PDA

View Full Version : Интернет Доставчици



lazybynature
02-20-2013, 11:15
Здравейте !
Нов съм и не съм сигурен дали това е правилното място за моят въпрос и ако не е се извинявам.По темата : Търся стабилен интернет доставчик за улица Чинар(жк Победа,ако не се лъжа) Варна .До сега бях на vivacom и съм много доволен от тях с изключение на бавната скорост на DL, но огромен плюс за мен е това ,че интернета ми непрекъсва въобще.Налага се да се местим,а в новата кооперация няма как да се пусне интернет от същия доставчик.Главното за мен е интернета да непрекъсва,а за скоростта на DL не съм особено притенциозен имайки предвид ,че до сега се оправях с 700кб.По възможност без договор,защото може да замина да работя в чужбина за лятото.Благодаря !

noconnection
02-20-2013, 21:06
Доставчиците не измерват в КБ, а в МЕГАБИТОВЕ.
Питаш БТК дали могат да ти прекарат интернет, казват ти, че не могат.
Влизаш в някой интернет доставчик дето не се занимава с ТЕЛЕФОННАТА линия, за разлика от БТК, и питаш, дали ще може да ти прекарат оптика до вас, тоест дали въобще имат способността и желанието да го направят, след това следва да те офертират някаква сума, която може да ти или да не ти хареса.
Да кажеме, че се съгласят и те се съгласиш на цената, трябва ти свободно място у вас където да се държи тая техника RACK, или кутия за обувки :D.
Ако пък не ти се занимава с всичко това, просто си плати да ти пуснат лан мрежа до вас.... няма да ти е постояннен, ама пък бърз за сметка на това.