PDA

View Full Version : Сложно е..



crazydivane
02-20-2013, 16:57
Здравейте хора!Благодаря на тези,които ще ме съветват!!
Значи моята история е следната:
Лятото,на морето се запознах с едно 16-годишно момче.А аз съм на 14.Разменихме си Скайпове,Фейс.След като се тръгнахме от морето започнахме да общуваме,един път даже си писахме цяла нощ.Решихме,че ще се видим другото лято.Ще пътуваме на същата дата.Разкри ми,че има чувства към мен както и аз към него.Нашите отношения бяха нещо като връзка от разстояние.Знам,звучи адски глупаво.След няколко месеца аз реших че не може да продължаваме така и си му казах истината.Но още имах чувства към него.Не спряхме да общуваме.Всеки ден си пишем.Но нещо внезапно се промени.Преди се държахме като просто приятели а сега се държи перверзно с мен,говорим си за секс,знае че съм девствена.Понякога иска да ме вижда по бельо ,или да се преобличам пред него.Направих го 1 път.Но той все още настоява.
Проблемът всъщност е,че се чувствам объркана защото аз имам чувства към него.По никакъв начин не ми доказва,че още държи на мен както преди.Чувствам се нещо като играчка.И се съмнявам че той има чувства към мен,едва ли.А аз не мисля че той е такъв тип.Познавам го добре.Сигурно гледа на мен като *забавление*Това ме наранява.Пита ме,дали бих му направила свирка лятото,когато се видим!Полудях,ядосах се много!Не знаех че ме има за такава наивница.Но е така.Наивна съм.И все още иска да се събличам пред него по скайп :( Но аз отказвам.И все още продължавам да го обичам.И все още жадувам за денят,в който ще се видим.Но едва ли той се радва толкова да ме види,заради самата мен а си мисли сигурно че ще правим секс или нещо подобно.Не съм готова за това!Сигурно ме мислите за някоя наивна,пропаднала глупачка..Но въпросът ми е:
Kaк да се държа с него отсега нататък?Искам да променя нещата!Или се е променил,или е показал истинската си същност.Но няма да го търпя дълго,макар и да имам чувства.Безразлична към него отсега нататък?И моля,без обиди!Достатъчно ми е кофти!

sWeeX
02-20-2013, 17:15
... Поне според мен, трябва да приключиш всякакъв вид връзки с него. За да те кара да се събличаш пред него, и то онлайн, явно няма никакви чувства към теб. Взел си те е на мезе и си мисли, че ще си там да му задоволяваш перверзиите. Загореляк. Тва е човек без никакво достойнство. Въоообще не трябва и да го търсиш повече.

granger
02-20-2013, 17:29
Не е сложно,много просто е.
Късаш и не се обръщаш назад. Щом се чувстваш зле,какво правиш. Явно е ,че си му само за забавление. Не се принизявай толкова.

Tsukuda_Hiroshi
02-20-2013, 18:31
СЪгласен сЪм с горните 2 мнения! Дори може да му го вЪрнеш, ама много хардкор! Обясни на баща ти как стои случая, и когато мекеренцето те накара да се сЪбличаш, кажи добре, викни баща ти да седне пред камерата и я пусни. ;) Да му каже той 2-3 думи \m/_ Take it easy & keep rockin'!

xXxPETYAxXx
02-20-2013, 18:38
Ем, блокирай го този отвсякъде.

SHPAIdURmeN
02-20-2013, 21:06
Не е сложно,много просто е.
Късаш и не се обръщаш назад. Щом се чувстваш зле,какво правиш. Явно е ,че си му само за забавление. Не се принизявай толкова.


Toва е ^

Al3ksandra
02-20-2013, 23:46
СЪгласен сЪм с горните 2 мнения! Дори може да му го вЪрнеш, ама много хардкор! Обясни на баща ти как стои случая, и когато мекеренцето те накара да се сЪбличаш, кажи добре, викни баща ти да седне пред камерата и я пусни. ;) Да му каже той 2-3 думи \m/_ Take it easy & keep rockin'!

+1
Само да допълня човек,който ти говори така по този начин и се държи така с теб, въобще не държи на теб. По-хубаво се откажи от него,дори и трудно преглътни го,нали знаеш винаги има и по-хубаво и от най-хубавото:) Успех!

Amore-Mio*
02-21-2013, 13:57
Спри да си общуваш с него.
Това направи!

crazydivane
02-21-2013, 14:05
БЛАГОДАРЯ на всички!!!Помогнахте ми значително много!