PDA

View Full Version : R.I.P БЪЛГАРИЯ!



minchorna
02-20-2013, 06:47
...... http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-ostavka-antimonopolnite-protesti-13151883?nt=4

yakuza_
02-20-2013, 06:55
Дали сега, дали след 4 месеца ... Сега е момента за промяна на конституцията.

minchorna
02-20-2013, 06:56
Много си го нашихме,сега като дойдат турците и комунистите на власт ще ядем обрязания.....Браво БЪЛГАРИ! Очакват ни дни на глад и мизерия от днес нататък!

yakuza_
02-20-2013, 07:00
То щото тия не бяха комунисти :lol:
Цецка Цачева и Бойко Борисов са били членове на БКП
Бащата на Цветан е бил партиен секретар или нещо от сорта
Дянков е изпратен с помоща на фондацията на Людмила Живкова да учи извън България, всички сме чували как се напуска България, ако не си от партията.
Тая по инфраструктурата Лиляна някаква си - дядо и е бил пак някакъв комунист с голям пост.
Скъсали са се да не са комунисти.

LovEsIckk
02-20-2013, 07:02
Ууу БСП ще организират гей оргия на Бузлуджа от щастие. А пък ДПС - от догодина задължително приемане на исляма от българите и обрязване!
Сами си го избрахме.

minchorna
02-20-2013, 07:04
Не ме интересува кой кого бил изпратил,кой на кого бил син,внук,чинка,стринка и т.н. За последните 10-12 години откакто ме интересува политика единствено ГЕРБ направиха нещо.Бих гласувал за тях ПАК,ПАК и ПАК!

yakuza_
02-20-2013, 07:07
Кажи ми какво направиха ?

minchorna
02-20-2013, 07:09
По дати или.. ?
Всички като чуете промени и искате увеличение със 300% на заплата,пенсии и т.н. Лично мое мнение,харесва ми как промениха града ни,откриване на спортни центрове,инфраструктурата се поднови и т.н. Да,има още много да се желае,но не става за 3-4 години.

yakuza_
02-20-2013, 07:12
Къде си видял да казвам заплати и тн ? Примерно това правителство е направило повече магистрали от предното, но по - малко 1-во класни и 2ро класни пътища. Така че тия неща са съпоставими, друга работа е, че единия където беше го даваха по всички телевизии. Ако говориш за спортанта зала в София, нея я построй ТИМ.

minchorna
02-20-2013, 07:14
Говоря за Бургас:) Говоря общо,не с примери,че за мен лично са по-добри от предишните 2-3 правителства (нямам наблюдения за предходните).

yakuza_
02-20-2013, 07:15
Като цяло в политиката всеки е прав за себе си. А това общо говорене, за мен е като правя си вятър на устата.

minchorna
02-20-2013, 07:19
За мен са по-добри от предишните.Не карам никой да се съгласява с мен,нито съм длъжен да давам някакви доводи или доказателства.Нито съм тръгнал да те оборвам в мнението ти.За теб са зле-ок.Уважавам мнението и това е.

LovEsIckk
02-20-2013, 07:24
Никой от предишните правителства, не е правил толкова колкото ГЕРБ.
Може в някои отношения да са грешили, но истината е ,че засегнаха много интереси.
Не вярвам оставката да е подадена заради протестите снощи, Бойко каза, че ще се бори до край с БСП и ДПС. По-скоро е бил притиснат от енергийните мафиоти, които БСП създаде.
БСП,ДПС,НДСВ И СДС създадоха тази мафия, а ГЕРБ им бръкнаха в паничката и почнаха да им създават проблеми.Ето за това бяха неудобни и сега си отиват.


При създалата се ситуация, ако има избори и трябва да избирам между триглавата турска хомо ламя и ГЕРБ - ще гласувам ГЕРБ.

minchorna
02-20-2013, 07:25
Значи ГЕРБ имат 2 сигурни гласа ^_^

EinGutesKind
02-20-2013, 07:30
И вие ако знаете какво искате ... първо плюхте по Бойко, сега като се оттегля - ревете. Е, заслужавате си всичко в тая държава!

LovEsIckk
02-20-2013, 07:30
Ясно е че в България няма заслужаваща управлението партия. Нека поне е по-малкото зло!
Честно ви казвам - ако дойдат пак БСП и ДПС, не искам повече да живея в тази страна. Не искам повече да комуникирам с толкова прост народ, който стига до там, да избира за втори път , хората, които продадоха страната им за жълти стотинки и са за затвора. Не искам да вярвам, че може да се случи.

Наско, аз не съм симпатизант на ГЕРБ, но от това, което съм видяла през съзнателния си живот от разни управляващи, смятам, че са по-добрия вариант.

yakuza_
02-20-2013, 07:35
Аз пък знам, че Цветелина Борисова си е част от "енергийната мафия".
А случайно ли е, че държавата държни най много пари в КТБ банк, собственост на ТИМ ?
Вижте в кои фирми ББ има дялово участие с кои хора и пак говорете коя мафия го била свалила :lol:

PainMonopoly
02-20-2013, 07:38
Сега вече наистина няма за кого да гласуваме.

Червени баби в атака...

marble
02-20-2013, 07:40
Дори ми е малко смешна ситуацията. Всички бяха толкова яростни последните дни, а сега са дори леко стреснати.
Моето мнение клони към "по-скоро не ми дреме". С нетърпение очаквам да минат няколко години, да си изкарам достатъчно пари за да изчезна от тука, да не се връщам и да казвам на хората, че съм дошла от друга планета. Толкова ме срам..

minchorna
02-20-2013, 07:41
И как смяташ да ги изкараш при тези условия?

LovEsIckk
02-20-2013, 07:43
Сега вече наистина няма за кого да гласуваме.

Червени баби в атака...

И манго бързо към урните, срещу 10 лв.!

yakuza_
02-20-2013, 07:43
Сега вече наистина няма за кого да гласуваме.

Червени баби в атака...

Аз съм на същото мнение, че няма никой, достоен да ни управлява в момента.
Най - логичния вариант за мен е - външно правителство, с експерти от ЕС. Или такова с български експерти, но все пак пердпочитам външно. Защото 85% от българите за мен, мислят само за задника си, когато се видят на такава позиция.

yakuza_
02-20-2013, 07:44
И как смяташ да ги изкараш при тези условия?

2000-4000 лева са достатъчни, за да заминеш за някоя др европейска държава, а не е невъзможно да се изкарат.
Един авер замина с 40 лева за Турция дори :lol:

EinGutesKind
02-20-2013, 07:46
^ И в Турция реват, че им било скъпо :lol:

LovEsIckk
02-20-2013, 07:46
Аз съм на същото мнение, че няма никой, достоен да ни управлява в момента.
Най - логичния вариант за мен е - външно правителство, с експерти от ЕС. Или такова с български експерти, но все пак пердпочитам външно. Защото 85% от българите за мен, мислят само за задника си, когато се видят на такава позиция.

А как може да се свика външно правителство?
И аз предпочитам това пред вариант ДПС-БСП.

yakuza_
02-20-2013, 07:48
Ами примерно с промяна на конституцията и референдум.

LovEsIckk
02-20-2013, 07:48
^ И в Турция реват, че им било скъпо :lol:

Ама в управлението на Турция, едва ли има хора, които действат в интересите на България. Едва ли има българска партия - Движения и свободи за българите в Турция.
Турците последните години се развиват много и скоро ще станат голяма сила. Ние пак ще си дадем гъзо, споко, свикнали сме да ни ебат в задния двор. Нека дружно си нагласим вазелина.

LovEsIckk
02-20-2013, 07:49
Ами примерно с промяна на конституцията и референдум.
Ясно,мерси.
Няма шанс да се случи значи.Колко кофти, ще гризнем дървото сега.

minchorna
02-20-2013, 07:50
Интересно,колко време според теб ще ги изкарваш тия 2000-4000 лв?

Oy7ofCon7roL
02-20-2013, 07:54
Кажи ми какво направиха ?

тва ми е любимия въпрос, като говоря с някое герберче

marble
02-20-2013, 07:58
И как смяташ да ги изкараш при тези условия?

Условията са си същите като в последните не знам колко години. Не всеки е на държавна работа за по 350 лева на месец. Има достатъчно частни фирми/предприятия.
Второ, по всяко време мога да отида на бригада.
Пък и БСП и преди са били на власт, не помня да съм била гладна или родителите ми-безработни./Това обаче не значи, че ги харесвам./

minchorna
02-20-2013, 08:01
А,да извинявай.Това,че ти и вашите не сте гладни и не работите за 350 лв,не значи че други не са на това дередже.Да,знам сега говорим как ти би ги изкарала.Ок,имаш шанса и възможността-Защо още не си заминала? работя в частна фирма и вземам 821 лв бруто.Това са 670 лв чисто на месец.Ако живея сам на квартира и плащам сметки мислиш ли,че ще ми останат за спестяване и т.н ?! Не е въпроса дали си била гладна или не,а както са направили,за да го променят това.

EinGutesKind
02-20-2013, 08:04
Ама в управлението на Турция, едва ли има хора, които действат в интересите на България. Едва ли има българска партия - Движения и свободи за българите в Турция.
Турците последните години се развиват много и скоро ще станат голяма сила. Ние пак ще си дадем гъзо, споко, свикнали сме да ни ебат в задния двор. Нека дружно си нагласим вазелина.

Спокойно, ако продължат тези протести и народът остане единен, няма да могат да ни ебат ...

LovEsIckk
02-20-2013, 08:05
Нали се сещаш, че като отидеш да кандидатстваш за място в частна фирма, ще ти искат опит, а за твоето място ще се борят още около 100 човека средно.
Много е лесно на приказки.. Ама не си стигала до там, да си търсиш работа и тогава да видиш за какво иде реч.

LovEsIckk
02-20-2013, 08:06
Спокойно, ако продължат тези протести и народът остане единен, няма да могат да ни ебат ...

Въпроса е, че няма да продължат Наси. Има подадена оставка, сега хората ще кротуват.

minchorna
02-20-2013, 08:09
Нали се сещаш, че като отидеш да кандидатстваш за място в частна фирма, ще ти искат опит, а за твоето място ще се борят още около 100 човека средно.
Много е лесно на приказки.. Ама не си стигала до там, да си търсиш работа и тогава да видиш за какво иде реч.

Аз съм така.Стажант съм по европейските програми за стаж за 6 месеца.Не знам какво ще стане след като ми свърши стажа.Дали ще ме оставят или махнат.Ако стане така,че не ми предложат да остана сериозно се замислям да се махна от тази държава ,пълна с комплексари и деградирали хора.

marble
02-20-2013, 08:18
Питаш ме, аз ти отговарям. Не съм засегнала темата за другите хора и няма нужда да ми обясняваш на кой колко пари му остават от заплатата. Щом си решил да живееш сам, значи добре си пресметнал какви сметки ще имаш и с какви пари ще разполагаш.
//
Да, знам. Миналата година си търсих частна фирма за стаж и дори за това знам, че е трудно. + Помагах на майка ми в прегледа на CV-та за една тъпа длъжност в ТУ за заплата 380 лева и се бяха явили 120 и нещо човека.
Не съм казала, че искам да започна със стартова заплата 1000 лева. Това е абсурд. Все ще си намеря работа, не се притеснявайте за мене. Мислете вие как ще се спасявате от това положение. :)

minchorna
02-20-2013, 08:21
Това имах предвид,че с 380 лв..и бащата ако взема примерно 700..с 1100 лв на месец,като се платят сметки и т.н остават в най-добрия случай 750 лв..на 3ма човека...а ако имат и кола..още по зле.Просто нещата са много зле,да така е.Но поне се опитват да направят нещо.Нека не забравяме,че България в момента е на 1во място с най-малък външен дълг от всички страни членки на ЕС (може и да бъркам,извинявам се ,ако е така) .

LovEsIckk
02-20-2013, 08:29
Абе човек, нашите имат частна фирма.Знам за какъв зор става въпрос. За последната 1 година, си казахме чао с половината персонал , да не говорим, че затворихме и обекти. Всичко отива само по сметки.

machoka
02-20-2013, 08:40
Повръща ми се като гледам какво се случва. Каквито и да се ГЕРБ, върнаха ни обратно при турците, при комунистите и недай си Боже при оня белокос идиот, дето за концлагери говореше.

minchorna
02-20-2013, 08:48
Каквото и да си говорим ГЕРБ бяха най-малкото зло...

yakuza_
02-20-2013, 08:52
Интересно,колко време според теб ще ги изкарваш тия 2000-4000 лв?

за 3-4 месеца е възможно да ги направиш 2-3 бона
примерно авер бачка от май до октомври края, на голф игрището, където с бакшишите стига 800лв на месец (имат и някакви премии дори) За 4 месеца там това са 3600 лв. (а от май до октомври са мн повече)
а тука по принцип за да живееш на месец ти трябват 300 лева, да не говорим, че и ако си от града нямаш тоя проблем

yakuza_
02-20-2013, 08:54
Това имах предвид,че с 380 лв..и бащата ако взема примерно 700..с 1100 лв на месец,като се платят сметки и т.н остават в най-добрия случай 750 лв..на 3ма човека...а ако имат и кола..още по зле.Просто нещата са много зле,да така е.Но поне се опитват да направят нещо.Нека не забравяме,че България в момента е на 1во място с най-малък външен дълг от всички страни членки на ЕС (може и да бъркам,извинявам се ,ако е така) .

И най - зле във всички други класации.

minchorna
02-20-2013, 08:55
Ако живееш с вашите-може и да ти стигнат,може и да не ;) Зависи какви доходи имат вашите и дали трябва да помагаш и на тях.Стига с тея хипотези колко ще заделиш,живота не е само едни сметки 800 печелиш,с 300 живееш.Живота на голям % от българите е зле и това е.Както казах ГЕРБ са по-малкото зло от всички други.

LadyDi
02-20-2013, 09:02
Станахме за смях пред света. До снощи ревяхме по улиците "оставка", "долу правителството" и "Бойко-курво", днес ще правим протест в защита на Бойко...
Не спирам да се учудвам колко сме глупави и какво стадо овце сме.

minchorna
02-20-2013, 09:03
Протеста беше за цените на тока,а не правителството :) А това,какво се крещи и вика..съвсем друг въпрос.

yakuza_
02-20-2013, 09:04
Ти ми викаш за колко ще изкарам 3бона примерно и ти казвам. В моя град просто ако не се заливаш всеки ден някъде, няма де да си дадеш парите. Тука къщи на по 3 етажа се продават за 100бона, а във Варна примерно това е някой апартамент.

minchorna
02-20-2013, 09:05
"Всичко е относително" ,няма смисъл да продължаваме и да разтягаме локуми,а в неделя всички да си дигнат дупетата и по улиците :)

LadyDi
02-20-2013, 09:07
Протеста беше за цените на тока,а не правителството :) А това,какво се крещи и вика..съвсем друг въпрос.
Знам и трябваше да си остане така. Можехме да си постигнем целите, ако знаехме какви са.
Ама понеже се водим винаги по акъла на другите, сега ще го ядем дебелия.
Дори и Бойко да си оттегли оставката, станахме най-големия резил в Европа.

minchorna
02-20-2013, 09:08
Нека,нека...надявам се да не спрат протестите докато не се стигне до мажоритарни избори!Това ще е най-добрият вариант за сега..Или както казаха,да ни управляват от ЕС..

EinGutesKind
02-20-2013, 09:08
Ти ми викаш за колко ще изкарам 3бона примерно и ти казвам. В моя град просто ако не се заливаш всеки ден някъде, няма де да си дадеш парите.

Много ясно. Ако не пилееш с пълни шепи, даже може и да пестиш.

LadyDi
02-20-2013, 09:09
Да вземат направо да ни колонизират, че да се кротнем.

minchorna
02-20-2013, 09:10
Да вземат направо да ни колонизират, че да се кротнем.

Българина никога няма да се кротне,каквото и да стане :)

granger
02-20-2013, 09:51
Вярно е ,че ГЕРБ бяха единствените,които се опитваха да правят ,каквото и да било. За 3 години не се оправят бакии,които са правени23 години , от т.нар. Преход.
Сега ии след 4 месеца ...ок. След оставката , няма да намалят тока с 8 %,щото сложеното правителство не може да го направи. Няма да увеличат от 01.04 пенсии и тн.

Въпроса не е след 4 месеца или сега ли ще пада правителството , а за кого ще гласуваме? За Костов,който ни еба майката с Марица 1 и 3. За Меглена Пръмова ли, която с кабинета на царчока подписаха смъртните присъди на АЕЦ-а. Тея които ни насраха ЕРП-тата тук,сега се опитват да яхват протеста.
Един читав няма.

minchorna
02-20-2013, 09:54
^ http://btvnews.bg/bulgaria/politika/rechta-s-koyato-boiko-borisov-podade-ostavka.html

minchorna
02-20-2013, 09:55
Не може за 4 години да се оправят нещата,които са били разваляни в продължение на 23 години.

yakuza_
02-20-2013, 10:06
Добре, хем ги подкрепяте, хем викате, че не може да се оправят нещата на 23 годишен преход само за 3 години, тоест значи те трябва да оправят свойте си неща също, защото и те имат 4 години от тия 23. Бтв грангер говориш мн наизуст, всичко което той каза вчера по телевизията, го каза и ти в момента. Първо правителството ток не може да намаля, прави го декевр, а и те казаха МОЖЕ, а разликата е огромна от може и ще го направим.

Oy7ofCon7roL
02-20-2013, 10:13
Искам само няколко думи да вметна без да подклаждам спорове, защото едно, че няма смисъл, друго, че все пак вички искаме добро за Бг и за българите.

Виждам , че навсякъде се почнаха анти герб и анти бсп изказвания, ок всеки има право да мисли каквото ще, едните смятат, че герб е по-малкото зло, другите, че това са бсп, всеки с мнението си.

Ясно е, че колкото и да спорим това ще доведе само до разединяване на хората, а в края на краищата всички знаем, че за политиците отдавна партиите и идеите се менят в зависимост от собствените им лични облаги. Ние като народ вместо да се караме и да защитаваме сини, червени и каквито и да били други идеи трябва да се обединим срещу цялата тази така наречена политическа класа. Вместо да се делим на парии трябва да си защитаваме позициите да живеем като бели хора в една уж европейска държава, независимо коя партия бъде на власт. Трябва да искаме промяна на статуквото, а не промяна на цвета на управление. България не само стигна дъното на всички показатели, били те жизнен стандарт, здравеопазване, корупция, свобода на медии в Европа и т.н и т.н, ами ние вече стържем по това дъно. Трябва да има радикални промени, трябва да има абсолютна нетърпимост на народа към всяко едно решение, което е в ущърб с правата му или ощетява държавата. Не съм аз този, който знае по кой път да тръгне и кой е най правилен, но предполагам всички ще се съгласят, че сегашната форма на управление е прогнила, не действа, и това се доказа вече 20 и кусур години, значи тя трябва да се промени, ако искаме нещо да се промени.
Комунистите били не знам си кви герб били не знам си кви... аз само ще кажа, че по времето на комунистите бяха двете национални катастрофи, знам, че последния мандат на тройната коалиция на чело със серго са цсе вършили толкова безобразия колкото и при всяка една партия, знам и че по времето на герб освен, че 4 години спаха, направиха един куп лобистки закони, които да погребат малкия и среден бизнес и да извисят монополите, знам ,че досъсипаха здравеопазването, знам ,че такава полицейщина е нямало при никое управление след 89-та.... и на последно място искам да кажа нещо за тия, който застават с думите "не на комунистите" имаше ли през всичките тези години такова обезличаване на абсолютно всички видове институции в България, и тотално сливане на законодателна, изпълнителна и съдебна власт, които трябва да са независими 4 години бяха под управлението на един човек който колеше и бесеше в тая държава, нямаше министър, който да има свое собствено мнение, а всичко се решаваше от един единствен човек, какъв по-голям комунизъм от това .... нека да се спрем вече с това кой къв бил, всички са един дол дренки

yakuza_
02-20-2013, 11:17
http://85.14.28.164/d/images/photos/0180/0000180675-article2.jpg

:lol:

granger
02-20-2013, 11:17
якуза,говоря квото знам. Не претендирам да съм компетентна, само казвам каквото знам, а тва е факт.

Има предложение към ДКВР да бъде намален тока с 8 % , дали ако падне правителството ще се получи. Не е гаранция и ,че ако не падне ще стане...ама ми е чудно,ако падне за кого ще гласуваме. Един нормален няма...няма такъв,който досега да не ни е лъгал...Ще е някаква пълна анархия до изборите. И после кво , пак едно голямо нищо.

В мен все пак я има надеждата,че нещата ще се оправят.

yakuza_
02-20-2013, 11:21
http://bgns.net/
:D

granger
02-20-2013, 11:24
И оня ден ми направи впечатление...
Не помня точно кой политик се изказа, Костов ли беше, друг ли,че е редно правителството да подаде оставка, а днес излизат с изказвания ,че виждаш ли ,тва е скриване от отговорност и тн.

Няма угодия.

yakuza_
02-20-2013, 11:26
Според мен е опит да си вдигнат малко и без това падналия рейтинг. Според мен е грешно, защото има 2 месеца, а ако си чужд инвеститор ти виждаш нестабилна политическа обстановка и не би инвестирал в страната.

granger
02-20-2013, 11:35
Е то вече има данни , че има отдръпване от страна на инвеститори, туризма също ще пострада,макар и не в такава степен.

ReallyStrange
02-20-2013, 11:35
Само аз ли виждам положителна нотка във всички наситени с безнадежност коментари тук -не осъзнавате ли, че за първи път от много време, четейки мненията ви, една голяма част осъзнават ясно кои са политическите врагове на България-в лицето на Станишев, Костов, Доган, Кунева, ББ и т.н, т.е почти целия политически елит. На предишните избори това нещо го нямаше, а имаше просто разделяне на групи, всяка безумно заслепена и влюбена в своя лидер като безгрешен, а пък останалите-утрепки. Но с осъзнаването идва и отговорността, така че оттук нататък, каквото и да си надробим, няма да има място за оправдания..

yakuza_
02-20-2013, 11:37
Само аз ли виждам положителна нотка във всички наситени с безнадежност коментари тук -не осъзнавате ли, че за първи път от много време, четейки мненията ви, една голяма част осъзнават ясно кои са политическите врагове на България-в лицето на Станишев, Костов, Доган, Кунева, ББ и т.н, т.е почти целия политически елит. На предишните избори това нещо го нямаше, а имаше просто разделяне на групи, всяка безумно заслепена и влюбена в своя лидер като безгрешен, а пък останалите-утрепки. Но с осъзнаването идва и отговорността, така че оттук нататък, каквото и да си надробим, няма да има място за оправдания..

Колко си позитивна :oops:

ReallyStrange
02-20-2013, 11:43
Опитвам се.. :D

anonymous908491
02-20-2013, 11:45
Някой забелязал ли е, че хората нормално гледат да изберат някой по-умен от тях на тия постове ?
Всички сме наясно, че Б.Б е учил как да държи маркуч, нещото, което всеки мъж го научава още в детските си години, направети си изводите, какви пълни олигофрени са гласували за тоя пумияр.
Ако някой иска доказателства, просто да види в темата кои са му привържениците.

granger
02-20-2013, 11:46
Отдавна е осъзнато кои са ни политическите врагове, то изобщо има ли такива,които не са ни врагове?

yakuza_
02-20-2013, 11:48
Опитвам се.. :D

Кога ще ме вземеш за мъж ;/

ReallyStrange
02-20-2013, 11:59
Ако нямаш х6-ца и поне няколко милиона в банка нЕма как да стане :(

minchorna
02-20-2013, 12:01
тзтз жалко..имам 2 мерцедеса и 2,3 милиарда в банката :/ явно и аз не вървя :cry:

yakuza_
02-20-2013, 12:01
Уби ми надеждите още на х-са ... Мислех, че не гледаш само парите ;/

anonymous908491
02-20-2013, 12:05
тзтз жалко..имам 2 мерцедеса и 2,3 милиарда в банката :/ явно и аз не вървя :cry:

Ако искаше някой с акъл, цялатата планета да притежаваш, пак нямаше да те вземе.

minchorna
02-20-2013, 12:08
Ooo :/ как можа да го кажеш :(

ReallyStrange
02-20-2013, 12:11
Уби ми надеждите още на х-са ... Мислех, че не гледаш само парите ;/

Не гледам само тях! Широки рамене,оформени ръце,широк гръб,широк гръден кош,малко и стегнато дупе,хубави крака,развити и оформени прасци.Абе много е важно да е с правилни пропорции на тялото.Да е активно спортуващ за да не се отпуска.
И това е като цяло... :lol:

minchorna@,сорЕ ама мерцедеси не харесвам.

minchorna
02-20-2013, 12:13
Не гледам само тях! Широки рамене,оформени ръце,широк гръб,широк гръден кош,малко и стегнато дупе,хубави крака,развити и оформени прасци.Абе много е важно да е с правилни пропорции на тялото.Да е активно спортуващ за да не се отпуска.
И това е като цяло... :lol:

minchorna@,сорЕ ама мерцедеси не харесвам.
И аз,затова си карам италианка 8-)

yakuza_
02-20-2013, 12:21
Не гледам само тях! Широки рамене,оформени ръце,широк гръб,широк гръден кош,малко и стегнато дупе,хубави крака,развити и оформени прасци.Абе много е важно да е с правилни пропорции на тялото.Да е активно спортуващ за да не се отпуска.
И това е като цяло... :lol:

къде останаха момичетата които гледат характера ;/

minchorna
02-20-2013, 12:22
Вече не е важно да караш момичето да се усмихва,а да дигаш 120+ на лежанка :cry:

yakuza_
02-20-2013, 12:23
Вече не е важно да караш момичето да се усмихва,а да дигаш 120+ на лежанка :cry:

това го мога :D

minchorna
02-20-2013, 12:26
Рядкост са мъжете като нас :D Само остава Х6-цата и сме вървежни

ParadOx
02-20-2013, 12:42
Ами примерно с промяна на конституцията и референдум.

Да, прав си и аз съм на това мнение, но спазва ли някой изобщо тая конституция?
То и в сегашната ни конституция пише, че не може да има партии на етническа основа, но има евророма, дпс и т.н, а на всичкото отгоре дпс е в основата на това, което се случва в последните 15-20г. И кво никой не може с пръст да я пипне, защото се казва ДПС, а не "турската партия на доган (неслучайно с малка буква)" и тоя резак да кара рейсове от Турция и от не знам си къде с по 847987498 човека, за да гласуват за него......

Още само 4-5 месеца ми остават и директно към терминал 2...

yakuza_
02-20-2013, 17:52
ХАХхАХА сега един авер дето бачка тука в един бар, давали по 50 лв, ако ходят да викат за подкрепа на Бойко :Д утре ако има пак може да отидем да изкараме 50 кинта :Д

EinGutesKind
02-20-2013, 17:55
къде останаха момичетата които гледат характера ;/

Ако гледат само характера и визуално и сексуално не ги привлича - приятели! :lol:

anonymous908491
02-20-2013, 18:14
Да, прав си и аз съм на това мнение, но спазва ли някой изобщо тая конституция?
То и в сегашната ни конституция пише, че не може да има партии на етническа основа, но има евророма, дпс и т.н, а на всичкото отгоре дпс е в основата на това, което се случва в последните 15-20г. И кво никой не може с пръст да я пипне, защото се казва ДПС, а не "турската партия на доган (неслучайно с малка буква)" и тоя резак да кара рейсове от Турция и от не знам си къде с по 847987498 човека, за да гласуват за него......

Още само 4-5 месеца ми остават и директно към терминал 2...

Професията чистач не е престижна, но ще успееш да преживяваш, за семейство забрави.
Заради нискообразовани малоумници като теб в Англия измислят нови закони, за да не ни допуснат.

ParadOx
02-20-2013, 20:30
Професията чистач не е престижна, но ще успееш да преживяваш, за семейство забрави.
Заради нискообразовани малоумници като теб в Англия измислят нови закони, за да не ни допуснат.

Как пък ми прецени образованието и откъде знаеш с каква цел заминавам? :D

minchorna
02-21-2013, 09:47
Момчета/момичета ,не се отклонявайте от темата :/

Cloud9
02-21-2013, 11:21
Аз съм на същото мнение, че няма никой, достоен да ни управлява в момента.
Най - логичния вариант за мен е - външно правителство, с експерти от ЕС. Или такова с български експерти, но все пак пердпочитам външно. Защото 85% от българите за мен, мислят само за задника си, когато се видят на такава позиция.

Евала! Един да знае какво говори! Хората искат властта да е у тях, да се видят и те у пари и да станат и те корумпирани. Айде да станем една колония на Германия и готово. Видяло се е,че не сме дорасли за демокрация.

ParadOx
02-21-2013, 11:28
Темата е дали да бъде зло (герб) или по-голямото зло (бсп, дпс и т.н.). Да не отварям пък темата, че тая мутра Бойко от мн време трябваше да е в затвора или най-малкото да бъде съден. Много жалко, че в момента това (според мен) е най-добрият вариант за управляваща партия.

А пък са ми мн смешни 13-16-годишни мишки с нинджи по тея протести, дето през живота си сметка за ток не са виждАли, още по-малко пък имат представа кои са ЧЕЗ и Е-он, а ходят там да се бият само... и да викат, и да се бият, и да мятат разни предмети без полицаите не виждам каква би била държавата....

ParadOx
02-21-2013, 11:31
Айде да станем една колония на Германия и готово.

Мани, то и там е пълно с турци :D (в кръга на шегата)

psychopath
02-22-2013, 12:48
Не ме интересува кой кого бил изпратил,кой на кого бил син,внук,чинка,стринка и т.н. За последните 10-12 години откакто ме интересува политика единствено ГЕРБ направиха нещо.Бих гласувал за тях ПАК,ПАК и ПАК!

Подозирах, че си идиот, ама сега вече нещата се изясниха... :D

minchorna
02-22-2013, 12:52
Нали знаеш къде да си завреш мнението ти за мен ?

psychopath
02-22-2013, 13:40
Нали знаеш къде да си завреш мнението ти за мен ?
Споко, не е нищо лично.

psychopath
02-22-2013, 13:51
Българина никога няма да се кротне,каквото и да стане :)

верваш ли си?
по-голем дупедавец и п'утка от българина (днешния българин) няма!

minchorna
02-22-2013, 14:20
Ще поживеем,ще видим.

psychopath
02-23-2013, 07:58
Винаги съм бил идеалист, но надеждата поизчезна...