PDA

View Full Version : Декларация - помощ



crowberry
02-20-2013, 10:42
Значи, след около месец и нещо заминавам за Англия по училищен проект. Трябват ми декларации от родителите, че мога да замина извън страната. Да, обаче в момента баща ми е на кораб и е постоянно на път. Някаква адвокатка му била казала, че няма начин. Най-тъпото в ситуцията е, че когато замина на мен ми остават 20 дни докато навърша 18. Така че, моля някой по-знаещ от мен да каже дали има някакъв начин. Защото ще е много тъпо заради 1 хвърчащ лист да не мога да замина. И да, имам паспорт и лична карта, а нашите са разведени ако това е от значение.

Hayashi
02-20-2013, 10:44
Ако баща ти не подпише декларацията няма как да излезеш. Защо толкова късно се сещаш, че ти трябва тази декларация?

crowberry
02-20-2013, 10:55
Не се сещам късно. Аз когато влязох в проекта нямах връзка с него и месец след това разбирам, че е заминал. Сега ми казаха, че понеже вече съм навлязла в 18-тата си годишнина и става въпрос за някакви дни нямало да бъде проблем. Но това трябва да се провери допълнително. Ако знаете нещо и за това споделете.

girlwithblueeyes
02-20-2013, 10:56
Ако баща ти не подпише декларацията няма как да излезеш. Защо толкова късно се сещаш, че ти трябва тази декларация?
+1 Несериозна работа . Хора защо чакате всичко в последният момента ?

Аз пък знам че докато станеш на 18 се иска такъв документ :) но щом там казват така значи имат нещо предвид .