PDA

View Full Version : Взаймотнишения с зодия Везни



tseti
02-22-2013, 07:40
Здравейте! Скоро публикувах скоро такава тема..но споделям :)
Та имам взаймотношения с едно момче но той е Везни...и знам че везните са големи инати и се дърпат много така ли е?
Просто и той иска нещо да стане но много се дърпа..какво да направя?
Какво бихте ме посъветвали .. :))

minchorna
02-22-2013, 07:42
Да не отстъпваш :) Веднъж научиш ли го да става на неговото...после няма оправия :) Покажи му,че не всичко което иска може да стане и не всичко,което хвърчи се яде .

girlwithblueeyes
02-22-2013, 07:47
Следващата тема е Имам взаимоотношения с момче зодия Лъв LOL . Това със зодиии са някакви глупости на които за жалост се връзват мноог хора . Просто не позволявай да става винаги неговата и да командва той в една връзка винаги трябва да има баланс :)

anonymous708973
02-22-2013, 09:17
Много ми е интересно как пускате теми за зодии без грам да разбирате от това и приписвате черти, които просто липсват.
Везните са балансирани, уравновесени. По правило колебливи, но има и изключение. Като цяло това са хора, които умеят да погледнат ситуацията от двете й страни - стига да не са едната, която е засегната, щото тогава понякога се провалят с гръм и трясък.

Без значение каква е зодията на човека отсреща, важно е в началото на връзката да не се позволява установяването на трайна линия на поведение - само единият да прави компромиси. Ако искаш нещо сериозно де. Тогава разговорите са ключът - може да са многочасови, но е важно гледната точка да се обясни и - евентуално - разбере.

tonssy
02-22-2013, 10:18
...

Защо свеждаш всичко до зодията ? Лол