PDA

View Full Version : протестите ..



complicated_
02-19-2013, 16:50
Какво мислите за протестите,трябва ли да се стига чак до такива крайности,като чупенето на народното събрание (все пак това е държавна сграда и парите за оправяне на последиците пак от народа ще се вземат ) и прочие .. и коя партия / депутат подкрепяте ?

magneticfields
02-19-2013, 17:50
Има разлика между протест и вандализъм. Протестират хора, които знаят точно за какво протестират и могат да изразят разумно исканията си. Чупенето на прозорци, хвърлянето на камъни...това не е протест. Това е дна жалка шайка от неориентирани младежи, които си нямат друга работа. Тези хора опорочава всичко, което ние останалите направихме дотук. И пак казвам трябва да има протести. Беше крайно време за революция, но нека да протестират интелигентни хора имащи конкретни искания, а не шайка неориентирани младежи.

FreeExtazy
02-20-2013, 08:25
С мирни протести няма да постигнеш нищо.
Вижте гърците какво направиха.

girlwithblueeyes
02-20-2013, 09:12
Има разлика между протест и вандализъм. Протестират хора, които знаят точно за какво протестират и могат да изразят разумно исканията си. Чупенето на прозорци, хвърлянето на камъни...това не е протест. Това е дна жалка шайка от неориентирани младежи, които си нямат друга работа. Тези хора опорочава всичко, което ние останалите направихме дотук. И пак казвам трябва да има протести. Беше крайно време за революция, но нека да протестират интелигентни хора имащи конкретни искания, а не шайка неориентирани младежи.

+1

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 10:25
С мирни протести няма да постигнеш нищо.
Вижте гърците какво направиха.

Е какво направиха? Нищо! Проблема на гЪрците е, че са мЪрзеливи! Отиват на работа в 10, стоят до 2, сЪбота и неделя никой не работи. Взимат големи заплати, харчат ги по бузукитата и таверните за ядене и пиене, после "Не искаме драконовски мерки" - ами работете!!!
По-лесно е да се протестира, отколкото да се работи...
Аз ходя по протестите тук и сЪм ЗА провеждането им. Вярно е, че с мирни протести само ще ми замажат очите, но и вандализма не е оправдан! Призоваха кЪм чупене на електромерите - глупост пЪлна! Нали като махнем EVN, ЧЕЗ и останалите боклуци, пак ние ще си плащаме електромерите? По-логично е да спрем да плащаме сметките за тока! Като спрат на половината България тока, няма да има приходи и така или иначе ще трябва да се раазкарат, защото ще фалират!!!

SisiStrange
02-20-2013, 10:29
Аз мисля, че някои от тези точно най-агресивните и чупещите са поставени лица. Както щете го разбирайте.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 18:54
СЪгласен!

magneticfields
02-20-2013, 19:21
С мирни протести няма да постигнеш нищо.
Вижте гърците какво направиха.

Не забравяй, че живееш в 21 век. Само простаците се биет и ломят. Не забравяй, че всичко потрошено днес, се заплаща с нашите данъци утре. А проблема на гърците е, че са едни мързели, дет не са свикнали да бачкат, ето затова. Само простаците си служат с бой, интелигентния човек си служи с езика на словото.

JDeel
02-22-2013, 11:19
Народното събрание е хубава сграда наистина, но домовете на хората са си откровено грозни. Аз лично предпочитам милиони красиви сгради пред само една.

Парите за оправянето на тази, както и на много много други сгради (къщи) е ясно от къде се взимат. Сега въпроса не е за някоя и друга хилядарка щети, целта струва повече и от милиарди.

Но има малка съществена разлика между простаци и сериозни протестиращи. Първите се бият помежду си поради необосновани причини (напили са се, дрогирали са се, станало им е скучно...), целта на другите е истинския враг.

draid
02-24-2013, 19:15
И колко от вас бяха днес на протестите в България ?

Yen_is_bacK
02-24-2013, 21:14
аз чкам да стане като в гърция да пълня бирените шишета за молотов :D :D