-2013, 13:56
Сексът между бивши е възможен, но само ако и двамата нямат чувства вече и не искат да се събират отново. След като казваш, че имаш чувства, не ти препоръчвам да правиш секс с него. Накрая може да се окаже, че ти си хлътнала по него, а той не те иска за нищо друго освен за секс, което ще е гадно за теб.

Затова ако ще правиш нещо изобщо, опитай да се събереш с него, след като имаш чувства. Преди да се съберете, не прави секс с него. Така ще станат ясни и неговите намерения. Ако е искал просто да те чука, ще се дръпне от опитите ти да се събереш с него.

Amore-Mio*
02-20-2013, 14:02
Ти сама решаваш какво да правиш и как да действаш в тая ситуация.
Като гледам обаче да тръгнеш да се занимаваш с него, заради единия секс, ще бъде една огромна грешка. Вижда се, че все още таиш някакви чувства към него и просто гадно на теб ще ти е.