PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



strafi
02-20-2013, 23:13
Здравей те Съфорумници. Искам да попитам възможно ли е да си намеря приятелка в двора на училище. Решил съм тези дни да изляза със слушалките ми, и да седна на някоя пейка в двора на училище. Въпроса ми беше, дали е възможно както си слушам музика ,по този начин да дойде момиче при мен.

NambyPamby
02-20-2013, 23:16
Сигурно. Със силата на мисълта ли ще ги привличаш? :D

laila_94
02-20-2013, 23:16
Хаха ,ами ако искаш застани в някой ъгъл и чакай да падне от небето момиче .
Набележи си някоя мацка и я попитай дали иска да се запознаете!

strafi
02-20-2013, 23:23
Хаха ,ами ако искаш застани в някой ъгъл и чакай да падне от небето момиче .
Набележи си някоя мацка и я попитай дали иска да се запознаете! Аз не искам да се правя на сваляч.Просто искам както си седя спокойно и някое момиче да дойде при мен ?

Al3ksandra
02-20-2013, 23:35
Незнам,зависи какво слушаш, какво е излъчването ти, и така на татъка.. Ако си някой чаровник, е съвсем възможно да дойде някое момиче при теб, що не ^^

strafi
02-21-2013, 00:03
Незнам,зависи какво слушаш, какво е излъчването ти, и така на татъка.. Ако си някой чаровник, е съвсем възможно да дойде някое момиче при теб, що не ^^ http://picbg.net/img.php?file=d1c05d56a67cb16e.jpg основно това съм аз. Не съм нищо особено.Сини очи и коса като на Едуард от Здрач

Al3ksandra
02-21-2013, 00:25
Ахъм, ами незнам, знае ли човек,може и някое момиче да те харесва,и да чака точно този момент:)
Btw, оня ден гледах последните 3 части на Здрач, хах какво съвпадение о.О

saskou
02-21-2013, 01:37
Ми според теб, възможно ли е?

HollyGolightly
02-21-2013, 01:39
Не ми се вярва. А ако просто си стоиш, забил глава в земята, гледайки лошо, няй-много да ги накараш да заобикалят пейката отдалече.

Azoria
02-21-2013, 05:14
Трябва да си.., умопомрачителен, за да се получи :lol:

girlwithblueeyes
02-21-2013, 05:26
Не е възможно lol има си много други начини . Никое момиче няма да си върже ако просто те види да си седиш на пейката и си слушаш музика

П.С Само аз ли намирам този Едуард за много грозен :D ?

Azoria
02-21-2013, 05:39
П.С Само аз ли намирам този Едуард за много грозен :D ?

Не си само ти. :lol:

girlwithblueeyes
02-21-2013, 05:50
Не знам всички какво толкова му харесват :D . Направo си представям някакъв пич седи на пейка със слушалки и оглежда момичетата с поглед ала Едуард и ме изпушва на смях :D LOL LOL

minchorna
02-21-2013, 07:09
Хм..днес съм в офиса..дали някой момиче би дошло да ме сваля?Много филми гледаш пич..

shmatarok
02-21-2013, 07:12
Много филми гледаш пич..
+1
Като искаш момиче, влез в ролята на общителен човек, депресираното емо със слушалките вече не е на мода.
Ама кой знае всъщност, неведоми са пътищата... :)

xoxi
02-21-2013, 07:50
Абсолютно никакъв шанс. :D
Първо, че няма много смисъл в това да чакаш някое момиче да дойде при теб. Ако харесваш някоя, отиди ти при нея.
Второ, тея слушалки просто крещят "не ме закачай", дори слуууучайно някоя да иска да се запознаете, няма да го направи, докато си забол нещо в ушите си.

xXxPETYAxXx
02-21-2013, 08:34
Първо, че няма много смисъл в това да чакаш някое момиче да дойде при теб. Ако харесваш някоя, отиди ти при нея.
Второ, тея слушалки просто крещят "не ме закачай", дори слуууучайно някоя да иска да се запознаете, няма да го направи, докато си забол нещо в ушите си.
+1
Мда, слушалките наистина крещят "Не ме закачайте".
Като искаш да си намериш някоя няма да стане с чакане. Момичетата не харесват неуверени момчета, а при теб явно увереността липсва съвсем. По добре си набележи някое момиченце и иди го заговори - поискай ѝ запалка, химикал, лист ако щеш и просто я заговори.

П.С Само аз ли намирам този Едуард за много грозен :D ?
Не, и аз не разбирам к'во му харесват.

strafi
02-21-2013, 09:26
До сега съм имал 2 връзки.Всеки път аз съм тичал след момиче, и ми омръзна аз да съм прецаканият. За това не ми се иска да заговарям отново някое момиче

xXxPETYAxXx
02-21-2013, 09:49
От това да си уверен и да се запознаеш с някое момиче, до това да "тичаш след нея" има много голяма разлика.
А, дори и някоя да се появи от някъде си и да започне флирта първа, то това в никакъв случай не дава гаранция, че след време няма да те "прецака".

Al3ksandra
02-21-2013, 10:15
До сега съм имал 2 връзки.Всеки път аз съм тичал след момиче, и ми омръзна аз да съм прецаканият. За това не ми се иска да заговарям отново някое момиче


Тогава ти остава дългото чакане. Не е нужно да тичаш след момичетата,направи така че те да тичат по теб :P

ManuelaK
02-21-2013, 10:19
Не разбрах много добре, какво искаш - да дойде някое момиче при теб, за да я прецакаш ли?

strafi
02-21-2013, 12:53
Не разбрах много добре, какво искаш - да дойде някое момиче при теб, за да я прецакаш ли? Не искам да прецаквам никой.Искам аз да бъда търсеният, а не аз да търся.

minchorna
02-21-2013, 12:56
Най-много да те потърси чистачката и да ти каже да си дигнеш краката и да се преместиш да измете под/около пейката :)

Profound
02-21-2013, 13:15
Възможно ли е било... възможно е в НЯКОЯ ситуация, при НЯКОИ личности. Дискусията е дали е ПРАВИЛНО. Трябва да си зададеш въпроса дали момичетата, които евентуално/хипотетично би привлякъл чрез, забележи, Пасивността си?!?!?, биха ти харесали с дързостта си. Задай си въпроса какво търсиш и след това дали го правиш по правилен начин.
Отчаяността те кара да ставаш наивен.

Al3ksandra
02-21-2013, 13:20
Иска ли да ти кажа как да стане. Излез отиди на някой купон, или пък някъде се съберете съученици, дръж се добре с приятелите си, гледай да ти е приятно , да си приятен и на другите, и така мисля че ще те забележи някое момиче :) По разни събирания, партита,рожденни дни, или събирания по случай празници,обикновенно се връзват нови запознанства, защо не и нова любов:)?

HollyGolightly
02-21-2013, 14:06
По-добре да седнеш на пейката на спирката, все някоя ще дойде. След това може ти да я заговориш.

sweetka_96
02-21-2013, 14:22
Сигурно. Със силата на мисълта ли ще ги привличаш? :D

+1 :lol: