PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



iwwo_
02-20-2013, 15:32
Искам да видя питам, когато ви лижат какво най-много ви харесва? смисъл има ли някой тънкости, които са добре да ги знаем момчетата?

ShtrudeL
02-20-2013, 15:37
е пък ти какво очакваш? 5 момичета да ти отговорят и да си направиш извода, че всички обичат по еди кой си начин ли?

_ivi_
02-20-2013, 15:39
Освен език да използва и пръстчета.Иначе умирам от кеф, когато завре главата си между краката ми и прониква с език в мен.Откачам и ако прекара език по дупето ми.

iwwo_
02-20-2013, 15:43
е пък ти какво очакваш? 5 момичета да ти отговорят и да си направиш извода, че всички обичат по еди кой си начин ли?

Само да те питам, този форум за въпроси ли е или място където "Super Moderator"-и ти се заяждат ? :)

ShtrudeL
02-20-2013, 16:00
Не се заяждам..

just sayin'..

xXxPETYAxXx
02-20-2013, 16:07
Засмукване на клитора, съчетано с въртене на езика и проникване с пръст.

Donnie.Yen
02-20-2013, 19:34
поредната чикиджийска тема, момче колко ти е айкю ръб такъв, сигурно имаш 50 санта предмишница и хроничен тендоваинит от чекии

lamer4e7o
02-20-2013, 19:42
А това някакъв вид остроумие ли трябваше да бъде?

Fisherman
02-20-2013, 19:53
А това някакъв вид остроумие ли трябваше да бъде?

лишен си от чуство за хумор,знам че ти е тежко

Donnie.Yen
02-20-2013, 19:54
Що да нямаш фетиш да те ебат остроумни свежи младежи ?

Fisherman
02-20-2013, 19:56
Засмукване на пениса, съчетано с въртене на езика и проникване с пръст.

lamer4e7o
02-20-2013, 20:49
лишен си от чуство за хумор,знам че ти е тежко

Не съм ти искал мнението.

Donnie.Yen, нямам подобен фетиш. Иначе продължавай с добрите селски лафове. Просто те попитах, но каквото повикало — такова се обадило, нали знаеш? :)

iwwo_
02-20-2013, 20:58
поредната чикиджийска тема, момче колко ти е айкю ръб такъв, сигурно имаш 50 санта предмишница и хроничен тендоваинит от чекии

Искаш ли адрес да ти дам да ме посетиш, за да видиш каква ръка имам и кой е ръб ?!?!

lamer4e7o
02-20-2013, 21:00
Остави ги тия, приятел. Не виждаш ли, че във всяка тема се чудят каква глупост да напишат…

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:00
изнервен пубер веднага тръгвам на адреса аз да не съм курва като майка ти като ми се обадят да тръгвам мишле, ходи го източи в мивката или намери някой да ти наточи малко кремче в устенцата да се успокоиш , цървулче :)

iwwo_
02-20-2013, 21:02
Остави ги тия, приятел. Не виждаш ли, че във всяка тема се чудят каква глупост да напишат…

Haters gonna Hate, кой знае какъв неуспешен провал е в живота, че седнал на 20 години ( както пише в профила му ) да нарежда разни хора. Както и да е...

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:10
МАУХААХ точно провал, наркоман утайка съм, михлюз това че си такъв не начи че всичките са като теб пропаднали едноклетъчни, просто с Фишермена ни е някак супер забавно да ви четам долнопробните изказвания от сорта къде да ближа влагалището на момичето, защо ми пада пениса, свърших в нея докато е в цикъл, приятелката ми си разтопи 2 аспирина в путката дали ще забременее, имам лошо и миризливо течение отдоло щот един чичко ме наеба в метрото и някакви такива изказвания на дрислювци който в интернет са битки и инфантилни 14годшни курви които не знаят доло процесора за какво им е дали ги сърби или боли но вече са и сцепили гьона .. тръгнал да ми се прави на много тежък още с кърма ококо устата и ми вика пропадна в живота, малък сополанко майка ти пере гащите и ти дава по 2 лева за боза и ги къташ да си купуваш донеити в молтена или синове в лигата и на пликчетата имаш жълти петна но ми дава адрес да ходя да ме бие .. за ей тва пиша такива работи защото тука сте малоумни и изтървани по-зле от циганите, идея си нямаш малък пънкарино в болницата колко 14-15-16 годишни момичета са минали за аборт ией такива биячи като тебе идват в глазглоу кома скала 11 щот много им знаят устите ..

Fisherman
02-20-2013, 21:29
Haters gonna Hate, кой знае какъв неуспешен провал е в живота, че седнал на 20 години ( както пише в профила му ) да нарежда разни хора. Както и да е...

И аз съм на 20 братленце студент съм живота ми е супер.Идвам тука да се смея на тва колко са пропаднали днешната младеж виж се ти кенеф опитваш се да храниш Дони и мене ма няма да ти се получи просто не всеки път като си подадеш патката щи направят свирка сеш се по добре я прибери преди да сме я стъпкали.Трябва да си доста отчаян да гледаш профила начи ясно е положението тука Дони се е докоснал до душичката ти.И недей се утешава с хейтъри

iwwo_
02-20-2013, 21:36
Дони Мони и Кони до никъде не са ми пипнал, за разлика от дивия ти приятел който с тоя акъл дето нарежда майка ми каква била даже не знае нищо повече за мен от снимката ми и никнейма, ти поне написа нещо с акъл. Та толкова ми е през ... за твоето добро казано мнение и неговите селски псувни. Успех в това с което се занимаваш, айде живи и здрави няма кво' да пиша повече в тоя форум. Дано някой не му се наложи да споделя реални проблеми с такива хора като вас, които могат само да кажат другите колко са зле, а те колко са добре. Написах тая тема колкото да чуя някое друго мнение, но такива като ДОНИ винаги ще ги има

nekavtam
02-20-2013, 21:40
ей fisherman ти еба путката майчина XАХАХАХАаха ти ли си тоя дето се оплаква ,че съм напълнил на приятелката ти устата бе ? квазимодо шибаняшко ? ще прата в кома наркоманче и оня гей дето се е сложил на аватара си мое да му кажа дишай лепило и изкарвай по 2 кинта бедняк селски .. ше си овчар и ще се мислиш за '' уникален '' а другите които изкарват по хиляди на месец ще чукат жените които ти НИКОГА НЯМА ДА ИМАШ .. да говоря за тези с силиконовите цици и яките задници .. а не тези като пъпчасалата ти приятелка с ушна кал в ушите, и жълти зъби : )

Fisherman
02-20-2013, 22:05
ей fisherman ти еба путката майчина XАХАХАХАаха ти ли си тоя дето се оплаква ,че съм напълнил на приятелката ти устата бе ? квазимодо шибаняшко ? ще прата в кома наркоманче и оня гей дето се е сложил на аватара си мое да му кажа дишай лепило и изкарвай по 2 кинта бедняк селски .. ше си овчар и ще се мислиш за '' уникален '' а другите които изкарват по хиляди на месец ще чукат жените които ти НИКОГА НЯМА ДА ИМАШ .. да говоря за тези с силиконовите цици и яките задници .. а не тези като пъпчасалата ти приятелка с ушна кал в ушите, и жълти зъби : )

Леко братле да не пукнеш от склероза на фалангите докато го пишеш тоя пост имай ако щеш със силиконови мозъци зимай ги не ги ща па нека приятелката ми да е с жълти зъбки детски паралич и жълто около ануса

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:06
тоя квазимодо ако ти се отпусне с гърба си ще издишаш на молитва, 'бедняк селски' само дето кара на дядо си импалата която гори 80 на 100 .. няма кво да говорим материалното не е критеии, да кажеш на фармацевт да диша лепило е трагикомично, бих те посъветвал да напишеш едно споразомения в полицията да ти отпуснат 1 литар цианкалии и да до поднесеш на цялата си рода ..

nekavtam
02-20-2013, 22:08
Бих те посъветвал когато караш кола за 40 бона тогава да ми се правиш на важен ? а не когато се возиш с рейса и чакаш трамвай и немаш пари за хляб да се пишеш на голяма работа отрепка жалка : ) а до оня палячо приятелката ти е гандалф смешник

Fisherman
02-20-2013, 22:12
Дони Мони и Кони до никъде не са ми пипнал, за разлика от дивия ти приятел който с тоя акъл дето нарежда майка ми каква била даже не знае нищо повече за мен от снимката ми и никнейма, ти поне написа нещо с акъл. Та толкова ми е през ... за твоето добро казано мнение и неговите селски псувни. Успех в това с което се занимаваш, айде живи и здрави няма кво' да пиша повече в тоя форум. Дано някой не му се наложи да споделя реални проблеми с такива хора като вас, които могат само да кажат другите колко са зле, а те колко са добре. Написах тая тема колкото да чуя някое друго мнение, но такива като ДОНИ винаги ще ги има

Тва ли е споделяне на реален проблем чикиджия такъв чудиш как да завъртиш някоя путка щото си грозен на бустанско плашило хващай някоя 14 годишна кайма да ти скача на 12 сантиметровия хуй със засъхнала смегма около главичката.
Някой ден като работите за мене ше ви храна само с л карнитин и суроватка

Fisherman
02-20-2013, 22:14
Бих те посъветвал когато караш кола за 40 бона тогава да ми се правиш на важен ? а не когато се возиш с рейса и чакаш трамвай и немаш пари за хляб да се пишеш на голяма работа отрепка жалка : ) а до оня палячо приятелката ти е гандалф смешник

ти освен в багажника на кола за 40 бона в черен чувал по път за витоша къде си се возил викаш?

nekavtam
02-20-2013, 22:17
щи дам 10 стинки да ми изчистиш стъклото хахахах .. а не чакай и тва нема да ти дам щот си нещастник аре бегай да не те шамарим помяр

iwwo_
02-20-2013, 22:19
Тва ли е споделяне на реален проблем чикиджия такъв чудиш как да завъртиш някоя путка щото си грозен на бустанско плашило хващай някоя 14 годишна кайма да ти скача на 12 сантиметровия хуй със засъхнала смегма около главичката.
Някой ден като работите за мене ше ви храна само с л карнитин и суроватка

Ама че си ми готин, даже не ме и разбра какво исках да ти кажа :D:D:D За теб никога няма да работя, СТУДЕНТЧЕТО. Не искам да ви обиждам, щото не ми е на нивото да падам ниско поне тая вечер бая се смях....

Fisherman
02-20-2013, 22:23
Ама че си ми готин, даже не ме и разбра какво исках да ти кажа :D:D:D За теб никога няма да работя, СТУДЕНТЧЕТО. Не искам да ви обиждам, щото не ми е на нивото да падам ниско поне тая вечер бая се смях....

дори не съм ти чел простия пост просто се изплюх на съществуването ти и си заминах

iwwo_
02-20-2013, 22:27
СЕЛСКА РАБОТА ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ, СЕЛЯЦИ СМОТАНИ ВМЕСТО ДА СЕ ДИСКУТИРА ВСЕКИ САМО ХВЪРЛЯ ПСУВНИ И НАРЕДБИ, ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ ГОЛЕМИ СМЕ ВСИЧКИ, ЕДИНИЯ ЩЕ ОБЯСНЯВА КАК ЩЕЛИ ДА РАБОТЯТ ЗА НЕГО СТУДЕНТЧЕТО, ДРУГИЯ ПЪК АКО ВКАРАЛ ГЪРБА КАКВО ЩЯЛ ДА НАПРАВИ.......... Е СОПОЛИВА РАБОТА ОТ ВСЯКЪДЕ, ЩО НЕ СЕ НАМЕРИТЕ И СЕ СБИЙТЕ ЕДНО ХУБАВО КАКТО СИ МОЖЕТЕ ДА ВИ МИНАТ МЕРАЦИТЕ ФОРУМНИ ВЪШКИ, ТИ АКО БЕШЕ НЯКОЙ СЕРИОЗЕН НЯМАШЕ ДА СЕДИШ ТУКА ВЕЧЕРНО ВРЕМЕ ДА ОБЯСНЯВАШ КАКЪВ "СТУДЕНТ" СИ БИЛ КОЙ ЗНАЕ КЪДЕ. ТАКИВА РИБИ ВЪВ БУРГАС ЗНАЕШ ЛИ КАК ОБИЧАТ ДА ВА ЯДЪТ, МА СМЕШНОТО Е ЧЕ САМО ВЪВ ФОРУМИТЕ СТЕ ГОЛЕМИ МУТРИ И ГОВОРИТЕ ТАКА ЗАВЪРТЯНО, ЧЕ ВИЕ СТЕ ОПАСНИТЕ, КОИТО НЕ СЕ ЗАНИМАВАТ С ГЛУПОСТИ. ПЪЛНИ РИБИ СТЕ АМА ТАКИВА ГАДНИ МИРИЗЛИВИ РИБИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ВАС НЯМА ДА ГОВОРЯ КАКВИ СТЕ ИЗВЪН ФОРУМА, ЗАЩОТО НЕ ЗНАМ КОИ СТЕ, НО ТОВА КОЕТО ДОКАЗВАТЕ Е КОЛКО НИСКО ПАДАТЕ ЗА ГЛУПОСТИ....

iwwo_
02-20-2013, 22:28
дори не съм ти чел простия пост просто се изплюх на съществуването ти и си заминах

МОЖЕШ ДА МИ СЕ ИЗПЛЮЕШ НА КУРА И ДА МИ ГО НАЛАПАШ БЕ СТУДЕНТТТТТТТТТТТТТТ.

Fisherman
02-20-2013, 22:30
Teen rage

iwwo_
02-20-2013, 22:31
Teen rage

КАРАШ МЕ ДА ПАДАМ НА ТАКОВА НИВО, ГНУСЕН МИЗЕРНИК.......... МНОГО ИСКАМ ДА ТИ ВИДЯ ФИЗИОНОМИЯТА И ДА ТИ СЕ ПОСМЕЯ МАЛКО ПЛЪХ КРИЕЩ СЕ АЙДЕ ПОКАЖИ СЕ КАТО СИ ГОЛЯМАТА РАБОТА БЕ СТУДЕНТ

swag style mdfkz.
02-20-2013, 22:31
Студентчето .. хахахах кавал смотан :D пълен смях

iwwo_
02-20-2013, 22:32
Студентчето .. хахахах кавал смотан :D пълен смях

МАНИ ГО БАТЕ, ОНИЯ МНОГО ГОЛЯМ ПРАВИЛ СВИРКИ НА ВСИЧКИТЕ МУ ПРЕПОДАВАТЕЛИ СИГУРНО...... РИБА СМЕШНА

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:33
какво ми говориш за Бургас, ща еба в лицето, чак капслока ми пуснал, да не съм на 13 години да ходя да се бия, лек ли си къв си, не те знам ама точно пък в Бургас могат да и направят една голяма свирка, тва не ти е 93 след падането на бай тошо да има меден рудник и черни нинджи с ножове, на мен тея не ми ги говори щот тогава не си бил в на баща си кесията, депресар, ходи до спешното в градския мбал и искай 10 мг диазепам и кротвай, шамтка осъзнай се малко

swag style mdfkz.
02-20-2013, 22:34
Бе въобще недей да пишеш бе .. те по форумите карат коли за по 213123 милярда лева коли :D
Бий им игнора и да мрат в лайна.

nekavtam
02-20-2013, 22:36
абе отрепка ако караш лада нива не значи,че некой не може да кара кола за 40 бона .. да ти надали някога може да изкараш тия пари за целия си живот : ) нестава само с спам по форума хахахахаха

iwwo_
02-20-2013, 22:36
какво ми говориш за Бургас, ща еба в лицето, чак капслока ми пуснал, да не съм на 13 години да ходя да се бия, лек ли си къв си, не те знам ама точно пък в Бургас могат да и направят една голяма свирка, тва не ти е 93 след падането на бай тошо да има меден рудник и черни нинджи с ножове, на мен тея не ми ги говори щот тогава не си бил в на баща си кесията, депресар, ходи до спешното в градския мбал и искай 10 мг диазепам и кротвай, шамтка осъзнай се малко

ХАХАХАХАХА ИНАЧЕ ЗНАЕ НАШИЯ КАК Е БИЛО ПРЕДИ В МЕДЕН РУДНИК БРАВО ГОЛЕМИЯ НЕ ХОДИШ СЕ БИЕШ АМА ИНАЧЕ ПУСВАШ КАТО КАРУЦАР, БОЙНИТЕ УМЕНИЯ САМО ДА ТЕ ПИТАМ ОТ ИП МАН ЛИ ГИ ЗНАЕШ ИЛИ ?

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:36
Бе въобще недей да пишеш бе .. те по форумите карат коли за по 213123 милярда лева коли :D
Бий им игнора и да мрат в лайна.

а ти какво е геч ихтимански, ще направиш утре комба за 10 и ще се напушиш ище пееш 100 кила тихо пред бати че знае карати ли .. ваща фирма я знаем 'всеки ден е празник пълен безобразник' толкова ти е мухлясал мозъка че не разбираш както е ирония и метафора миндилин

iwwo_
02-20-2013, 22:37
какво ми говориш за Бургас, ща еба в лицето, чак капслока ми пуснал, да не съм на 13 години да ходя да се бия, лек ли си къв си, не те знам ама точно пък в Бургас могат да и направят една голяма свирка, тва не ти е 93 след падането на бай тошо да има меден рудник и черни нинджи с ножове, на мен тея не ми ги говори щот тогава не си бил в на баща си кесията, депресар, ходи до спешното в градския мбал и искай 10 мг диазепам и кротвай, шамтка осъзнай се малко

И АРЕ МА НАКРАЙ ДА СИ МАХНА КАПС ЛОКА ПЕДАЛ ИЗСИПАН!

swag style mdfkz.
02-20-2013, 22:37
абе отрепка ако караш лада нива не значи,че некой не може да кара кола за 40 бона .. да ти надали някога може да изкараш тия пари за целия си живот : ) нестава само с спам по форума хахахахаха

Абе играч не ми се хвали с умрялата ти кола .. просто не искам да те коментирам колко си жалък, за тая кола сигурно си напрайл свирки на всички хора в България ве

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:38
И АРЕ МА НАКРАЙ ДА СИ МАХНА КАПС ЛОКА ПЕДАЛ ИЗСИПАН!
йеп битка, само не ме бий, сдухар, нещо май зъбките са жълти а нервите лабави ?

Fisherman
02-20-2013, 22:39
Не искам да ви обиждам, щото не ми е на нивото да падам ниско поне тая вечер бая се смях....



КАРАШ МЕ ДА ПАДАМ НА ТАКОВА НИВО, ГНУСЕН МИЗЕРНИК..........

http://4.bp.blogspot.com/-dBl9vojjr1E/T0GSE2ZqLCI/AAAAAAAABJs/wTObLxe5Qrs/s1600/Bitch+Please.gif

ауухахаахахахаъъъъъ

nekavtam
02-20-2013, 22:39
ХАХАХАХАХА ей къци .. не забравяй че утре си пак на даскало с разстракания рейс : )

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:40
единственото нещо което те караме е да си сложиш чуваш на главата и да прикачиш към него един чувал 20 кг цимент и да скочиш в река Вардар

iwwo_
02-20-2013, 22:41
йеп битка, само не ме бий, сдухар, нещо май зъбките са жълти а нервите лабави ?

ЗЪБИТЕ СА МИ БЕЛИ И ИМАМ ХУБАВ ДЪХ, ТВОЯ КАК Е? НА ЛАЙНА ЛИ МИРИШЕ ?

iwwo_
02-20-2013, 22:41
http://4.bp.blogspot.com/-dBl9vojjr1E/T0GSE2ZqLCI/AAAAAAAABJs/wTObLxe5Qrs/s1600/Bitch+Please.gif

ауухахаахахахаъъъъъ

ауухахаахахахаъъъъъ ТЪЙ ЛИ ВИКАШ КАТО ТИ ГО БУХАТ В ГЪЗА РИБА МЕН ХАХАХХАХХА ПАЛЯК

Fisherman
02-20-2013, 22:42
ЗЪБИТЕ СА МИ БЕЛИ И ИМАМ ХУБАВ МЪХ

хахахахаъъъъъъъ

swag style mdfkz.
02-20-2013, 22:42
http://4.bp.blogspot.com/-dBl9vojjr1E/T0GSE2ZqLCI/AAAAAAAABJs/wTObLxe5Qrs/s1600/Bitch+Please.gif

ауухахаахахахаъъъъъ

мн си забаван иначе :D

Fisherman
02-20-2013, 22:43
ЗЪБИТЕ СА МИ БЕЛИ И ИМАМ ХУБАВ ДЪХ, ТВОЯ КАК Е? НА ЛАЙНА ЛИ МИРИШЕ ?

Не искам да се обиждаме тука под нивото ми е

Fisherman
02-20-2013, 22:44
ЦЪКАШ ЛИ В 9ГАГ СТУДЕНТА ?

Успех в начинанието ти пожелавам

Fisherman
02-20-2013, 22:48
ХОМО ПАЛКА ПИТАХ ТЕ НЕЩО..........

Ама че си ми готин, даже не ме и разбра какво исках да ти кажа

Fisherman
02-20-2013, 22:50
Айде легни си Ивчо преди да си получил гърч от яд че не можеш да ни надговориш айде че майка ти те чака с витамини марсианци и някоя приказка на братя Грим

ShtrudeL
02-21-2013, 03:57
Ивчо ще си почине 5 дена.
Donnie.Yen също.

Честито на печелившите.