PDA

View Full Version : Не ви ли обижда тоя цирк ?



Oy7ofCon7roL
02-21-2013, 09:14
На никой от тия горе изобщо не му пука за хората. Борисов подаде оставка и хиените най вече от бсп и дпс като някви папагали повтарят само избори избори избори, все едно не ги видяхме кви идиоти бяха...
Герб от друга страна с платени хора започна организирани протести в защита на герб, които е очевадно, че хората там са купени.... просто трагедията е пълна. Снощи пък някви идиоти се въртят целенасочено пред камерите да обясняват колко добър бил бойко и кво бил направил и че не искали да си отива...... ами путки майни кво правите на тоя протест тогава, нали имаше протест в подкрепа на герб, защо не сте на него, а се бутате пред камерите.
Ся пък земеделски производители щяли да идват в подкрепа на герб и отделно хора с от цялата страна с автобуси също ще подкрепят бойко, е колко тъпи трябва да сме, че да не видим, че това е платено бе

minchorna
02-21-2013, 09:17
Пий си кафето и не се възмущавай.Пред компютъра нищо няма да промениш.

Oy7ofCon7roL
02-21-2013, 09:24
Ят ме е, че ни праят на идиоти ония дето ни докараха до тука, то е ясно, че никой не ни пита за нищо

minchorna
02-21-2013, 09:32
ЯД*
Мда,каквото и да правим...трябва армията да поеме властта и ще се оправим.

TrollFaace
02-21-2013, 09:35
За никъв чеп не ставаме ...

machoka
02-21-2013, 10:02
ЯД*
Мда,каквото и да правим...трябва армията да поеме властта и ще се оправим.

.. за последно

аман от малоумщини. имам чувството, че 90% от народа ни е от олигофрени.

minchorna
02-21-2013, 10:03
Дай по-добра идея?

machoka
02-21-2013, 10:04
не и тук, не и подробно.

mlakniwe
02-21-2013, 10:36
http://farm8.staticflickr.com/7122/7549650190_b0d2efdb73.jpg

PainMonopoly
02-21-2013, 10:38
То самия ход с оставката си беше цирк. Опитва се да се изкара с достойнство и да си измие ръцете от това което се случва, да започнат да ронят сополи по него и да гласуват повече хора за него на изборите.

Cloud9
02-21-2013, 11:16
Обидена съм яко. По телевизията не дават нищо друго. Новините имат начални надписи в стил холивудси трилър. Страшен ПР ход на съветниците на Борисов. евала. Чак сега се показаха като професионалисти. От есента очаквайте продължение на блогбъстъра Спасителят Бойко. А някои от тия, дето скандират името му, сещат ли се любимият му Дянков какво причини на икономиката? Сещат ли се те с каква заплата са и Борисов с каква заплата е? ОХ ядосах се

LovEsIckk
02-21-2013, 11:38
Ми мен ме е срам, че има турска партия в управлението.
Това го няма в никоя държава. Представяте ли си в правителството на Израел (примерно) - сирийска партия?
Къде го има тва нещо?
Аз съм за изгонването на ДПС и Доган от България. Тия турски мекерата си нямате и на представа каква власт притежават.

ParadOx
02-21-2013, 11:51
Ми мен ме е срам, че има турска партия в управлението.
Това го няма в никоя държава. Представяте ли си в правителството на Израел (примерно) - сирийска партия?
Къде го има тва нещо?
Аз съм за изгонването на ДПС и Доган от България. Тия турски мекерата си нямате и на представа каква власт притежават.

Точно!
И в Германия примерно има мноооого турци, но ги няма изобщо тия глупости, които са при нас.... турки новини по българската НАЦИОНАЛНА телевизия?!!!

Лошото е, че ДПС вече са в такава позиция, че с пръст не могат да ги пипнат, камо ли да премахнат партията
Остава скоро и Евророма да добие същата популярност като ДПС от началото на прехода....... 8-) шегувам се, де. Надявам се никога да не се случи

psychopath
02-21-2013, 12:42
Народа си заслужава управлението! В нашия случай, малко е!!!

LovEsIckk
02-21-2013, 12:42
Нека протестиращите първо изчистят сганта -ДПС и БСП и после да мислят за другото.
Това е все едно да имаш тумор, а да го оставиш на заден план и да си направиш пластична операция.
Ако не отстранят туморите - добро няма да видим, колкото и да протестираме. Те винаги ще намерят начин да се намърдат с поставени лица.

psychopath
02-21-2013, 12:46
Точно!
И в Германия примерно има мноооого турци, но ги няма изобщо тия глупости, които са при нас.... турки новини по българската НАЦИОНАЛНА телевизия?!!!

Лошото е, че ДПС вече са в такава позиция, че с пръст не могат да ги пипнат, камо ли да премахнат партията
Остава скоро и Евророма да добие същата популярност като ДПС от началото на прехода....... 8-) шегувам се, де. Надявам се никога да не се случи

Отклонихте се от темата безумно много. Не говорим за турци в момента...

LovEsIckk
02-21-2013, 12:46
Е скоро може и да заговорим, даже и на турски.Може да ни го сложат за официален език.

psychopath
02-21-2013, 13:35
Стига глупости...
Имаме мноооооооого по-сериозни проблеми от това и те са свързани с нашия манталитет.

ParadOx
02-21-2013, 13:53
^ Да, отклоняваме се, но това е едно от нещата, от които ме е срам и ме обиждат

Не искам като отида в чужбина и си дам паспорта/ личната карта да си мислят, че съм от някъде си там, където има турци и цигани

PainMonopoly
02-21-2013, 13:57
Стига глупости...
Имаме мноооооооого по-сериозни проблеми от това и те са свързани с нашия манталитет.

Да, на всички проблема са политиците, а всъщност проблемът са самите те. Политиците са просто едно отражение на народа.

Колкото до турците и циганите - има реална опасност да ни претопят, но ние какво сме направили за да им се противопоставим, освен да мрънкаме?

yakuza_
02-21-2013, 13:57
Бтв вчера Марешки точно е събирал хора - 50 кинта на човек в подкрепа на правителството.

LovEsIckk
02-21-2013, 14:08
1. За турците - Ако нямаше турска партия в управлението, турците нямаше да виреят в България. Нямаше да има и никакво етническо напрежение. Тази партия прави точно обратното - насажда такова.
2. За циганите - Могат да се вземат много мерки там. Ако не им плащаме ние тока и не живееха на гърба на българския народ, то нямаше да се плодят, като луди. Задължително обучение, задължителни ваксинации и т.н. Всичко това при неизпълнение, ТРЯБВА да бъде наказано със солени глоби. Сигурно към 80% от дребната престъпност - кражби, изнасилвания побои и др. - се извършват от цигани. Не може да получават само условна присъда и да бъдат пускани. Хванете един циганин - има минимум 20 регистрации в полицията. Невежеството и не желанието за образование, подхранват циганската престъпност, както и това да раждат по 1 дете всяка година, независимо, че са зле финансово.

girlwithblueeyes
02-21-2013, 14:26
В другите европейски държави също има и цигани и турци обаче там не смеят да кажат и копче , защото ще ги спукват от проверки и глоби . А ние тука им ходим по гъзовете .

SummerWave
02-21-2013, 15:04
Обижда ме че Бойко докара до фалит държавата за 3 години(харчи за щяло и нещяло без да мисли какво може да последва,реално живееше ден за ден, и точно когато усети че е най-напечено и реши да избяга като страхливец.Вървим на много по-лош вариант от гърците.
Колкото до ДПС,тая партия ще я има винаги за съжаление,те са достатъчно голяма общност в България и винаги ще има кой да си даде вота за тях,т.е винаги ще участват в правителството.
П.П От всичките изявления на политиците след оставката ми хареса това ана Сидеров,другото е лайна.

ParadOx
02-21-2013, 15:57
От всичките изявления на политиците след оставката ми хареса това ана Сидеров,другото е лайна.

Мани го тоя боклук
Тоя си направи най-голямата гавра с Левски, която някога някой е правил. Заставайки пред паметника, крещейки "циганите на сапун" и призовавайки тълпата да крещи "долу герб", "волен", "атака" и "мафия". Намираше се на сантиметри от бесилото на Левски... Предварително си беше осигурил нещо като пиедестал, на който се оказа висок колкото паметника. За кво говорим просто.....

PainMonopoly
02-21-2013, 16:08
1. За турците - Ако нямаше турска партия в управлението, турците нямаше да виреят в България. Нямаше да има и никакво етническо напрежение. Тази партия прави точно обратното - насажда такова.
2. За циганите - Могат да се вземат много мерки там. Ако не им плащаме ние тока и не живееха на гърба на българския народ, то нямаше да се плодят, като луди. Задължително обучение, задължителни ваксинации и т.н. Всичко това при неизпълнение, ТРЯБВА да бъде наказано със солени глоби. Сигурно към 80% от дребната престъпност - кражби, изнасилвания побои и др. - се извършват от цигани. Не може да получават само условна присъда и да бъдат пускани. Хванете един циганин - има минимум 20 регистрации в полицията. Невежеството и не желанието за образование, подхранват циганската престъпност, както и това да раждат по 1 дете всяка година, независимо, че са зле финансово.

Мен пък основното ми притеснение е относно това дали България ще продължи да съществува със същото име, ще се говори на същия език и хората ще се гордеят със същата история. Или официалния език ще стане цигански, кирилицата ще бъде забравена, Левски и Ботев ще бъдат просто едни терористи, населението няма да се зове българи.

Ние не сме успели да накараме циганите да се образоват, а просветата е една от носещите колони на националната ни идентичност. Преди няколко години четох статистика, че на 48% от първокласниците майчиния език не е български. Да оставим настрана това, че българите не се репродуцират и гледат как да избягат. Явно процеса на замяната на българите с цигани е неизбежен. Проблемът не е толкова, че след 50 години циганите ще са мнозинство. Проблемът е, че това мнозинство няма да знае как се живее като почтен гражданин на една държава, а камо ли как се управлява една такава държава. Няма да знае нито да говори, нито да пише на български. Няма да знае кои са Кирил и Методий. Държавата ще се разпадне, ще стане като Афганистан, а българското ще се забрави.

Докато ако един циганин се нарича българин, говори чист български, знае на какво се крепи националната му идентичност и работи и плаща данъци, той просто ще бъде един по-тъмен българин (такива има и без това доста). Това е същността на асимилацията. Дори и даден народ да е по-многоброен, по-ДОБРАТА култура и ценностна система ще надделее над него. Ние обаче не сме направили достатъчно за да наложим нашата култура като по-добрата, като културата на образования елит, както примерно са направили французите в половин Африка.

За турците си абсолютно права.

feikk
02-21-2013, 16:11
Не ви ли стана ясно, че след два месеца ББ пак ще си бъде на същото място и пак всичко ще си е по старому. Нито лиценза на ЧЕЗ, които меж другото според мен са най-малкото зло от всичките енергота в бг, ше бъде взет, нито пък ще долетят зелените човечета, за да ни оправят държавата. Дянков каза в прав текст, че ще още от сега почват да си подготвят кампанията. Кво да ме обижда... ? След няколко години просто ще отлетя оттук, но завинаги и ще си уредя живота,образованието, семейство дай боже, пък който иска да стои тук и да пише по форумите цял живот.

LovEsIckk
02-21-2013, 16:33
Хората не искат отново същото правителство, партии или коалиции. Не искат никой от управляващите до сега.
Надявам се да успеят, а ако се изберат независими хора - дано наистина са независими и партиите не окажат натиск над тях!

psychopath
02-22-2013, 12:14
1. За турците - Ако нямаше турска партия в управлението, турците нямаше да виреят в България. Нямаше да има и никакво етническо напрежение. Тази партия прави точно обратното - насажда такова.
2. За циганите - Могат да се вземат много мерки там. Ако не им плащаме ние тока и не живееха на гърба на българския народ, то нямаше да се плодят, като луди. Задължително обучение, задължителни ваксинации и т.н. Всичко това при неизпълнение, ТРЯБВА да бъде наказано със солени глоби. Сигурно към 80% от дребната престъпност - кражби, изнасилвания побои и др. - се извършват от цигани. Не може да получават само условна присъда и да бъдат пускани. Хванете един циганин - има минимум 20 регистрации в полицията. Невежеството и не желанието за образование, подхранват циганската престъпност, както и това да раждат по 1 дете всяка година, независимо, че са зле финансово.

А ще си поговорим ли за българите? :)

psychopath
02-22-2013, 12:18
Защо са ви магистрали, като немате пари за коли, бензин и храна, бе, въшкари? :D

LovEsIckk
02-22-2013, 16:08
Ок - Аз много пъти съм казвала, че българите са мързеливи и знаят само да се оплакват. Българина винаги ще предпочете да изцака някой, от колкото да се хване и честно да си изкара парите.Но това си е типично балканска черта. Не сме стока изобщо, но не мисля, че заслужаваме да живеем в такава мизерия. Проблема е и в културата, и в образованието. Както и в националното самочувствие, което отдавна не съществува. Попринцип обичаме да сочим с пръст и да обвиняваме някой, без да поглеждаме себе си -но това го има навсякъде. Тук е в повече, защото не получаваме почти нищо положително и в 90% само обвиняваме и сочим с пръст.
Аз се надявам и мисля, че трябва да започне една промяна освен в управлението..и сред хората. В последно време наблюдавам, че има някакъв напредък, но докато има затъпяваща образ. система + никаква култура + невежество, винаги ще има нещо, което да дърпа хората назад.

Това по първия въпрос. По втория..
Немат пари за коли и бензин ли?
За това ли петък,събота и неделя е толкова натоварено по магистралите? За това ли в градовете има задръствания всеки ден,всеки час,всяка минута? За това ли всеки 2-ри българин има автомобил? За това ли всеки току що изкарал книжка , веднага купува кола и скача зад волана?
Знаеш ли какво? Българина има пари за подобни изгъзици, но когато му бръкнат в джоба за нещо друго, започва пазарлъка и цупенето. Защото от както уж сме в криза , а и бензина скочи много, не съм забелязала колите да са намалели, напротив - увеличават се.
А другото за магистралите - Трябва да има такива! 21 век е, европейска страна сме..Не е нормално да нямаме магистрали. Колко туристи и инвеститори отблъскваме заради разбитите ни пътища(ако могат да се нарекат пътища)?

psychopath
02-23-2013, 07:53
За образователна система и образование предлагам да не говорим, защото е много дълга тема.
Иначе си на прав път. :)

То трябва да има много неща, но според мен лично, сферите на здравеопазване и образование са доста по-фундаментални. ;)