PDA

View Full Version : (ПОМОЩ)Страх ме е да заспя!!!



ricochet
02-21-2013, 09:50
Здравейте, пиша за първи път тема в форума и моля ви да ме извините, ако имам някой правопипсни грешки.Те са от бързане!
Момче съм на 15 от Берковица и имам стращен проблен!!! От около седмица санувам страни неша... Но в последите 3 дни направих
хетрик. Тука в Берковица няма с кой да спделя защото всички се интересуват само от берковската духова музика и от пиене за това реших
да споделя тук в форума!Не съм сигурен за раздела за това ме извинете!

Първо санувах как съм на някво заведение и там е една бивша,която попринцип много ме рмази, но тази вечер ми предложи да правим сек,
а найстраното беше че я отказах а тя е страшна мацка и много ме кефи и още я харсвам!!! във съня и казах че си имамм нова приятелка,
каквато всъщност нямам!Казах и че е пустиняк и обясних нещата от живота а тя го прие но до там с съня и нищо не направхме.

По лошото стана на 2рата вечер когато санувах,че правя секс с няква много гадна и адски дебела!!! И то не бесше секс а по скоро
тя ем изнасилваше и ми дъпраше сещате се кое а аз не исках да ми стане.Тя ме караше да и смуча езика но не помня точно какво се случи...
Като се сабудих се замислих дали не е тя тази моя нова приятелка от предния сън и ми беше неквво мн кофти...

Още по гадно стана следващите дни... Санувам си аз че печеля от триещи се билетчета-2 печалби по 500 лева! Уви като отивам да си
взема парите ми казват че едната печалба е 500 000 лева!!!В този момент аз си издърпав билета и газ да бегам,щото нали там
не ми пише името и могат да ми го откраднат. После нещо ми се губи какво стана но се осъзнах на яхата с много манекенки! Уво още
ме преследват за да ми вземат парите... накрая се появи пришалец които са го изпратили да ми вземе парите! тогава се сабудих
като ми скочи пришалеца но и сабуждането ми бе страно! Бях целия се завил и метнах одеалото и скочих точно като пришалците от филма
както излизат от яйцата!

На следващият ден санувам че,пак печеля от търкаш билет, но този път 45 573 и то евро,което е страно защото нал съм в Бг, а тука сме
в левове и печалби са кръгли суми...После се чудех какво ще ги права парите,защото ми изглеждаха малко и тогава реших да ги дам
на некви които да отвлекат детето на някав. Нали това вси4ко в съня говора! и после кво стана водят ми някво малко момиченце на 2
годинки а аз звъна на башата да му искам откоп... Обаче се оказа, че той няма пари и аз почнах да му се карам за тва че ме е преебал
с 40 бона... тогава детето нещщо се разкашла и го карахме на болница и накрая се окава че от него излезе ПРИШАЛЕЦ!!!

И на 4тата нощ санувам че ми предлагат да влезна в неква огрмна мафиотска група... нали дават ми кола всичко, курви, пари...Ама ме
накараха да движа пазара на наркотиците а аз исках да въртя мажоретките. После им върнах аудито което ми бяха дали и си купих
лексус 250ис 2ра употреба и всси4ки мафиоти ми се смееха че карам стара кола!!! и по интерсното беше че лексуса го намерих от
новиа ми телефон но нета беше бавен и вси4ко се връзва с реалноста!След тва оба4е куките нешо се беха усетили и гониха групата ми...
Нападнаха ти от гдбоп в неква зграда там с мафиотите и ние стрелахме по тях с постолетите и те не можаха да ни хванат... докато не
изпратиха ПРИШАЕЦ камикадзе които се взриви и се сабудих отново много стреснат!!!

Нощеска не мигнат защото ме беше страх да заспя!!! Страх ме е щото преди седмица пуших за пръв път и ме е страх да кажа на нашите
защото може да е станало нещо с мен...Кажете ми какво да направиа дали да отида при личната и дали може да ми помогно...
Но най големя ми страх е ако момичето което казах че ми е приателка в единия да не се окаже ПРИШАЛЕЦ и да правим секс!!!
Моля ви кажете дали да отида на доктор и какав да бъде той?

minchorna
02-21-2013, 09:52
ХАХАХАХХХААХХХАХАХАХАХАХХ ХААХХХАХАХАХАХАХХХААХХХАХ АХАХАХАХХХААХХХАХАХАХАХАХ ХХААХХХАХАХАХАХАХХХААХХХА ХАХАХАХАХХХААХХХАХАХАХАХА ХХХААХХХАХАХАХАХАХХХААХХХ АХА

girlwithblueeyes
02-21-2013, 10:52
LOL LOL LOL

Amore-Mio*
02-21-2013, 14:13
Страшен филм.

TrollFaace
02-22-2013, 00:00
Братоо искам и аз такива сънища :D:D:D

ognyanova95
03-06-2013, 16:46
Хващаш си учебниците по Български език и речничето и няма да имаш кошмари никога повече

Madlenita
03-12-2013, 17:02
Гледаш много филми ей!За 15 годишен се държиш като 5 годишен

notjustteen
03-12-2013, 20:03
На мен ми се струва, че те сърбят мадурките нещо щото все момичета сънуваш, бизнеса с маНкенките искаш, а тва с момиченцето и мен ме плаши след тези твои сънища. А тва с лексуса втора ръка ме уби. Те ще станеш страшен мафиот :D

~The Smile~
03-16-2013, 14:00
Много се филмираш...

Makenzi97
03-16-2013, 14:18
Няколко прости стъпки:
1. Намираш здраво въже.
2. Връзваш единия край за терасата.
3. Връзваш другия край за врата си.
4. Скачаш през терасата.
5. Поздравления, ти помогна на човечеството да се избави от лошия ти гнетичен материал.

Chris.Sayway
03-20-2013, 07:49
Няколко прости стъпки:
1. Намираш здраво въже.
2. Връзваш единия край за терасата.
3. Връзваш другия край за врата си.
4. Скачаш през терасата.
5. Поздравления, ти помогна на човечеството да се избави от лошия ти гнетичен материал.

аххахаххахаххахаххаххахах хахххахахахааахаххаххахах аххахаххахах , забавни хора -.- . ти тва що не земеш да го пробваш а ?

freakydeakymonster
04-15-2013, 16:36
Само като гледам правописа е ясно хахах

Nuxcho
04-20-2013, 16:44
http://operationkino.net/wp-content/uploads/2011/01/alien-ship-name-d5.jpg
Искам и аз такъв як сън ! :D

Bonbonchencetyy
04-20-2013, 16:48
Много си филмиран,човек.Добре,че си ти,че да има кой да ни разсмива.

Zvezdy14
04-24-2013, 19:55
хаххахахахахахахХХХХХХААА ХАХХХХАХхахаххахаха Вие в Берковица имате ли мафия?

Gret1ty
05-04-2013, 19:49
Да.. супер разсмя ме !! :D

prosto_chovek
05-04-2013, 20:01
:D

XTREME_
05-07-2013, 20:01
Хищника и пришалецаа :ДД

Lilanda
05-08-2013, 16:59
Като за начало май не е било особено добра идея да си пускаш "Пришълеца" :D Иначе ме разсмя искрено..Благодаря ти! :D

SomeoneSpecial
05-09-2013, 01:32
Много сте гадни, хора. До тук един свестен коментар не видях.
Момче, ако не се бъзикаш, а сънищата ти наистина те плашат и те карат да се чувстваш неловко, върви на психолог! Няма нищо срамно, на запад постоянно го правят, но тук не толкова, българите имат много предразсъдъци относно психолозите. Излиза солено, доколкото знам, но пък според мен би си струвало.

Supermassive____
05-09-2013, 09:31
Много си се филмирал бе мен хахаха.

thewhitelotus
05-09-2013, 15:38
Като за начало май не е било особено добра идея да си пускаш "Пришълеца" :D

Какъвто и филм да си гледал, че те е наплашил така, спокойно, опитвай се да мислиш за други неща, особено преди да заспиш. Пусни си някоя забавна комедия, за да смениш картините в главата и не го мисли, колкото повече ги анализираш тези сънища, толкова по-странни сънища ще сънуваш. Мисли за хубави неща. :)

Jentare
05-11-2013, 09:25
Сигурно преди да легнеш взимаш LCD ?

SomeoneSpecial
05-15-2013, 01:14
Сигурно преди да легнеш взимаш LCD ?
Хахахахахахахахах, баш LCD едва ли си взима, Технополис не работи късно вечер! Тръгнал да се подиграва иначе :D