PDA

View Full Version : Прекалено е отпусната с мен?



Kazareca
02-20-2013, 14:38
Здрасти. Напоследък с едно момиче много си говорим в скайп в 90 процента от случаите тя ме търси. Не знам дали ме харесва ама аз съм луд по нея.. обаче тя е прекалено отпусната с мен. Споделя ми неща които не казва на други и дори се преоблича пред камерата в скайпа ( разбира се не напълно гола, но сутиенче гащички все нещо се показва x.x ). Защо е толкова отпусната покрай мен? Дали ме харесва? Или съм просто много добър приятел?

Takaki Tono
02-20-2013, 14:40
A minute of silence for our fellow brother in the friendzone

tori
02-20-2013, 14:44
A minute of silence for our fellow brother in the friendzone
Жалко, че няма лайк бутон.
Тя знае ли, че гледаш на нея като нещо различно от дружка? Седни и й обясни.

Kazareca
02-20-2013, 14:49
Така си и мислех... направо ще и кажа пък ако не реагира просто поне ще се уплаши и ще спре да пише всеки ден да ми измъчва с тия камери дето не спирам да я гледам...

Takaki Tono
02-20-2013, 14:52
Братле, колкото по- рано се отдръпнеш толкова по- добре. Щом те е сложила в графата "приятел" трудно има измъкване от там.

Kazareca
02-20-2013, 14:56
Ама и да няма измъкване не ми е ясно как ще стане с нея..оф заеби казвам го. Няма да има значение къде ако ме харесва няя ме отреже защото съм го казал по скайп.. дори почва леко да не ми пука какво ще каже. Мацки винаги има. Жалко че с нея се говореше толкова лесно, но всеки път като я видя и все се разтапям -.-

Takaki Tono
02-20-2013, 15:15
Разясни и там как ти чувстваш нещата, кво те ебе :D Аз направих така с кифлата която ме freindzonna. Преди си писахме, ако не всеки ден, то през ден, усещах че и приятно с мен, дори ми го е казвало много пъти. Държах се супер с нея, но в един определн момент осъзнах някой неща, а и зе да ми писва винаги да съм там за нея.Постоянно да мисля за нея, докато тя едвали си мисли за мен, освен когато и е скучно и няма какво да прави. И ние подобно на вас си говорехме по скайп много често, по 3-4 часа. Така си нагласях нещата, че все да съм на линия когато тя е на линия. И сега като се замисля колко безсмислено е било сичко тва :D Та нещата между нас се промениха, когато и казах какво чувствам, и почнаха там едни шитни от нейна страна- " ще ти дам време чувствата ти да отшумят, и когато това стане пак ме потърси защото искам да сме приятели и е тъпо да преустановим сякъв контакт" WTF копеле :D Почнах по рядко да и пиша, по- рядко да се интересувам от нея. Дори когато ми пишеше и отговарях като на тираджия. " здрасти слънцеееее кво правиш, как си" и и прасвам нещо от сорта на " бива барам си ташацитe" :D супер просташкото държане. Тя естеств. го усети това, и взе да ми вика че съм се променил, че съм станал по- студен. Ми да, какъв да стана. Или си моето момиче или не. Какви се тея междинни състояние- аз ше ти пиша секи ден за да ти разказвам проблемите ми, а ти винаги ше си готов да ме изслушваш. Сори майка имам и други неща да правя.
И сега послдния път когато и писах, нз кво стана почнахме да се заяждаме и й казах супер тежките истини. Просто ми писна, братле, някво момиче да ми ръководи живота.
Блокирах я, номера и го бях изтрил преди много време, даже имах едно листче в портмонето с 4-5 най- важни номера който да си имам за всеки случай, та още помня кошчето където го бях изхвърлил :D И сега ми е мнооооого по- добре. Не я виждам дали е на линия, не се чудя дали да и пиша, дали ше ми пише. Просто не очакваш нищо и е много по- спокойно така.
П.С сори за цялата тая стена от текст, но братле, ако продължиш това ай- вероятния сценарии е този който описах. Tъй че дигай си чукалата asap

yamaha436
02-20-2013, 15:40
Извинявай но може ли някой път да ме включиш в разговора и аз да погледам малко как се преоблича ако толкова вече ти е дотегнало ? :D

Tuesday
02-20-2013, 16:12
Каквото и да кажа,то е ясно тя те чувства като най-добрия приятел с,когото си споделя и нищо повече.
В такъв случай се стягаш и спираш да и пишеш и не се занимаваш повече със нея.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 18:38
Според мен пЪк е яко да имаш момиче-приятелка. Много е дразнещо някой да почне да ти разправя с коя е спал, как й го е вкарвал и какво е правил след това... Ако искаш да знам подробности - викни ме да гледам!!! С момичетата не е така. Може да ти кажат, че нещо е станало с някой, но не й подробности около гомняния синджир...
И да, смятам, че колегата с японския ник е прав- вЪв френд зоната си... Сорка, бро!

tori
02-20-2013, 19:00
Ама то е хубаво да имаш приятелка, никой нищо не казва за това. Автора е постъпил глупаво, трябвало е да и каже още отначалото.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 19:07
Определено!

Azoria
02-21-2013, 05:22
Абе... аз пред приятелите си не се събличам. :-o Може и да го харесва и просто да има странно държание :D

anonymous708973
02-21-2013, 07:47
Абе... аз пред приятелите си не се събличам. :-o Може и да го харесва и просто да има странно държание :D

И аз това щях да кажа.

Покани я да излезете и се дръж като повече от "просто приятел".

ThatsMe
02-21-2013, 09:20
lol ako beshe samo priqtelstvo shteshe li da se sublicha?

ManuelaK
02-21-2013, 10:24
Абе... аз пред приятелите си не се събличам. :-o Може и да го харесва и просто да има странно държание :D
+1
Девойката си го провокира отвсякъде, според мен.

N1ksun
02-21-2013, 10:35
She want's the D

Al3ksandra
02-21-2013, 11:41
Както мненията по-горе, ако имаш възможност, вижте се живо излезнете и й се дръж с нея като повече от приятел, покажи й чувствата си, тя ако не е кифла,ще разбере на къде биеш и така :)