PDA

View Full Version : Фитнес



dem0to
02-20-2013, 19:27
Абе от 3 месеца ходя на фитнес,има някаква минимална разлика но въпроса ми е друг.Възможно ли е да се направи тяло без хранителни добавки? (продеини,креатини,амино,и др.)

Mladenoff
02-20-2013, 19:37
да направиш тяло е доста разтегливо понятие

Ukhtar
02-20-2013, 19:52
що па да не е възможно?

Donnie.Yen
02-20-2013, 20:02
първо креатина не е хранителна добавка защото не среща в природата черния дроб го произвежда в мн мн малки количества и е много вреден за бъбреците има хора който пикаят кръв и правят камъни от креатин, плюс това това е хора, като спреш да пиеш го изпикаваш и се свиваш, за 3 месеца драги, неможеш да направиш нищо, за 5 килограма чиста мускулна маса се искат 3 години, интензивни тренировки под режим на хранене и строги правила а 6 месеца може да има резулат от които пъвите 2-3 седмици трябва кръгови тренировки за да почнат мускулите да работят без да се травмират, после програма по 2 мускулни групи съпроводени от кардио, като всеки мускул изисква различен подход примерно бицепса не иска много килограми а много конракции за да започне да се делят влакната, протеина е много хубав нещо той се прави от суроватка от млякото, но на хубави марки като синтракс и оптинум нутришън който са доста скъпи и нямат анаболни вещества и хидролизирани пълнежи който са адски вредни за вътрешната ти система. И може без добавки може и с добавки но не става да пиеш протеин и да си чешиш хуя и да станеш огромен ..

Mladenoff
02-20-2013, 20:39
месото съдържа креатин, викаш не се среща в природата ?

firstdiesel
02-20-2013, 21:12
месото съдържа креатин, викаш не се среща в природата ?

agree
+креатина се прави от ядки, чиче .. а май ядките са в природата!

5кг мускулна маса може да се качи НАТУРАЛНО за 2-3 месеца! Правил съм го, при това след като ми поникнаха мъдреците ;)

разбирам, че си начетен, обаче си чел само една гледна точка на нещата и не си много наясно :)

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:17
човек не ми обяснявай кое какво е в месото имало креатин на баба ти фърчилото на дядо ти кормилото и става самолет, 5 килограма мускукна моса можеш да направиш за 3 месеца ако имаш една прикачена банка анадрол .. не говори глупости ще се издуиш със креатин ще спреш и ще изпикаеш всичко, и няма да имаш .. работи във фитнеса за 5 килограма без никакви препарати и не като спреш да я смъкнеш за 1 месец а да седи на тебе, и не ми говори след като ми израснаха мъдреците щот си на 20 години и сега започват да ти никнат а те никнат много дори до 40 .. не искам да ми се заяждате и да ми се правите на инертни щот не сте слагали кататър на ваш набор човек който неможе да се изпикае щот е пил креатин като боза ..

firstdiesel
02-20-2013, 21:31
its gonna be fun ...


ти кат не можеш да качиш, другите могат! ама се иска режим, железа и най-вече ПАРИ!

а и креатина не се пие 6 месеца по 20 грама на ден!

плюс това, ако ми говориш че креатина само задържа вода и не покачва нито маса нито сила, иди си ги изгори тея четива ...

тва ... като спреш го пикаеш, като спреш се свиваш .. а-у ... ги говорят ония батета дето и идея си нямат от тренировки и хранене.
Задръжката на вода даже е полезно за растежа на мускула!

аре легай да спиш, че се видя колко си образован и културен!

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:37
оле жалкар кой те знае ква мизерия ми учиш в ухт или си някой селски помпар, изгори си четивата ми вика, напрао ти казвам да си ебеш майката дървен филосов, 187 90 килогама съм, пий си креатина надувай се бутай 300 лежанка точно щи ударя 2 шамара и щи падне мандибулата щот не прия креатин, можеш да питаш някой фармацевт ей тоя креатин където го пиеш C4H9N3O2 какво е свъщност, селяндур с външен кенев и мазоли по ръцете тръгнал да ми говори колко съм бил прост .. 100 на 100 си някой компексар жилка дето 1 му работа преди фитнес е да изпие един кленбутарол .. хич не искам да се занимавам с тебе, пий ако щеш и уран, ти ще ми чакаш пред кабинета неможейки да си намериш място да седнеш от зор и болка, ама аз ще съм простия и необразования, айде много здраве ти желая

Mladenoff
02-20-2013, 21:47
Виж, дори и някой да не е прав, начина да му го кажеш не е с такова арогантно държание и с такъв език. Ти за к'ъв се имаш ? Я се съобразявай малко!

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:51
за какъвто се имам съм такъв, 800 пъти му повторих едно и също той ми се прави на чук

firstdiesel
02-20-2013, 21:51
i knew it ... he's gonna beat me through the web, what a badass!

комплексар съм, и съм селянин, и съм 176 на 76 кила много по дребен от теб ... и аз не тренирам "фитнес".. ся налълни ли ти се душата ? :D
то щото има доктори кат тебе им се еба майката на народа ..

идея си нямаш нито кой съм, нито къв съм ... ама ти си пълен смешник!

а и можеш така да говориш само на оня дет та праил ... не на мен!

айде лека и доходна!

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:55
смешко точно аз ебавам майката на народа .. пумияр говориш с гъза си, хич не ме ебе колко си какъв си и що си, глава ти е празна и косата ти е мазна, ходи си направи един креатин по въпроса

Donnie.Yen
02-20-2013, 21:57
тва е проблема на българина защото са като тебе повечето надути лекета, където си мислят че знаят много повече от всеки, и после сисемата им е виновна като ти опре ножа до кокала тогава ще търсиш ти лекари и като ти кажат ми подредил си се младеж нищо неможе да се направи ще викаш майка им да еба некадърна лекарска нищо не знаят, щот си един падар

firstdiesel
02-20-2013, 22:00
"пъдар" се пише :D

firstdiesel
02-20-2013, 22:02
ся ти е гадно кат ти дадох определение къв доктор си без да те познавам, нали мама ти да еба аз селяндурска, проста, високомерна ...

Donnie.Yen
02-20-2013, 22:20
не не ми стана гадно, и 500 чувала с креатин да изпиеш неможеш да ме засегнеш защото нищо не приемам лично, псувай на воля, и преди да си легнеш кажи на майка ти че си е забавила личните документи на козела като и преглеждах тръбите :)

firstdiesel
02-20-2013, 22:34
мене ми е през хуя .. ти си оня дет се пали, сякаш миньор ти търси злато в задника

ама кат те гледам къв си клавиятурен злобар, многознайко и таекуондо спешълист с идол на филмов актьор, страдащ от синдрима "вижте ме" ............. няма кво да продължавам :D

аз си направих майтапа, посмях се .. ся лягам да си поспа до обяд, понеже не ми се налага да преглеждам путетата на бабките рано сутрин ..
на мене ми се плаща на час, при това щедро и мога да си позволя да работя само 3 часа на ден ;)

айде акушере ... земи тоя цикъл!

Donnie.Yen
02-20-2013, 23:17
лягаш да спиш до обед щот си безделник ще станеш ще пиеш един креатин 5 яйца ще помпиш във фитнеса и ще пърдиш и ще се ослушваш като заек в каруца по анцунг в някой слеско кафене, аз може идола ми да е martial-artist който играе във филми, и таекуондото да ми е смешно, но докато си дигнеш издутата мазна креатинова ръка ще си изял 5 шамара с крак и едно сеойнаге в асфалта и ще фъфлиш 'къде ми е кътника'

Fisherman
02-20-2013, 23:21
мене ми е през хуя .. ти си оня дет се пали, сякаш миньор ти търси злато в задника

ама кат те гледам къв си клавиятурен злобар, многознайко и таекуондо спешълист с идол на филмов актьор, страдащ от синдрима "вижте ме" ............. няма кво да продължавам :D

аз си направих майтапа, посмях се .. ся лягам да си поспа до обяд, понеже не ми се налага да преглеждам путетата на бабките рано сутрин ..
на мене ми се плаща на час, при това щедро и мога да си позволя да работя само 3 часа на ден ;)

айде акушере ... земи тоя цикъл!

КОй бе ти ли бе си направи майтапа или те усраха тука и се чудиш какво да напишеш още за да запазиш и малкото ти останало достойнство господин Маркус Рул

Donnie.Yen
02-20-2013, 23:24
КОй бе ти ли бе си направи майтапа или те усраха тука и се чудиш какво да напишеш още за да запазиш и малкото ти останало достойнство господин Маркус Рул


ахахахахахах RAMPAGE ! напрво тая цироза я върна в група 3 отделение децката градина да си пълни путката с пясък !!

firstdiesel
02-21-2013, 08:39
и как ме усраха ... с обиди на посоки ли ??

и си земи шибанато таекуондо и си иди у вас ... че да не ти заключа един книбар във възуха и да потупаш преди да сме се приземили ... или един хубав германски суплекс пак ще ти хареса!

мухльо .. за ти 5 г креатин (4-6 седмици)дето ги приемам чрез концетнрирана добавка, ям по 4000-4500ккал на ден ...

креатина не основен нутриент или суплемент .. без храна не става, което ти знаеш от опит .. и ся злобарстваш тука излишно, че бил отровен и нищо не ставало от него!

а и акушерче, нали знаеш че и без външен прием в тялото се съдържа около 120г креатин (креатин фосфат)... които са 3 свързани аминокиселини аргинин, глицин, метионин ... ама ти нали си доктор и за малко да ни убедиш тука, че тоя креатин е синтетичен стероид, както и да е ...
телешко, херинга и сьомгата съдържат около 3-4грама креатин на 1кг, отделно черния дроб произвежда около 1г креатин дневно
тоя креатин се пие за да се възстановят възпалителните процеси настъпали в мускулите ... и освен че ставаш по-силен и по-бърз, намалява и холестерола

креатина става токсичен - да, но това ако не приемаш достатъчно вода с него ... за всеки грам креатин се прибава по 100г вода към дневната дажба

а и не пия тоя креатин или друг суплемент щото искам да предавам, чалъми някъде .. а ми се налага щото тренирам по-здраво и тебе и от другия и от третия

мазен си ти между другото, old man :D
завършил си едно МУ и ся си по-голям от сички, знам че е тежко, щото си имам контакт от там... ама айде си еби майката ... нали ние сме си нямали работа с доктори и не ви знаем ква стока сте ... идвате пияни на работа, не научавате нищо допълнително, работите със стари проучвания, които се оказват неточни и неверни, тропате с крак за рушвет и пак не си вършите работата, както подобава ... за едно медицинско взимате по 40-50 лева, а даже не преглеждате човека, а се подписвате и си слагате печата

но и вие сте си прави, за такива пари, които получавате и аз не бих си мръднал пръста, но все пак не си играйте с живота на хората ... да не си ставал доктор

Ukhtar
02-21-2013, 08:42
скоро дони йен ще напише фостата ковро

firstdiesel
02-21-2013, 08:53
скоро дони йен ще напише фостата ковро

looking forward to it! :D

minchorna
02-21-2013, 08:56
Той е баннат вече,не може да напише дори и в ФОСТАТААААА :(

Mladenoff
02-21-2013, 09:00
ауе, креатинът е неесенциална аминокиселина !!! nuff said! който знае к'во е, ще ме разбере, ебати безсмисления спор...

Fisherman
02-21-2013, 09:56
Той ще се върне споко не е вчерашен и тая тема е супер смешна винаги съм мислил че добавките са за нещастници и 15 годишни пъпки които ходят на фитнес от 1 месец и вече имат маса и почват да се снимат.Не мога да разбера защо хората вместо да тренират яко и да хапват добре се тъпчат с химии?Щото е по лесно нали да ходиш издут като поничка грозна работа

Fisherman
02-21-2013, 09:59
скоро дони йен ще напише фостата ковро

е той не е толкова елементарен като 99% от населението

Mladenoff
02-21-2013, 17:27
винаги съм мислил че добавките са за нещастници и 15 годишни пъпки които ходят на фитнес от 1 месец и вече имат маса и почват да се снимат.Не мога да разбера защо хората вместо да тренират яко и да хапват добре се тъпчат с химии?

Моля те, повече никога не пиши в тая тема, ти и не пишеш, изведнъж почна да се изявяваш, ама престани. Ограниченото ти мислене никому няма да липсва.

firstdiesel
02-21-2013, 17:39
Той ще се върне споко не е вчерашен и тая тема е супер смешна винаги съм мислил че добавките са за нещастници и 15 годишни пъпки които ходят на фитнес от 1 месец и вече имат маса и почват да се снимат.Не мога да разбера защо хората вместо да тренират яко и да хапват добре се тъпчат с химии?Щото е по лесно нали да ходиш издут като поничка грозна работа

кажи на акушера си да не се меси в спортната медицина, дето няма толкова добри познания там ... aз си му казах, начетен е, но знае нещата само от една гледна точка!

ама и ти си поредния незапознат с материята бръмчащ индивид ... не искам да говоря големи приказки, но може би съм най-здраво трениращия във форума - 2 тренировки трибой, 3 тренировки бодибилдинг, 2 тренировки бокс, 2 тренировки граплинг - в една седмица...
храната ми е в огромни количества, добавките ми са нищожни за такъв обем храна ... до 17 години не съм пипал никва добавка, тая година ставам на 20

питай всеки друг във форума, дали тренирам за да се правя на голям ...

плаща ми се щедро за да уча и тренирам едновременно, затова го и правя ... но за да тренираш така интензивно ти трябват и огромно познания в спортната медицина и тогва, нямам как ще я учиш и нея!

а твоя пич може да НЕ е елементарен, но е прост и с примитивна култура ..
ако беше в спортната ми среда, до ся да са го откарали няколко пъти в пирогов, а в научната среда - щяха да го осъдят в множество съдебни обвиненя ...

и сега най-учтиво ви моля, ДА СИ ЕБЕТЕ МАЙКИТЕ и да не си врете носовете там където не разбирате, или поне да не отричате всяко мнение от вашето!

Delvecchio
02-21-2013, 19:06
ахахахахахах RAMPAGE ! напрво тая цироза я върна в група 3 отделение децката градина да си пълни путката с пясък !!

Неграмотен тъпанар.Also Комплексиран селянин.

ararat
02-22-2013, 19:51
Кратко и ясно - да, можеш да направиш прилично тяло, без хранителни добавки, като си добавяш всичко необходимо от храната. Първите шест месеца (ориентировъчно) ще натрупаш доста маса, дори да не следваш някаква кой знае колко добра програма, после се забавят резултатите и ако искаш да видиш прогрес вече ще ти трябват добре изградени хранителни и тренировъчни режими.

Fisherman
02-22-2013, 21:29
И пак не ми отговори за кво са ти тия добавки само си надуваш свирката колко си велик,тренирай секи ден тва ако щеш важно е човек как си прави нещата в дългосрочен план,след 10 години дали още ще тренираш?
Аз лично съм си хилав лостаджия,лоста е тука в нас разцъквам си секи 2 дена по 3 часа средно и си ми е супер вече спрях да боледувам,от къв зор ще приемаш химии питам?

DownloadVirus
02-22-2013, 21:54
след 10 години дали още ще тренираш?



А защо не?

firstdiesel
02-22-2013, 22:46
И пак не ми отговори за кво са ти тия добавки само си надуваш свирката колко си велик,тренирай секи ден тва ако щеш важно е човек как си прави нещата в дългосрочен план,след 10 години дали още ще тренираш?
Аз лично съм си хилав лостаджия,лоста е тука в нас разцъквам си секи 2 дена по 3 часа средно и си ми е супер вече спрях да боледувам,от къв зор ще приемаш химии питам?
ohh, sorry .... that explains a lot!
вие лостаджиите сте много корави копелета, бате, просто ви се възхищавам!

кви химии, кви работи ??? а ти кремвирши не ядеш ли, бе трол?! маргарин, кисело мляко, вафли, напитки ?? а ??

образовай се малко поне, недей се излага тука като свирка без звук ..
прочети малко какво представляват тея добавки, поне не ги бъркай със синтетичните хормони и стероиди

креатина се прави от ядки
суроватъчния протеин се прави от извара
......
обработката на някои от тях става чрез химикали, но тези химикали не са в крайния продукт

добавката ми допълва храната (може би ям за 1 ден, колкото ти за 3), понеже някои микронутриенти не ми достигат ... ти като нямаш никви цели си седи мишка там на лоста, аз гоня физическо и ментално усъвършенстване...

пропуших в 4 клас, пропих се в 7ми, в 9ти клас пуших по 2кутии цигари и махах по литър алкохол на ден ... до 17 години ги махнах всичките гадории,
ся стана ли ти ясно колко съм пристрастен към ендофрин след тренировка и каква отдаденост имам


еднофрин - "хормон на щастието", отделя се при някои трайни болки и/или предпоставя тялото за чувство на благосъстояние
нимфоманите и мазохистите са други пристрастени към ендофрин

дали съм велик? ми за разлика от тебе и акушера ти, поне знам за какво говоря.
и по моите наблюдения до момента, ти нямаш капацитета да помогнеш на никого в този раздел, така че не знам кво правиш тука anyway ...

Mladenoff
02-22-2013, 23:48
Проблемът е, че си мислиш, че като се взимат добавки, всякакви тренировки и яденета се спират. Напротив, точно обратното и цялата работа е, че освен здравите тренировки и хранителния режим, добавките ти помагат да постигнеш повече резултати. Ама т'ва вие лостаджийчетата и nigga wanna-be-тата няма как да го разберете.

Градивна критика - не ви се отдава да говорите по такива теми. Хранене, основни хранителни вещеста, нужди на тялото, изобщо функция на тялото, на мускула, на синтеза и т.н. - ТАБУ...така трябва да е за вас, защото само се излагате и ако имаше една тема " бисери " , то тя щеше да е пълна с подобни изказвания.

Може да съм пил малко, признавам си, ама знам к'во говоря (е, може би терминологията ми убягва малко) !

Fisherman
02-23-2013, 09:53
Тука съм да гледам как спорите с кво да се тровите,продължавай да зимаш лайна и да се наричаш натурален разбирача елита на българския спорт,каймака на фитнеса е дошъл да ми обяснява,фитнес гуру

Mladenoff
02-23-2013, 10:05
Ти домашен акробат си трай

firstdiesel
02-23-2013, 10:14
аааа, кво ти кажем, бате ...
тогава само гледай, без да пишеш, чеее ... току виж са те осъдили по някой член и алинея :D

http://www.troll.me/images/next-zyzz/creatine-whey-protein-no-bro-im-all-natural-thumb.jpg

D*Rose
02-23-2013, 16:52
Виж, дори и някой да не е прав, начина да му го кажеш не е с такова арогантно държание и с такъв език. Ти за к'ъв се имаш ? Я се съобразявай малко!

Тоя пие нещо, виж го какъв е нервен :D Строшил 4 клавиатури, ама боцка в дупенцето инжекциите :D

Креатинът се съдържа в телешкото, а и матриците не задържат толкова вода, докато монохидрат си издува.

ararat
02-23-2013, 17:19
докато монохидрат си издува.

ако е някакъв за 10-15 лева

crips
02-23-2013, 18:39
От лостаджия до лостаджия, както и от фитнесджия до фитнесджия има голяма разлика, всичко зависи от храненето, спането, почивката, мога да твърдя, че от лостовете може да се направи едно доста добро тяло стига да знаеш как. ;)

Fisherman
02-23-2013, 19:24
Продължавай да си наливаш синтетични белтъци в устенцата приятел и си мисли че разбираш от фитнес и можеш да дадеш акъл с твойто интернет образование от мускули стаменов точка нет


http://www.troll.me/images/next-zyzz/creatine-whey-protein-no-bro-im-all-natural-thumb.jpg

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/08/quick-to-the-steriod-mobile.jpg

Fisherman
02-23-2013, 19:31
Ти домашен акробат си трай

Накарай ме пуберче с 4 пъпки на носа и 3 на гъза

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:06
кажи на акушера си да не се меси в спортната медицина, дето няма толкова добри познания там ... aз си му казах, начетен е, но знае нещата само от една гледна точка!

ама и ти си поредния незапознат с материята бръмчащ индивид ... не искам да говоря големи приказки, но може би съм най-здраво трениращия във форума - 2 тренировки трибой, 3 тренировки бодибилдинг, 2 тренировки бокс, 2 тренировки граплинг - в една седмица...
храната ми е в огромни количества, добавките ми са нищожни за такъв обем храна ... до 17 години не съм пипал никва добавка, тая година ставам на 20

питай всеки друг във форума, дали тренирам за да се правя на голям ...

плаща ми се щедро за да уча и тренирам едновременно, затова го и правя ... но за да тренираш така интензивно ти трябват и огромно познания в спортната медицина и тогва, нямам как ще я учиш и нея!

а твоя пич може да НЕ е елементарен, но е прост и с примитивна култура ..
ако беше в спортната ми среда, до ся да са го откарали няколко пъти в пирогов, а в научната среда - щяха да го осъдят в множество съдебни обвиненя ...

и сега най-учтиво ви моля, ДА СИ ЕБЕТЕ МАЙКИТЕ и да не си врете носовете там където не разбирате, или поне да не отричате всяко мнение от вашето!


айде бе здравеняк тренирам ми бок,карате,фитнес,муайтай,к унг фу,мой фа,хакидо,айкидо,граплинг,м ма,джудо,таекуондо,винг чун,кокушин,сумо,виет во дао, да дао, крав мага, джуджитсу,чой лии фут,ушу .. и тн по 2 пъти на ден, ям по 40 килограма телешко, ходя с 2 банки разтвор на креатин и поя по 80 хапа анадрол, бия си дека, пия метан, ям кварцов пясък и съм 3 на 5 метра с 80 ръка и тежа 2 тона и много ми знае устата и деля фитнеса на спортна медицина ... мама ти да еба кой те знае какъв прост общак си мъкеш кофи с вар по цял ден и зобиш метан по 5 стотинки хапчето от аптеката и черния ти дроб е целия в кисти, ма много знае тръгнал да филосовства на студент по фармация .. не се виждаш последната дупка на кавала, пикльо, Фишермена, си има в къщата лостове, слагам 500 евро че ще е много по нарязян от тебе :)

kyka1
02-23-2013, 20:14
Храната прави борбата, без стабилна храна няма да постигнеш нищо.Заповядай в този сайт ще намериш много ама много полезна информация: http://muskuli.stamenov.net/

DownloadVirus
02-23-2013, 20:19
ма много знае тръгнал да филосовства на студент по фармация .. не се виждаш последната дупка на кавала, пикльо, Фишермена, си има в къщата лостове, слагам 500 евро че ще е много по нарязян от тебе :)

Та то лекарите не могат да разграничат добавки от стероиди ,че какво остава за някой там студент без никакъв опит с хранителни добавки ,които си мисли ,че правят чудеса.
И от къде си сигурен и слагаш 500 евро и къде ги слагаш ,ей така виртуално в нета аз залагам 1 милярд(?!) Дефинирай нарязан,че като гледам хал хабер си нямате и ми става тъжно чак.

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:25
Та то лекарите не могат да разграничат добавки от стероиди ,че какво остава за някой там студент без никакъв опит с хранителни добавки ,които си мисли ,че правят чудеса.
И от къде си сигурен и слагаш 500 евро и къде ги слагаш ,ей така виртуално в нета аз залагам 1 милярд(?!) Дефинирай нарязан,че като гледам хал хабер си нямате и ми става тъжно чак.



оф оф айде селио изказа се и ти с гъза си, пръдня, майко колко сте ограничени и тъпи ... има си един раздел в 3 курс наречен фармакология и химия в който точно тва учиш, лекарства - нестероидни, стероидни, кортикостероидни, инхибитори,антибиотици и тн .. точно мога да ви кажа че вие селските билдъри не знаете кое за кво е като например помпите кленбутерол хидрохлорид щото 'чистил'

DownloadVirus
02-23-2013, 20:28
Какъв кленбутерол бе мой ,говорим за добавки.. Нещо май се оплете..

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:36
Какъв кленбутерол бе мой ,говорим за добавки.. Нещо май се оплете..

а е манияк казвам ти че супер тъпо се изказа лекарите не правили разлика между добавки и стероиди .. през акъла минава ли ти, че примерно хората които има желязо-дефицит им предписват точно да пият протеин с високо наличие на натрии,калий,магнезии и тн .. ама ти като си няква раста ми викаш' ЛЕКАРИТЕ НЕ ЗНАЯТ КВО Е ДОБАВКА, ААА УУ ХОДИ СИ ПУСКАЙ КЕчА И ГЛЕДАЙ СМ ПЪНК И НЕ чАТИ ...
а на оня големия мъж дето тренирал хиляда работи на един път ще му кажа : 'ей педро лапаш пишки на едро' ахахьаоьхао

DownloadVirus
02-23-2013, 20:38
Нещо много тежко го раздаваш зад монитора .. :))

Fisherman
02-23-2013, 20:40
хааихахеххеаиха размаза ги чуек

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:42
Нещо много тежко го раздаваш зад монитора .. :))

добре ще отида пред него и пак ще го раздавам тежко, селски, нещо нервичките ти лазят по венчките, ма тва е щот сте много компетентни, само не ме бий мамо ! че ония тренира 4197318 неща и е 2 на 2 квадрат го бодна с една топлийка и ще му изтече водата от креатина ;(

DownloadVirus
02-23-2013, 20:45
То само кат' прочетох през ден по 3 часа на лостове и всичко друго ми се изясни.Хубавото е,че сам се затапваш :))

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:46
като фармацевтите и лекарите сме тъпаци и не различаване добавките от стероидите, когато ти се наложи да те оперират недай си боже, дано не ти се случва, някой твой роднина като ходи до аптеката да ти купува упойка, кажи му да каже на фармацевта "той анестезиолога, е тъп и не прай разлика между добавки и стероиди така че вместо лидокаин ми дай цианкалий" :)

DownloadVirus
02-23-2013, 20:49
Брат слабо ме вълнуват примерите ти,оти хич не са на място.. Както и кленбутерола ,че го вземал някой си не знам си кой за релеф и това какво общо има с добавките,питам повторно. И после да си дадеш тезата за добавките,ама не като 'селски ти нищо не знаеш , от креатин мреш на втори ден ,тъй че духай' ,за това ти казвам сам се затапваш и то толкова яко :))

Fisherman
02-23-2013, 20:49
То само кат' прочетох през ден по 3 часа на лостове и всичко друго ми се изясни.Хубавото е,че сам се затапваш :))

A и кво точно ти стана ясно? Не е през ден а през два едно набиране не можеш брат аз падам когато си искам на земята и правя 80 лицеви от раз сутрин за закуска

Fisherman
02-23-2013, 20:50
Дай да си праиме батъл селски идвай да те размятам една тупаница точно и майка ти ще ти пасира кашичка 3 месеца

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:51
викаш на мене ми знае устата, фишерманката се излагал сам като викал 3 часа на лостове, като ти каза че е натурален пращате някви анорексици, и викае лекарите тва, начетени сте ма нищо не занете само толкова, що не се покажете кви сте вие, много надувате алармата и вие зад компютърчето, ама кой ви знае какви сте недоразвити тесногръди лешпери, дето ревете по 2 месеца на родителите си, мамо мамо дай 80 леа за мусаши гейнър, ходите на фитнеса пърдите и се ослушвате като заек в каруца на 20 килограма инструктора ви придържа, бутнете 2 пъти напълните мижавите си недоразвити мускулчета с кръв излезнат 1-2 вени и тичате в съблекалнята да направите 70-80 снимки .. но тука ербапи граплинг, бодибилдинг, хранене, добавки, вие нищо не знаете, майкооо ахах "господи прибери си версиите"

DownloadVirus
02-23-2013, 20:54
A и кво точно ти стана ясно? Не е през ден а през два едно набиране не можеш брат аз падам когато си искам на земята и правя 80 лицеви от раз сутрин за закуска

Че си нямаш понятие от абсолютно нищо свързано с тренировка:)) Още по-малко да помогнеш на някого за нещо свързано с храна и тренировки след като ти самият не знаеш нищо.

Yen_is_bacK
02-23-2013, 20:56
Че си нямаш понятие от абсолютно нищо свързано с тренировка:)) Още по-малко да помогнеш на някого за нещо свързано с храна и тренировки след като ти самият не знаеш нищо.


а ти си мислиш че занеш, като на всяко гърне мерудия пишеш в ббтийма и си ходил има няма 40 пъти в зала ? така ли моето момче когато фишърмена е висял на лоста ти не си бил в на баща си кесията, а аз кога съм правил по 50 лицеви на всеки 15 минути тренировка на круша тип кръгова да се готвя за спаринг ти си искал стълба да се качиш на балатума :)

Fisherman
02-23-2013, 21:00
Че си нямаш понятие от абсолютно нищо свързано с тренировка:)) Още по-малко да помогнеш на някого за нещо свързано с храна и тренировки след като ти самият не знаеш нищо.

Така ли щото аз забелязвам мускулен растеж и повече сила и издръжливост па нека си нямам понятие, не съм wannabe фитнес гуру като оня чувал с лайна и протеини дизел.Не съм дошъл да ви помагам във фитнес раздела а да се смея на плитките познания по биохимия с които претендирате

DownloadVirus
02-23-2013, 21:01
И в крайна сметка пак нищо не знае за тренировки ,храна и добавки.Как им се смеем на такива по 10 години тренировка без резултат :))
Сега препрочитам от начало темата,че вече не влизам толкова често и искрено се забавлявам. Спорът за ефекта от креатина е просто връх :))

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:03
И в крайна сметка пак нищо не знае за тренировки ,храна и добавки.Как им се смеем на такива по 10 години тренировка без резултат :))
Сега препрочитам от начало темата,че вече не влизам толкова често и искрено се забавлявам. Спорът за ефекта от креатина е просто връх :))


да само дето фишермана от лостове има перки широки колкото ръката ти .. няма кво повече да говорим, пийте си креатина пйкайте и се надъхвайте, винаги фишерменката и аз ще имаме повече сила от вас, щот всичко вкарано изкуствено е нетрайно

DownloadVirus
02-23-2013, 21:07
да само дето фишермана от лостове има перки широки колкото ръката ти .. няма кво повече да говорим, пийте си креатина пйкайте и се надъхвайте, винаги фишерменката и аз ще имаме повече сила от вас, щот всичко вкарано изкуствено е нетрайно

Брат осъзна ли как се затапи сам за пореден път като казваш,че гръдната му е колкото ръката ми :)))
Къде е тази сила бре?? Аз не претендирам за сила и не ми трябва,ама върви при дизела да те видим как дърпаш 200 тяга и колко повторения правиш като си много силен :)) И кое е това изкуственото,креатинът ли ?
Ако мислиш да се хвалиш някоя снимчица да прикачиш или викаш да ти се доверя ,че си както се изрази много нарязан :))

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:10
Брат осъзна ли как се затапи сам за пореден път като казваш,че гръдната му е колкото ръката ми :)))
Къде е тази сила бре?? Аз не претендирам за сила и не ми трябва,ама върви при дизела да те видим как дърпаш 200 тяга и колко повторения правиш като си много силен :)) И кое е това изкуственото,креатинът ли ?
Ако мислиш да се хвалиш някоя снимчица да прикачиш или викаш да ти се доверя ,че си както се изрази много нарязан :))

да човек осъзнавам какво казах, перката ще му е по голяма от ръката ти, щот си някъв пръдльо с 28 ръка :D:D ко да напрая че дига 200 кила мъртва тяга, мен няма да може да отлепи от земята нали ;)

Fisherman
02-23-2013, 21:11
Брат осъзна ли как се затапи сам за пореден път като казваш,че гръдната му е колкото ръката ми :)))
Къде е тази сила бре?? Аз не претендирам за сила и не ми трябва,ама върви при дизела да те видим как дърпаш 200 тяга и колко повторения правиш като си много силен :)) И кое е това изкуственото,креатинът ли ?
Ако мислиш да се хвалиш някоя снимчица да прикачиш или викаш да ти се доверя ,че си както се изрази много нарязан :))

Виждам че сдуха и тъпчеш на едно място хои прочети една статия в мускули стаменов нет после ела да спориме

firstdiesel
02-23-2013, 21:11
YEN IS BACK .. and he's gonna kick the shit out of us :D

олеее фармацефт :D :D :D даже и доктор не е :D :D

all you're talkin is SHIT!

не ми нужно да се доказвам пред никого :D

гръдната ми обиколка е 80, талия 90, задник 80, бедро 40, ръка 23, раменен пояс 85 ... дигам 40 от лег - МАКС1, 60 клек, 65 тяга, рамена преса - само с лоста (женския)
и да не тренирам бокс, но много гледам мачове на Тайсън и просто съм се научил браааат .... спирам сърцето с един удар!
граплинга пък го научих от клипчета във ютуб и простоооо съм сигурен, че ще взема първо място, срещу учениците на грейсис школата, ама просто не ми се занимава ....

сутрин закусвам с 1 килограм креатин и 2 типови хляба, щото съм чувал че са по-хубави ...
на обяд ям домати, 1 кило кисело мляко с 500 грама протеин ВХЕЪ - този който ми каза да взема онзи във фитнеса, който винаги ми вика, че нищо не разбирам и трябва да спра да тренирам.....
за вечеря ям
за вечеря ядох 1 хляб-бял и една диетична кола

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:12
YEN IS BACK .. and he's gonna kick the shit out of us :D

олеее фармацефт :D :D :D даже и доктор не е :D :D

all you're talkin is SHIT!

не ми нужно да се доказвам пред никого :D

гръдната ми обиколка е 80, талия 90, задник 80, бедро 40, ръка 23, раменен пояс 85 ... дигам 40 от лег - МАКС1, 60 клек, 65 тяга, рамена преса - само с лоста (женския)
и да не тренирам бокс, но много гледам мачове на Тайсън и просто съм се научил браааат .... спирам сърцето с един удар!
граплинга пък го научих от клипчета във ютуб и простоооо съм сигурен, че ще взема първо място, срещу учениците на грейсис школата, ама просто не ми се занимава ....

сутрин закусвам с 1 килограм креатин и 2 типови хляба, щото съм чувал че са по-хубави ...
на обяд ям домати, 1 кило кисело мляко с 500 грама протеин ВХЕЪ - този който ми каза да взема онзи във фитнеса, който винаги ми вика, че нищо не разбирам и трябва да спра да тренирам.....
за вечеря ям
за вечеря ядох 1 хляб-бял и една диетична кола

Фишера е фармацевт не аз, и не ме трогва фигурата ти ако щеш и 80 ръка имай, мене крака ми е 63 чист ^^ щот тренирам тдк от време когато пишката ти още не е ставала. И не виждам кво е ОЛЕЕ то на фармацевтите, ако не са те няма да можеш да помпиш от на майка си заплатата за креатин и другите работи които пиеш ;)

DownloadVirus
02-23-2013, 21:15
Виждам че сдуха и тъпчеш на едно място хои прочети една статия в мускули стаменов нет после ела да спориме

Ти понеже от там се учиш ,за това и толкова знаеш :)) Ръката ми 28 като дойдеш да видиш дали е 28 или е около 28 +-14 ми го кажи :))
Поне дизела е качвал снимки и азЕ някога.. А теб като те гледам само тренировката си представям 180 25 ръка 40 гръдна 50 талия и около 10 години стаж и избухвам в смях :))
Иначе ми хареса кат' му казах 200 тяга и насра веднага :))

firstdiesel
02-23-2013, 21:15
ако го инжектирам по голям ефект ли ще има ???

ама как той е на прах, ако го загрея ще се втечни ли :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:18
нека дига 200 тяга той след някой друга година ще чака пред кабинета с оплаквания за радиулит, точно мене дето тренирам джудо неможеш да ме впечатлиш с дигане на килограми, ела в залата има едни ластици със съпротивление като дигаш 200 тяга да видим дали ще ги опънеш, жалкар, утайка дигал ми 200 тяга и се били насрали ....

firstdiesel
02-23-2013, 21:19
олеее .. на пауърлифтинг ви бия ако ще да сте 3 категории над мене :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:20
ако го инжектирам по голям ефект ли ще има ???

ама как той е на прах, ако го загрея ще се втечни ли :D


ма да ние докторите сме тъпи и не разбираме добавки от стероиди, ако беше малко 'по-начетен' щеше да знаеш че има едно нещо АКВА РЕДЕСТИЛАТА ама няма как .. щот не учиш медицина или фармация, а претендираш че занеш повече и от двамата взети ни занедно

DownloadVirus
02-23-2013, 21:21
Do you even lift ? :)) Втори път насра,но това е нормално като не можеш да го изречеш даже,а не да го направиш :)) Щял да има проблеми ,става ми СМЕШНО :)) Пък и пак ти казвам ,че не аз ги вдигам 200 кила,а дизела,мен килата не ме блазнят.

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:21
олеее .. на пауърлифтинг ви бия ако ще да сте 3 категории над мене :D

концентрирай се малко таралеж ..единственото на което можеш е да ме биеш с гол гъз по мъдете .. неможеш да биеш никой джудист на пауър лифтинг .. осъзнай се ..

firstdiesel
02-23-2013, 21:22
концентрирай се малко таралеж ..единственото на което можеш е да ме биеш с гол гъз по мъдете .. неможеш да биеш никой джудист на пауър лифтинг .. осъзнай се ..

:D :D :D:D :D :D :D D :D :D :D :D

е тука се насра брутално!

DownloadVirus
02-23-2013, 21:24
Ще му чакаме клипчето на 200 тяга :)) С чакането и ще си останем.

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:24
не ми се обяснявай общак ... ако си мислиш че в момента затапваш с тва че дизела дигал 200, ходи си направи хара кири и си хвърли червата в язовир георги димитров .. аз пък се въртяня глава пред община пазарджик .. ?! смешен палячо

DownloadVirus
02-23-2013, 21:25
Значи не можеш да дръпнеш 200 тяга и той е по-силен от теб?? Нали стана въпрос,че сте и винаги ще сте по-силни,а сега спичаш много яко :))
Ти въобще тяга правиш ли :)) Не ,нали? :))

Fisherman
02-23-2013, 21:27
Ти понеже от там се учиш ,за това и толкова знаеш :)) Ръката ми 28 като дойдеш да видиш дали е 28 или е около 28 +-14 ми го кажи :))
Поне дизела е качвал снимки и азЕ някога.. А теб като те гледам само тренировката си представям 180 25 ръка 40 гръдна 50 талия и около 10 години стаж и избухвам в смях :))
Иначе ми хареса кат' му казах 200 тяга и насра веднага :))

Е ти много неща можеш да си представяш приятелче ама нещата седят по друг начин тренировките ми си работят вече 3та година ги развивам и надграждам ти си давай паричките за добавчици и фитнес абонамент и си мисли че праиш тело лигльовци ела ми направи 600 набирания 400 лицеви и 200 кофички в една тренировка +раница с тегло в нея

firstdiesel
02-23-2013, 21:29
Е ти много неща можеш да си представяш приятелче ама нещата седят по друг начин тренировките ми си работят вече 3та година ги развивам и надграждам ти си давай паричките за добавчици и фитнес абонамент и си мисли че праиш тело лигльовци ела ми направи 600 набирания 400 лицеви и 200 кофички в една тренировка +раница с тегло в нея

10 кофички, с 80 кила на синджир за кръста ...

пп: 76кг съм

DownloadVirus
02-23-2013, 21:29
А защо точно трябва да правя 600 набирания 400 лицеви и 200 кофички като всъщност мога да направя 7-8 серии за 20 минути и да съм 3 пъти по-голям от теб?

Fisherman
02-23-2013, 21:31
YEN IS BACK .. and he's gonna kick the shit out of us :D

олеее фармацефт :D :D :D даже и доктор не е :D :D

all you're talkin is SHIT!

не ми нужно да се доказвам пред никого :D

гръдната ми обиколка е 80, талия 90, задник 80, бедро 40, ръка 23, раменен пояс 85 ... дигам 40 от лег - МАКС1, 60 клек, 65 тяга, рамена преса - само с лоста (женския)
и да не тренирам бокс, но много гледам мачове на Тайсън и просто съм се научил браааат .... спирам сърцето с един удар!
граплинга пък го научих от клипчета във ютуб и простоооо съм сигурен, че ще взема първо място, срещу учениците на грейсис школата, ама просто не ми се занимава ....

сутрин закусвам с 1 килограм креатин и 2 типови хляба, щото съм чувал че са по-хубави ...
на обяд ям домати, 1 кило кисело мляко с 500 грама протеин ВХЕЪ - този който ми каза да взема онзи във фитнеса, който винаги ми вика, че нищо не разбирам и трябва да спра да тренирам.....
за вечеря ям
за вечеря ядох 1 хляб-бял и една диетична кола

Много ти е як английския сигурно имаш сертификат от за CAE 9гагер прост като не е нужно да се доказваш пред никого за кво си тука да успорваш келеш.Сигурно си почнал да тренираш за де те харесат момите грозен като бустанско плашило сигурно спрънджата няма да си фърлат мадамите по тебе братле хои да помпаш за гръб и бицепс гледай клипове в ютуб на Джей кътлър и Маркус рул и си мечтай един ден как няма да можеш да си измиеш задника от мускулна маса

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:33
А защо точно трябва да правя 600 набирания 400 лицеви и 200 кофички като всъщност мога да направя 7-8 серии за 20 минути и да съм 3 пъти по-голям от теб?

защото не си три пъти по голям от него, нито ти нито аз нито дизела имаме по голям гръб от Фишермана гарант давам... ДА ДА ПРАВИЛ МИ КОФИЧКИ С СИНДЖИР СОВАЛКА НА КРЪСТА АХАХАХ тяга правя и съм стигал до 180 :)

Fisherman
02-23-2013, 21:33
А защо точно трябва да правя 600 набирания 400 лицеви и 200 кофички като всъщност мога да направя 7-8 серии за 20 минути и да съм 3 пъти по-голям от теб?

Мене размери не ме интересуват излез на женския пазар да позираш пред бабичките здрав аз го правя за спорта не за да парадирам с това колко грама добавка съм приел днеска

DownloadVirus
02-23-2013, 21:35
Не мога да знам дали имам по-голям гръб от неговия,но това няма огромно значение,той пък не може да има гърди като моите.Според гена вървят нещата ,въпросът е тогава на какъв ръст килограми и % подкожни мазнини е.

Fisherman
02-23-2013, 21:35
Само лаят тея пикли ама ако ги пуснеме на един пресечен терен да бягат за живота си единия ще се спъне в увисналия си трицепс от многото набирания със синджир другия ще е получил смъкване на черен дроб и будна кома само от стреса

DownloadVirus
02-23-2013, 21:35
Мене размери не ме интересуват излез на женския пазар да позираш пред бабичките здрав аз го правя за спорта не за да парадирам с това колко грама добавка съм приел днеска

Пак ли спече и от къде знаеш колко грама добавка приемам и дали приемам въобще ?

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:39
Не мога да знам дали имам по-голям гръб от неговия,но това няма огромно значение,той пък не може да има гърди като моите.Според гена вървят нещата ,въпросът е тогава на какъв ръст килограми и % подкожни мазнини е.

на лежанка съм стигал до 170 килограма както тягата така и лежанката не ще се пробвам с повече защото имам акъл в глава и здравето е най-важно и седи преди всичко друго, но щом съм стигал до 180 мъртва ще дигна и 200 20 килограма е 1 чувал цимент не е кой знае какво :) не виждам смисъла на тази валянка да се хвалим кой колко вдига и бута .. сега аз да ви подкарам ли примерно че имам 500 килограма ударна сила с пандал чаги и ритам с над 100 км в час ?

Fisherman
02-23-2013, 21:40
Пак ли спече и от къде знаеш колко грама добавка приемам и дали приемам въобще ?

Спекох се братленце я ми изрицитирал устройство на миоцит(мускулна клетка),айде де нали ходиш на фитнес не може да не знаеш какво тренираш

DownloadVirus
02-23-2013, 21:42
Клип или нищо не е станало.
не може да вдигаш 180 тяга и да дрънкаш такива глупости,че 20 кила отгоре са нищо работа и ще ги дръпнеш ей сега.20 кила може да са 2 години бъхтене по всевъзможни програми за сила.. И плюс това попитах лично тегло процент подкожни ръст,но все тая,явно ще си остана без отговор :))

Fisherman
02-23-2013, 21:43
Пак ли спече и от къде знаеш колко грама добавка приемам и дали приемам въобще ?

знам щото си целувате анусите с дизелчето докато той ти пасира протеиновия шейк с банан и ледчета

firstdiesel
02-23-2013, 21:44
на лежанка съм стигал до 170 килограма както тягата така и лежанката не ще се пробвам с повече защото имам акъл в глава и здравето е най-важно и седи преди всичко друго, но щом съм стигал до 180 мъртва ще дигна и 200 20 килограма е 1 чувал цимент не е кой знае какво :) не виждам смисъла на тази валянка да се хвалим кой колко вдига и бута .. сега аз да ви подкарам ли примерно че имам 500 килограма ударна сила с пандал чаги и ритам с над 100 км в час ?

аха .. дигаш от лег 170, а на тяга 180 ..... тия съотношения нещо не пасват :D
лъжеш като рибар за улов :D

а и ще знаеш че 20кила са ОГРОМНО нещо :D но ти си дигал много време просто ... за една седмица вдигаш стойността на макс1 с 20 кила :D

Fisherman
02-23-2013, 21:44
Клип или нищо не е станало.

Отчаян 9гагер братле остави го да се кефи на рейдж комикси и снимки на Грег плит на млади години

DownloadVirus
02-23-2013, 21:45
знам щото си целувате анусите с дизелчето докато той ти пасира протеиновия шейк с банан и ледчета

Де да имах протеинов шейк ,щеше да е хубаво :((

firstdiesel
02-23-2013, 21:46
вие сте педалите тука Нинджата Йен и Рибаря Ърнест

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:46
Клип или нищо не е станало.
не може да вдигаш 180 тяга и да дрънкаш такива глупости,че 20 кила отгоре са нищо работа и ще ги дръпнеш ей сега.20 кила може да са 2 години бъхтене по всевъзможни програми за сила.. И плюс това попитах лично тегло процент подкожни ръст,но все тая,явно ще си остана без отговор :))


добре за тягата не съм слагал 200 не знам, но 180 съм правил .. ръста мие 187 и имам околко 10 процента подкожни мазнини груба сметка и все пак това че примерно аз немога да вдига 200 кила мърта а 180 а дизела може не го прави по як от мене, примерно аз ще го тръшна на земята като 2 и 2 а той ще ми се поти и мъчи като кон в мелница :)

DownloadVirus
02-23-2013, 21:47
На кво лично тегло ги вдигаш ?

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:47
вие сте педалите тука Нинджата Йен и Рибаря Ърнест

баща ти е педал, нинджата йен щот се насери, ще ритам повече от колкото дигаш нали :)) ибрикчия такъв, пак ти казвам и 400 тяга дигай като те избабаля 1 път ще ти потроша ребрата, ко кат си големец :)

Fisherman
02-23-2013, 21:48
вие сте педалите тука Нинджата Йен и Рибаря Ърнест

Опа тийн рейдж проблем

firstdiesel
02-23-2013, 21:49
кого ша тръшнеш бе ... аз съм пехливанин от не помня кога, ти си тръгнал да тръшваш ... ЖУДИС' такъв

Fisherman
02-23-2013, 21:49
Де да имах протеинов шейк ,щеше да е хубаво :((

виж дали не е останало по ануса ти малко изтържи го в една кана и го пасирай наново тоя път със замразени горски плодове

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:49
дъсока лае тука, а не осъзнава че е по-прост от галин калчев релефа, Фишермана те попита да ми издекламираш нещо ама глас в пустиня, нали си много голям помпер и знаеш как да ядеш и да тренираш, само дето си нямаш и на представа за мускули в тялото които ги имаш .. ходи си прави 1 креатин с извара и кофичка кисело мляко и стига си писал и ревал

firstdiesel
02-23-2013, 21:50
те така се пласират тея удари :D
мога да ти пратя една моя снимка да си я биеш :D :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:51
кого ша тръшнеш бе ... аз съм пехливанин от не помня кога, ти си тръгнал да тръшваш ... ЖУДИС' такъв


ми аз ко да напрая кат си пехливанин, аз па съм 1 дан по джудо и докато се напехливанстваш ще съм ти се увил като змия и ще удряш в земята да не те задуша или стоша ръкта, тва най-лесно можем да го решим като нарпавим един спаринг :)

redbul2
02-23-2013, 21:53
Абе тия двамата до кога ще вандалстват в тоя форум? Това не ви е улицата от последните няколко дни!

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:53
изобщо не тряя ти падам на нивото да ти казвам кво мога и кво не .. достатъчно внимание ти обърнах... сега можеш спокойно да си мастурбираш на кутията с креатин и да викаш ООО дааа а съм дексър джаксън ..

firstdiesel
02-23-2013, 21:54
ми аз ко да напрая кат си пехливанин, аз па съм 1 дан по джудо и докато се напехливанстваш ще съм ти се увил като змия и ще удряш в земята да не те задуша или стоша ръкта, тва най-лесно можем да го решим като нарпавим един спаринг :)
яла ги заключи тея ключове ... само да не се озовеш така в някоя болница с перманента травна на мозъка след един триъгълник или задно душене :D

DownloadVirus
02-23-2013, 21:54
И к'во точно ме грее к'во ме е питал.Използва високопарни термини понеже си няма хал хабер какво говори,предполага какви добавки съм вземал,а ей такива точно хейтърчета като ме видят и си мислят,че съм на зоб . Да!! Въпреки,че съм слаб съм 4 пъти колкото тях същите пубери , които през интернет се правят на най-великите и най-знаещите ,а всъщност нямат никакъв опит и нищо не знаят.. Опитват се да говорят сложно ,а всъщност са прости и даже не разбират какво говорят,още по-малко да го приложат.Защо тогава ще съм по-голям от тях иначе,нали знаят всичко,сигурно понеже знае всичко за тренировките прави 600 набирания 400 кофи и 200 лицеви,каква ирония.

Fisherman
02-23-2013, 21:54
те така се пласират тея удари :D
мога да ти пратя една моя снимка да си я биеш :D :D

Сдухан къде си тръгнал да ми спориш с нулевите си познания по цитология нали си разбирач нешо

Yen_is_bacK
02-23-2013, 21:57
яла ги заключи тея ключове ... само да не се озовеш така в някоя болница с перманента травна на мозъка след един триъгълник или задно душене :D


:D кажи бе къци, то 200 килограмова ходеща буца вода така ще ги напраи тея работи, путко не ще говоря повече, но докато си си почесъл безполезните топки Фишермана ще е звънал на 112 да докладва за младеж в глазглоу кома скала 11, ПЕКЛИВАНИН, тва не ти е селска борба на мегдана..

Fisherman
02-23-2013, 21:57
И к'во точно ме грее к'во ме е питал.Използва високопарни термини понеже си няма хал хабер какво говори,предполага какви добавки съм вземал,а ей такива точно хейтърчета като ме видят и си мислят,че съм на зоб . Да!! Въпреки,че съм слаб съм 4 пъти колкото тях същите пубери , които през интернет се правят на най-великите и най-знаещите ,а всъщност нямат никакъв опит и нищо не знаят.. Опитват се да говорят сложно ,а всъщност са прости и даже не разбират какво говорят,още по-малко да го приложат.Защо тогава ще съм по-голям от тях иначе,нали знаят всичко,сигурно понеже знае всичко за тренировките прави 600 набирания 400 кофи и 200 лицеви,каква ирония.

Кенеф знаеш ли с кой говориш аз иам 6 по Хистология,Биохимия,Цитоло гия в университета той тръгнал да ми обяснява с интернетските познания от стаменов сигурно се пипаш на клиповете на релефа и тебе майка те снима с камерата после да пращаш клип или нищо не е станало праа да по 600 щото сам работя над тренировките не ги гледам от мускули стаменов не съм прост като сички сеш се балък чорба ей

firstdiesel
02-23-2013, 21:58
Сдухан къде си тръгнал да ми спориш с нулевите си познания по цитология нали си разбирач нешо
оо първикурснико :D :D

лапаааай :D

firstdiesel
02-23-2013, 21:58
Кенеф знаеш ли с кой говориш аз иам 6 по Хистология,Биохимия,Цитоло гия в университета той тръгнал да ми обяснява с интернетските познания от стаменов сигурно се пипаш на клиповете на релефа и тебе майка те снима с камерата после да пращаш клип или нищо не е станало

миология не си учил и там ще имаш СЛАБ 2 и си на ликвидация :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:00
Кенеф знаеш ли с кой говориш аз иам 6 по Хистология,Биохимия,Цитоло гия в университета той тръгнал да ми обяснява с интернетските познания от стаменов сигурно се пипаш на клиповете на релефа и тебе майка те снима с камерата после да пращаш клип или нищо не е станало праа да по 600 щото сам работя над тренировките не ги гледам от мускули стаменов не съм прост като сички сеш се балък чорба ей

майко ахахьоахоьхаоьх !!

DownloadVirus
02-23-2013, 22:03
Кенеф знаеш ли с кой говориш аз иам 6 по Хистология,Биохимия,Цитоло гия в университета той тръгнал да ми обяснява с интернетските познания от стаменов сигурно се пипаш на клиповете на релефа и тебе майка те снима с камерата после да пращаш клип или нищо не е станало праа да по 600 щото сам работя над тренировките не ги гледам от мускули стаменов не съм прост като сички сеш се балък чорба ей

И като имаш 6 мен к'во ме грее? И к'во го буташ тоя педал стаменов на всеки втори ред ,да не му правиш свирки,че все ти е в устата? Ебал съм ти пишлемето,сигурно си някъв 180 50 кг дето кой знае даже дали си тренирал или не не,тренирал си 15 години и все пак си 50 кг на 180 и се хвалиш с огромната си силова издръжливост .
Хайде приложи малко на практика знанията си да видим к'во ще направиш - нищо нали? Защото нямаш такива ? Приложи снимка или по-добре си мълчи клавиатурна мишка.

firstdiesel
02-23-2013, 22:04
човек опита се да ни затапиш с това че си по-силен от нас .... после реши да кажеш че си джудист и ще ни тръшкаш ... после каза че риташ силно и трошиш ребра с един кик ... ся кво следва ??


а междудругото от кой университет сте бе нацепеняцииии :D

DownloadVirus
02-23-2013, 22:05
човек опита се да ни затапиш с това че си по-силен от нас .... после реши да кажеш че си джудист и ще ни тръшкаш ... после каза че риташ силно и трошиш ребра с един кик ... ся кво следва ??


а междудругото от кой университет сте бе нацепеняцииии :D

И аз съм така,само добави 1 тон лег 2 тона тяга и 2 тона и половина клек 100 метра за 2 секунди километър за 43 секунди и 40 юмрука в секунда... и още няколко неща ..

Fisherman
02-23-2013, 22:07
оо първикурснико :D :D

лапаааай :D

Миология не учим не съм общак не работа на сергия на женския пазар не продавам с дядо си домати после се прибирам в нас зимам си добавките наредил съм си ги на прозореца снимал съм се с тях и съм ги сложил като кавър фото у фейсбук.Нека иам слаб 2 майка ми е биолог има стаж в млечно-кисела лаборатория насраняк баща ми е зоотехник знаеш ли кога ще ме скъсат на нещо свързано с биологията? смешко къци първи братовчед на шрек

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:08
човек опита се да ни затапиш с това че си по-силен от нас .... после реши да кажеш че си джудист и ще ни тръшкаш ... после каза че риташ силно и трошиш ребра с един кик ... ся кво следва ??


а междудругото от кой университет сте бе нацепеняцииии :D

от университет по обществен и строителен труд,не ни ли позна ние сме от съседния факултет, общак такъв, пекливанин ми бил, кой та знае къв турчин от кърджали си и играеш мазна борба и се надъхваш, сеедно аз да кажа ко дига ми 200 мъртва, и кофички с 80 кг синджир ся ко, кляка с аполо 14 ? мама ти стара :D ае стига си плямпал ходи си бий стомбата и кротувай

Fisherman
02-23-2013, 22:08
човек опита се да ни затапиш с това че си по-силен от нас .... после реши да кажеш че си джудист и ще ни тръшкаш ... после каза че риташ силно и трошиш ребра с един кик ... ся кво следва ??


а междудругото от кой университет сте бе нацепеняцииии :D

от МУ ПЛЕВЕН СЪМ тука са най готините пиченца със стегнати дупенца,такива за които блъскаш и някой ден се надяваш да те забележат щото в лицето си облъчен с гама радиация

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:09
от МУ ПЛЕВЕН СЪМ тука са най готините пиченца със стегнати дупенца,такива за които блъскаш и някой ден се надяваш да те забележат щото в лицето си облъчен с гама радиация


ахахахахахах ьахоьхаоьх ! !Х!Оххоаьхьхоахоьа д12иоейдхсахйцпоалмнцжхуаи схдйба
МАЙКОООО НЕ ИЗДЪРЖАААМ !!! АХАХАХАХ

Fisherman
02-23-2013, 22:11
И аз съм така,само добави 1 тон лег 2 тона тяга и 2 тона и половина клек 100 метра за 2 секунди километър за 43 секунди и 40 юмрука в секунда... и още няколко неща ..

и малък хуй

DownloadVirus
02-23-2013, 22:13
Да точно и малък хуй,не е като твоя влезнал навътрe, градинска мишка.Няма да прикачиш снимка ,нали :))

firstdiesel
02-23-2013, 22:15
ПЛЕВЕН :D :D

аха пиченцата са в УНСС ;) a другата част в Пловдив :D ... третата - Варна .... май плевен не фигурира в тая класация тука :D :D
айде лека :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:15
На 2 общаци ще им кажа нещо ей сега май месец има европейско по таекуондо и лятото има световно http://www.itfworld2013.com/ задължително ще се пусна и на двете, като дойде времето да се записваш, ще ви кажа кой номер съм и тогава лайв ще гледате няма клип млип, общак работи, за разлика от вас, дето само лаете въздух под налягане и няма как да се обосновете, ще го направя ей ся др месец е европейското

DownloadVirus
02-23-2013, 22:17
Ясно,ясно..Само не реви..Снимка/клип няма да качиш.. :))

firstdiesel
02-23-2013, 22:17
дай име ра ХУЙ

Fisherman
02-23-2013, 22:17
И като имаш 6 мен к'во ме грее? И к'во го буташ тоя педал стаменов на всеки втори ред ,да не му правиш свирки,че все ти е в устата? Ебал съм ти пишлемето,сигурно си някъв 180 50 кг дето кой знае даже дали си тренирал или не не,тренирал си 15 години и все пак си 50 кг на 180 и се хвалиш с огромната си силова издръжливост .
Хайде приложи малко на практика знанията си да видим к'во ще направиш - нищо нали? Защото нямаш такива ? Приложи снимка или по-добре си мълчи клавиатурна мишка.

И кво като имам 6 ли еми не съм някой прост зубър разбиране съм вкарал в тия знания,които са точно 6.022х10^23 повече от твойте кво има да прилагам? Да не пиша за фитнес списание ай бягай да си направил пилешки филенца с броколи и да си броиш колко калории си изгорил след като си се изсрал

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:17
ПЛЕВЕН :D :D

аха пиченцата са в УНСС ;) a другата част в Пловдив :D ... третата - Варна .... май плевен не фигурира в тая класация тука :D :D
айде лека :D

ако айкюто ти беше по-голямо от на права лопата щеше да се досетиш, че те иронизира, в Плевен няма фармация, и да ти кажа университета е много хубав, финансиран е от европрограми и базата им е много добра, след тази на правителствената болница разбира се, а точно УНСС - утре носи съответната сума не ми говори в фирмата на едни роднини работи един икономист от унсс прясо завършил, неможе да сметне колко са 10 процента от 100 лева ..

Fisherman
02-23-2013, 22:19
Да точно и малък хуй,не е като твоя влезнал навътрe, градинска мишка.Няма да прикачиш снимка ,нали :))

Снимка на кура ми мога да кача да си изплакнеш очите ХАХАХАХАХАХАХА ПРИЗНА СИ ЧЕ ИМА МАЛЪК ХУЙХАХАХАУУУУУХХХУУУУУУХЙ ХИ

DownloadVirus
02-23-2013, 22:19
И кво като имам 6 ли еми не съм някой прост зубър разбиране съм вкарал в тия знания,които са точно 6.022х10^23 повече от твойте кво има да прилагам? Да не пиша за фитнес списание ай бягай да си направил пилешки филенца с броколи и да си броиш колко калории си изгорил след като си се изсрал

Тоест си признаваш,че нищо не знаеш . Най-сетне да се разберем.. :))

DownloadVirus
02-23-2013, 22:20
Снимка на кура ми мога да кача да си изплакнеш очите ХАХАХАХАХАХАХА ПРИЗНА СИ ЧЕ ИМА МАЛЪК ХУЙХАХАХАУУУУУХХХУУУУУУХЙ ХИ

Сарказмът е твърде висока топка за теб ;)

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:20
Търся си някой общак да ми смени керемидите на вилата, 20 евро на ден ? :D:D:D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:21
общака е ясно че учи няква свинщина в Умирам Но Студент Ставам :))

firstdiesel
02-23-2013, 22:21
е да ама УНСС е на 13 място в света :D

лапааай

твойто IQ ако беше по-високо от моето нямаше да запишеш МУ, 6 години учиш и още не знаеш къв ша станеш, а семестрите са най-евтиниите ... кога ша си избиеш обучението с 1000 лева заплата ????

аз за 6 години излизам с магистър :D

Fisherman
02-23-2013, 22:22
В УНСС майка ти меси една погачка слага 100 лева завива я да не истине и я носи на ректора и имаш 6 по сичко на сесията

Fisherman
02-23-2013, 22:23
Сарказмът е твърде висока топка за теб ;)

как си вадиш микрохуя да пикаеш ми е чудно хем и топките ти са се свили от зоб

Fisherman
02-23-2013, 22:24
е да ама УНСС е на 13 място в света :D

лапааай

твойто IQ ако беше по-високо от моето нямаше да запишеш МУ, 6 години учиш и още не знаеш къв ша станеш, а семестрите са най-евтиниите ... кога ша си избиеш обучението с 1000 лева заплата ????

аз за 6 години излизам с магистър :D

хахахахехехехе къде си тръгнал да се мериш с медиците ей канцеларски плъх ше седиш на едно бюро и ше гледаш през прозореца

firstdiesel
02-23-2013, 22:25
В УНСС майка ти меси една погачка слага 100 лева завива я да не истине и я носи на ректора и имаш 6 по сичко на сесията

дано да беше така ... бог чул думите ти :D

firstdiesel
02-23-2013, 22:27
хахахахехехехе къде си тръгнал да се мериш с медиците ей канцеларски плъх ше седиш на едно бюро и ше гледаш през прозореца

прав си ... баща ми е завършил в УНСС и ся му е много гадно да гледа от прозорец в небостъргач в Манхатън

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:27
е да ама УНСС е на 13 място в света :D

лапааай

твойто IQ ако беше по-високо от моето нямаше да запишеш МУ, 6 години учиш и още не знаеш къв ша станеш, а семестрите са най-евтиниите ... кога ша си избиеш обучението с 1000 лева заплата ????

аз за 6 години излизам с магистър :D

въобще не ме засегна малоумния ти смях, дали трябваше да се стегна или отпусна , вчера майка ти ми каза спермата ти е вкусна ... айкюто ми е достатъчно високо, но твоето явно не щом ми викаш ще бачкаш за хиляда лева, съседа ми е лекар жена му също и имат 5 апартамента къща и една тумба мазди, педро лапаш хуйове на едро, като ти го натикам в гъза гледаш ведро ... лекар не се става за пари :) и въпреки това имам английски ц ниво взето и като завъша като млад леакр в emergency room средната заплата е 180 000 евро на година тва прави по 15 хиляди евро на месец .... сега спокойно можеш да се пръснеш от яд.. защото в моята рода не съм единствен който е в медицината :)

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:28
прав си ... баща ми е завършил в УНСС и ся му е много гадно да гледа от прозорец в небостъргач в Манхатън

ахааа а мен баща ми е петролен магнат ахахаха айде не се усирай моля ти се :)

Fisherman
02-23-2013, 22:29
дано да беше така ... бог чул думите ти :D

9гагер, студент в унсс ходи на фитнес сигурно и мразиш партия ГЕРБ цвета на нацията е тука

Fisherman
02-23-2013, 22:30
прав си ... баща ми е завършил в УНСС и ся му е много гадно да гледа от прозорец в небостъргач в Манхатън

гледа от стаята с метлите

firstdiesel
02-23-2013, 22:32
аха те и малките момчета хутболисти си правят сметки кат малки .... ама нещо не им излезнаха сметките :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:33
аха те и малките момчета хутболисти си правят сметки кат малки .... ама нещо не им излезнаха сметките :D

потресен съм ... преди малко нали ти казах че не съм сам ;) стига си ланкал

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:35
сега какво ще кажеш че караш м6 и ти викат ендорфин ?! Иванее Иванее .. :D

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:36
изкара се нещастник с валута и мозък на първокласник :(

Fisherman
02-23-2013, 22:36
сега какво ще кажеш че караш м6 и ти викат ендорфин ?! Иванее Иванее .. :D

хухауауехеухеух

firstdiesel
02-23-2013, 22:40
момчета, момчета, майтапа на страна ..... много сте зле .....
ама аз ще си спра смеха малко, че вие на много сериозно сте се взели и направо си спорите с нас ...
но "Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той!", така че без да се излагате, излезте от тоя сайт, пийнете си по една студена вода, завършете си университетчетата и дано да взимате по 180 хил евро на година, след това :) айде лека ви вечер!

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:44
момчета, момчета, майтапа на страна ..... много сте зле .....
ама аз ще си спра смеха малко, че вие на много сериозно сте се взели и направо си спорите с нас ...
но "Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той!", така че без да се излагате, излезте от тоя сайт, пийнете си по една студена вода, завършете си университетчетата и дано да взимате по 180 хил евро на година, след това :) айде лека ви вечер!
жив и здрав ;)

firstdiesel
02-23-2013, 22:45
някой път пак може да направим един чат ... да видим напреднали ли сте :)

Fisherman
02-23-2013, 22:45
Ау колко си интелигентен тръгва си като победител след като го направиха на гъз неколкократно айде бягай да учиш в УНСС и да мислиш само как да си напълниш дебелото черво

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:47
някой път пак може да направим един чат ... да видим напреднали ли сте :)

ахъм *мухьо* .. :D

firstdiesel
02-23-2013, 22:48
Ау колко си интелигентен тръгва си като победител след като го направиха на гъз неколкократно айде бягай да учиш в УНСС и да мислиш само как да си напълниш дебелото черво

:) признавам си, нищо не разбирам, никога не съм тренирал нищо, просто реших да си вдигна самочувствието малко, но вие много сериозно ме сразихте, ИЗВИНЯВАМ СЕ!

Yen_is_bacK
02-23-2013, 22:54
:) признавам си, нищо не разбирам, никога не съм тренирал нищо, просто реших да си вдигна самочувствието малко, но вие много сериозно ме сразихте, ИЗВИНЯВАМ СЕ!
не човек хич не ме ебе кой дига повече от мене, кой е по-нарязан от куче кой зоби и кой не, също къв дан съм и кви състезания има и ко що тренирам за здраве и философия, и да тея огромните издути дето се правят на големи батки бутам 3912317293 и клякам с толкова и ходят и се бутат на ляво и дясно се правят са ми адски смешни щот като им скръцна със зъбки насират, чисто и просто нямам нищо към никой лично в тоя форум просто е пълно с тъпанари, цяла акустика и им се надсмивам, прави каквото занеш здравето си е твое, тялото си е твое, пий каквото искаш дигай колкото искаш, стоиш ли на страна от мен и не парадираш ли с тва че си някъв и не ми ли съдаваш пролеми, ако не дано можеш да носиш ... не ме интересува ничие величие на гъза ми му личи че е обвзет от безразличие .. ако ще баща ти да е Христос, да си изкарал оксфорд, и тн и тн ..

firstdiesel
02-23-2013, 23:02
ок, бате ... няма да пиша повече във форума

DownloadVirus
02-24-2013, 08:23
Супер е темата ,за к'во замряхте !! Искам да се смея :))
Събрали се двама дето нищо не знаят и нищо не могат да направят и за това всеки втори е на зоб и то в тийн форумчето :))

firstdiesel
02-24-2013, 08:49
Супер е темата ,за к'во замряхте !! Искам да се смея :))
Събрали се двама дето нищо не знаят и нищо не могат да направят и за това всеки втори е на зоб и то в тийн форумчето :))

недей брат, умират ни мозъчните клетки - затъпяваме ....

DownloadVirus
02-24-2013, 09:26
Най ме радва,че единият (ако не е един и същ даже) го познавам ЛИЧНО :)) Този баннатия donnie yen ,който се е регнал с друг акаунт "yen is back" :)) това ми е най-забавно

firstdiesel
02-24-2013, 09:46
то той ако имаше някъв опит в какъвто и да е спорт, щеше да знае, че не трябва да се правиш никога на голяма работа, че не знаеш кви скрити таланти има ..... тва важи за абсолютно всеки спорт!

Fisherman
02-24-2013, 10:16
недей брат, умират ни мозъчните клетки - затъпяваме ....

майка ти с раждането те е хвърлила по докторите тогава си загубил най много неврони

firstdiesel
02-24-2013, 10:22
Супер е темата ,за к'во замряхте !! Искам да се смея :))
Събрали се двама дето нищо не знаят и нищо не могат да направят и за това всеки втори е на зоб и то в тийн форумчето :))

абе кво са се събрали .... двамата заедно 1 не правят

firstdiesel
02-24-2013, 10:23
майка ти с раждането те е хвърлила по докторите тогава си загубил най много неврони

ти па си говори не ми пречиш .. вече няма кво да ви отговарям

Fisherman
02-24-2013, 10:26
Супер е темата ,за к'во замряхте !! Искам да се смея :))
Събрали се двама дето нищо не знаят и нищо не могат да направят и за това всеки втори е на зоб и то в тийн форумчето :))

гледам си се спукал да тренираш с 4к поста безживотник в някъв тийн форум където секи втори въпрос е дали 14 годишната ми приятелка е забременяла като съм се изпразнил в гърлото и докато гледахме фокс кидс

Fisherman
02-24-2013, 10:26
ти па си говори не ми пречиш .. вече няма кво да ви отговарям

не отговаряш защото не можеш малкия грег плит изчерпа ти се умствения капацитет с 20 поста

DownloadVirus
02-24-2013, 10:32
гледам си се спукал да тренираш с 4к поста безживотник в някъв тийн форум където секи втори въпрос е дали 14 годишната ми приятелка е забременяла като съм се изпразнил в гърлото и докато гледахме фокс кидс

с 4 к поста от 2010та ^^ Е то в такива теми ги правя постовете ,чат-теми :) Дай да видя тези теми дето съм пускал,че май само ти пускаш се припознаваш в огледалото :))

firstdiesel
02-24-2013, 10:41
рибаря е набрал моментум не може се запре с тъпизмите си ....

Fisherman
02-24-2013, 10:43
рибаря е набрал моментум не може се запре с тъпизмите си ....

тренирам от 1 седмица тука хоа на фитнес братле би ли ми казал кви добавки ше ми препоръчаш 190 40 кила съм

firstdiesel
02-24-2013, 10:48
не ти препоръчвам добавки понеже още не знаеш как да си заредиш тежестите, а за дигането - даже не знаеш в коя посока ...

Yen_is_bacK
02-24-2013, 10:52
Най ме радва,че единият (ако не е един и същ даже) го познавам ЛИЧНО :)) Този баннатия donnie yen ,който се е регнал с друг акаунт "yen is back" :)) това ми е най-забавно



така ли аз що не знам че ме познаваш .. :? дай да се срещнем тогава

firstdiesel
02-24-2013, 10:52
не ти препоръчвам добавки понеже още не знаеш как да си заредиш тежестите, а за дигането - даже не знаеш в коя посока ...

аре малко доказателства - 230 тяга, снимката е от 3.11.2011г, 74 килограма съм бил ... никва синтетика, никви добавки, whats gonna say your smart ass now ??

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388970_1907758673150_900485750_n.jpg

Yen_is_bacK
02-24-2013, 10:53
не ти препоръчвам добавки понеже още не знаеш как да си заредиш тежестите, а за дигането - даже не знаеш в коя посока ...

колко пъти да ти кажа че, не дигам тежасти, тва че ходя на фитнес не значи че се пъна с по максимума всеки път, иамам си програма с определени килограми които да спомагат силовото ми развитие и релеф

Yen_is_bacK
02-24-2013, 10:54
не ти препоръчвам добавки понеже още не знаеш как да си заредиш тежестите, а за дигането - даже не знаеш в коя посока ...

аре малко доказателства - 230 тяга, снимката е от 3.11.2011г, 74 килограма съм бил ... никва синтетика, никви добавки, whats gonna say your smart ass now ??

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388970_1907758673150_900485750_n.jpg

230 тяга и тоя лост седи прав като хуй ... момче ..

firstdiesel
02-24-2013, 10:55
колко пъти да ти кажа че, не дигам тежасти, тва че ходя на фитнес не значи че се пъна с по максимума всеки път, иамам си програма с определени килограми които да спомагат силовото ми развитие и релеф

xD xD ... не не, няма да се смея!!

Fisherman
02-24-2013, 10:56
не ти препоръчвам добавки понеже още не знаеш как да си заредиш тежестите, а за дигането - даже не знаеш в коя посока ...

аре малко доказателства - 230 тяга, снимката е от 3.11.2011г, 74 килограма съм бил ... никва синтетика, никви добавки, whats gonna say your smart ass now ??

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388970_1907758673150_900485750_n.jpg

една херния и смъкване на органи тва ше кажа напъвай се ОЩЕ рони колман пусни си един клип за мотивация и ходи на фитнес

firstdiesel
02-24-2013, 10:57
230 тяга и тоя лост седи прав като хуй ... момче ..

ми яла го огъни тогава :D към 360кг може и да успееш, леко да се огъне :D

firstdiesel
02-24-2013, 10:58
чакаме вашите постижения .. .до тогава да не сте гъкнали!

Yen_is_bacK
02-24-2013, 10:58
Ми не човек и снимка да покажеш няма как да сме сигурни че това са тея килограми .. пък и вече ти обясних кво ми е мнението ... сега ще ти изидря фейбоклука от тая снимка и ще видя къв си що си и тн

firstdiesel
02-24-2013, 11:02
(20+15+10+15+15+10+10+5+5)х2 + 20 = ?

firstdiesel
02-24-2013, 11:03
Ми не човек и снимка да покажеш няма как да сме сигурни че това са тея килограми .. пък и вече ти обясних кво ми е мнението ... сега ще ти изидря фейбоклука от тая снимка и ще видя къв си що си и тн

стресна ме :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:04
чакаме вашите постижения .. .до тогава да не сте гъкнали!

ти без да ми говориш, щот не ям кола с доматите, общак, виео ще призная само когато видя на клипа килограмите на дисковте и как ги редиш и тогава дигаш, и даже тогава ще имам съмнения щото може да има едит, единствено с очите си като видя ще повярвам че дигаш 280 мъртва тяга, тва дигат толкова хора които са 3 пъти по големи от тебе по силови турнири сус 31263178 колана на кръста и се насират докато го отлепят, нали ейт оя вирус каза че се познаваме дай да се видим и да решим спора ;)

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:05
стресна ме :D

не искам да те стряскам, просто отбелязвам

DownloadVirus
02-24-2013, 11:05
така ли аз що не знам че ме познаваш .. :? дай да се срещнем тогава

От къде знаеш,че не сме се срещали? :D

firstdiesel
02-24-2013, 11:07
ти без да ми говориш, щот не ям кола с доматите, общак, виео ще призная само когато видя на клипа килограмите на дисковте и как ги редиш и тогава дигаш, и даже тогава ще имам съмнения щото може да има едит, единствено с очите си като видя ще повярвам че дигаш 280 мъртва тяга, тва дигат толкова хора които са 3 пъти по големи от тебе по силови турнири сус 31263178 колана на кръста и се насират докато го отлепят, нали ейт оя вирус каза че се познаваме дай да се видим и да решим спора ;)

дообре ... виж професионалните кво правят, те с тия загряват :D
http://goodlift.info/live/mscoresheet_full.html

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:09
От къде знаеш,че не сме се срещали? :D

ми определено съм сигурен, давай изкарай агументите и аз давам тука дума ще се постна цялото си инфо и снимка гол по боксерки ако наситина е така :)

firstdiesel
02-24-2013, 11:10
ся марш от "Спорт и здраве"!

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:17
ся марш от "Спорт и здраве"!

ти без да ми казваш марш от спорт и здраве, щот си смешен - 10 кофички със синджир 80 килограма - първо беше тяга 200 , после тяга 280, ся какво следва .. аз поне говоря в реални числа че съм стигал до 180 лег и мъртва и не съм се осмелявал за повече .. а ти за няколко часа дигна със 100 килограма лега .. момче отстрани изглежа смешно че и викаш вън и тн

firstdiesel
02-24-2013, 11:18
ти без да ми казваш марш от спорт и здраве, щот си смешен - 10 кофички със синджир 80 килограма - първо беше тяга 200 , после тяга 280, ся какво следва .. аз поне говоря в реални числа че съм стигал до 180 лег и мъртва и не съм се осмелявал за повече .. а ти за няколко часа дигна със 100 килограма лега .. момче отстрани изглежа смешно че и викаш вън и тн
не стига че си тъп, ама и от числа не разбираш май :D :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:20
не стига че си тъп, ама и от числа не разбираш май :D :D

не аз съм тъп ми ти се омаза в собствените си лайна, а кво стана с ония пич дето твърди че ме познава .. май клекна нещо, човек просто не искам да излизам като тебе пубер недорасъл че да поствам снимки дето съм ги правил след фитнес, тогава ще приключим на кратко, щот тогава ще ревнеш аа тва не си ти дай фейсбук дай видео тва онова ..

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:29
(20+15+10+15+15+10+10+5+5)х2 + 20 = ?

това на снимката изглежда да е 230 килограма но тва не е достоверен факт, ти си гащник на снимката

firstdiesel
02-24-2013, 11:29
не аз съм тъп ми ти се омаза в собствените си лайна, а кво стана с ония пич дето твърди че ме познава .. май клекна нещо, човек просто не искам да излизам като тебе пубер недорасъл че да поствам снимки дето съм ги правил след фитнес, тогава ще приключим на кратко

бате аз не се снимам, а ме снимат ... по време на тренировка имам снимки, които може да се изброят на пръстите на едната ми ръка ..
и как така се омазах, аз си защитих твърдението, ти просто почна да говориш някви заучени фрази на посоки и нищо не каза, нито за креатина нито за някоя друга добавка ...

ти си иди ся прочети 500 страници, че да не усереш положението на сесията ... и като не дигаш железа и не разбираш от тренировки и тренировъчни суплементи не разбирам кво правиш тука .. да ръсиш лапешки обиди, не АЗ, а ти си недорасъл, ти си го показа и потвърди!

айде духай супата въздухарчеее ...

таекуондИСТ, трепещ с един кик, ЖУДИС, който се увива като змия и доктор, който преглежда стари женски мочурища

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:35
бате аз не се снимам, а ме снимат ... по време на тренировка имам снимки, които може да се изброят на пръстите на едната ми ръка ..
и как така се омазах, аз си защитих твърдението, ти просто почна да говориш някви заучени фрази на посоки и нищо не каза, нито за креатина нито за някоя друга добавка ...

ти си иди ся прочети 500 страници, че да не усереш положението на сесията ... и като не дигаш железа и не разбираш от тренировки и тренировъчни суплементи не разбирам кво правиш тука .. да ръсиш лапешки обиди, не АЗ, а ти си недорасъл, ти си го показа и потвърди!

айде духай супата въздухарчеее ...

таекуондИСТ, трепещ с един кик, ЖУДИС, който се увива като змия и доктор, който преглежда стари женски мочурища

айде бе ти кво излезна 70 килограмов общак, дето дига 300 кила мъртва тяга, 80 кила сиджир на кръста и прай кофички и папараци го снимат докато тренира, манаф, комплексираш ли се че фишера сме медици .. ти какво учиш аграрен бизнес в унсс и ще държиш бащините ниви .. казах единствените суплименти когато някога бих приемал ако имам нужда ще са аминокиселиини, бца , и суроватъчен протеин, ама не като теб някви тъпи селски марки нитрум дето се продават в била и кауфланд за жълти стотинки а optinum nutrition и Syntrax :) А и тва не са много килограми да ги извадиш от стойката, а ти седи и ди гържиш всеедно са 60 килограма сещаш ли се колко е съмнително :) Още чакам вируса да каже кой съм .. или е обзет от паника векове наред ?Цепиш облози, братми , но не и този :)

firstdiesel
02-24-2013, 11:42
направо се комплексирах че сте медици брат :D :D :D :D :D
кат сте медици се видя колко знаете :D знаете ама тийн жаргон, нотин мор ...

ON, BSN, PEAK, SCITEC селски марки ли са ??

аре яла в BOBI'S GYM 61 да видим колко си лош и здрав .. почти всяка вечер съм там от 7

DownloadVirus
02-24-2013, 11:43
Дам вече съм сигурен кой си :)) Само дето не си от Плевен,ама как да е.
А понеже ни си много на ти с нещата можеш да попрегледаш анализи на някои от прехвалените марки като он ,bsn , gaspari .. https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag9uT-E4EIL7dFZPZnR0WVZybGtFWnRKNzdKNm9XOVE&toomany=true#gid=0
За нутрима няма да коментирам ,защото даже не подлежи на коментар..

firstdiesel
02-24-2013, 11:48
лостове :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:49
Дам вече съм сигурен кой си :)) Само дето не си от Плевен,ама как да е.
А понеже ни си много на ти с нещата можеш да попрегледаш анализи на някои от прехвалените марки като он ,bsn , gaspari .. https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag9uT-E4EIL7dFZPZnR0WVZybGtFWnRKNzdKNm9XOVE&toomany=true#gid=0
За нутрима няма да коментирам ,защото даже не подлежи на коментар..


добре айде де поне излезте с едно на 100 процента мнение, като си повече от сигурен кажи кой съм.,.. твоя приятел ме вика да се бием в някъв град дето ми е на 100 и кусур километра .. ей сега аз съм безхаберник и тръгнах

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:49
лостове :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:

тва с лостовете беше ебавка, той фишермена си я разбра но младеж не живея в софия ;)

firstdiesel
02-24-2013, 11:52
ооо майна :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 11:54
ооо майна :D

ооо майна :))

firstdiesel
02-24-2013, 12:00
щом си от пловдив, недей с лошо към борците :D

firstdiesel
02-24-2013, 12:02
http://www.youtube.com/watch?v=FVvnDBtVf9c

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:03
щом си от пловдив, недей с лошо към борците :D

ти луд ли си, нищо лично нямам нито към тебе нито към борците, обичам граплинга

firstdiesel
02-24-2013, 12:13
малко офф топик опраиха ли каручката бе ? .. че ми писна да ходим в тоя мистрал :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:15
малко офф топик опраиха ли каручката бе ? .. че ми писна да ходим в тоя мистрал :D

ахахахах не знам не живея в тракия :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:17
http://brunocarmenisjudoblog.com/wp-content/uploads/2010/07/olimpiadi-tokyo-1964-oltre-kg-80-chikviladze-batte-harris-usa-ura-nage.jpg

то щото тея 7-8 страници са топик нали :D

firstdiesel
02-24-2013, 12:22
тоз знаеш ли го ?
http://podtepeto.com/uploaded/images-09-2009/giurses51.jpg

Fisherman
02-24-2013, 12:27
тоз знаеш ли го ?
http://podtepeto.com/uploaded/images-09-2009/giurses51.jpg

много си здрав извинявай

firstdiesel
02-24-2013, 12:29
много си здрав извинявай

тва не съм аз бе трол :D тва е един приятел дето тренираме заедно (тренирахме) - данколовец, 2ро място на републ мин. година, тренира в Тракиец ... тая година здраве и живот 1во място

силовата му кондиция е моя работа ;)

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:33
тва не съм аз бе трол :D тва е един приятел дето тренираме заедно (тренирахме) - данколовец, 2ро място на републ мин. година, тренира в Тракиец ... тая година здраве и живот 1во място

браво на него, само че аз съм не насочил към джудо и бразилско джуджитсу, въпреки че и борба са ми показвали, не е лоша но .. както и да е, не се интересувам от борба и нямам широк диапазон от познати

firstdiesel
02-24-2013, 12:34
браво на него, само че аз съм не насочил към джудо и бразилско джуджитсу, въпреки че и борба са ми показвали, не е лоша но .. както и да е, не се интересувам от борба и нямам широк диапазон от познати

в пловдив ли си тоя няма как да не го знаеш :D Гюрото

firstdiesel
02-24-2013, 12:35
в пловдив ли си тоя няма как да не го знаеш :D Гюрото

и в пловдив нямате един БЖЖ, всичко е самбо или самоуки

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:35
в пловдив ли си тоя няма как да не го знаеш :D Гюрото

казах не го познавам лично .. и че нямам голям диапазон от познати има разлика, да се хвалим сега кой кви познати има и кви медали ,, аз иам познати който е европейски по самбо и джудо и балканским Дидо от Ямбол .. ти си наред .. :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:36
+ това съм страшно влюбен в Щрудела и не ми се влиза в кавги, меко ми е се ахьха ..

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:40
и в пловдив нямате един БЖЖ, всичко е самбо или самоуки

чакай малко, аз да съм казал че съм кореняк пловдивчанин .. простам уча там .. живея там от както следвам + тва аз вече наистина мога сам да се осъвършенствам ако няма кой да ме тренира,а бжж не съм започвал да тренирам .. казах само тдк и джудо

firstdiesel
02-24-2013, 12:45
о ама ти си първи курс в пловдив кого ша знаеш :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 12:46
о ама ти си първи курс в пловдив кого ша знаеш :D

чай ся от де знаеш кой курс съм .. стига си гадал.. като цяло имам познати от пловдив но са от център

ronaldinio337
02-24-2013, 13:33
Ами да ти кажа ДА ЯДЕШ ПО 6-ПЪТИ НА ДЕН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1,5кг месо на 6 приема някъде 200-300гр месо на хранене и ставаш звяр ;) ама не за 1 ден :Д а може би година 2 :)

DownloadVirus
02-24-2013, 14:23
чай ся от де знаеш кой курс съм .. стига си гадал.. като цяло имам познати от пловдив но са от център

То и ти гадаеш за кви добавки ползваме какви марки какъв зоб и колко санта ни е хуя ,ама никой нищо не ти казва нали:))

firstdiesel
02-24-2013, 14:48
Ами да ти кажа ДА ЯДЕШ ПО 6-ПЪТИ НА ДЕН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1,5кг месо на 6 приема някъде 200-300гр месо на хранене и ставаш звяр ;) ама не за 1 ден :Д а може би година 2 :)

прав си, само че количествата които предложи са малко повечко ... но ако си атлет 100-120 кг няма да имаш проблем.

при такъв прием с такъв амино профил просто ще си мега якия! ако не възникне някъв дефицит на нещо, де ... че еднообразното хранене създава ядове

Mladenoff
02-24-2013, 16:23
Аз не мога да разбера, що си усложнявате живота с такива безсмислени спорове ? Хора с видимо различни цели и представи за спорта, седнали да си мерят пишките, така да се изразя.

Fisherman
02-24-2013, 16:52
Аз не мога да разбера, що си усложнявате живота с такива безсмислени спорове ? Хора с видимо различни цели и представи за спорта, седнали да си мерят пишките, така да се изразя.

щото можеме

Mladenoff
02-24-2013, 17:22
много си оригинален :*

Fisherman
02-24-2013, 18:32
много си оригинален :*

Да знам и патката ми е голяма

Fisherman
02-24-2013, 18:32
путките обожават като им го вкарам до ташаците

firstdiesel
02-24-2013, 18:32
стига ся пак и тука.... само в по една тема си показвайте простотията

Fisherman
02-24-2013, 18:44
стига ся пак и тука.... само в по една тема си показвайте простотията

прецедателя на клуба млад икономист ми лигави шнорхела редовно

firstdiesel
02-24-2013, 18:45
преЦедателя на клуба, може да те откара да те ебат в централна гара ...