PDA

View Full Version : Носите ли обувки на висок ток? Според вас лошо ли е...



Sensuelle
02-22-2013, 09:30
ако едно момиче/жена не носи такива, а ходи спортно облечена, с кецове, или ниски обувки и дънки. Трябва ли всяка жена да има висок ток? Споделете любимите си модели обувки, боти на висок ток :)

Изкажете мнение, важно е!

YSMF
02-22-2013, 09:32
Не нося такива и според мен не е лошо.

Hayashi
02-22-2013, 09:45
Нося, да. Просто не се виждам официално облечена без високи обувки.

katalinaa0
02-22-2013, 09:46
Разбира се, че не е лошо, но е хубаво една дама да се облича добре и да носи такива обувки. Спорд мен е кофти една жена да ходи с анцузи и кецове постоянно. А иначе ето тези два модела са уникални според мен!
http://prikachi.com/images.php?images/360/5902360x.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/361/5902361H.jpg

Не може на бар или дискотека да отидеш с кецове или дори ниски боти или ботуши. Иска си висок ток и някакъв топ готин, прилепнали дънки. Пак не е толкова официално, но малко от малко.

paradaiz
02-22-2013, 09:54
Рядко, защото трудно ходя с тях. Най-трудно ми беше на абитуриентския бал, защото съм ниска и не исках да съм най-ниска. Беше голяма мъка с тези обувки. Всички се притесняваха да не се пребия. Аз бях свикнала горе долу да ходя с тях, но понеже роклята беше дълга си беше цяло изпитание :D.
http://www.megias.bg/bg/sandali-chehli-visok-tok/468-may12-51fushia.html (това са те)
Иначе сега като се постопли имам едни от не най-високите и смятам да си ги сложа някой път.
Но обикновено ходя с ниски обувки и ми е сравнително по-удобно и лесно.
С високи токчета ходя само на някакъв по-важен повод или през лятото за да тренирам ходенето. :D

BuBzzz
02-22-2013, 09:55
Според мен,една жена задължително трябва да има поне 1 чифт обувки на висок ток.Не може постоянно да се облича с анцузи и маратонки.

Sensuelle
02-22-2013, 10:02
Благодаря, че се включихте.
Мога ли да ви помоля да ми помогнете с избора на боти на висок ток. Някакви модели онлайн, коит оса хубави, става въпрос не за ежедневието а като ходя на бар и излизам вечер. Благодаря ви

katalinaa0
02-22-2013, 10:08
еми тези на мегияс 36лвса и са мн яки

http://prikachi.com/images.php?images/425/5902425K.jpg

tonssy
02-22-2013, 10:16
Според мен,една жена задължително трябва да има поне 1 чифт обувки на висок ток.

Да.

j_adore2
02-22-2013, 10:17
Обожавам високи обувки. За съжаление си позволявам главно вечер като излизам да съм с токчета, защото просто краката ми стават на нищо от тротоарите ни, ако ги нося цял ден.
Няма нищо лошо едно момиче да ходи с ниски обуви, по - лошо да се качи на 15см токчета и да не може да ходи на тях !!
Иначе харесвам такъв тип обувки - http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?&gclid=CObwm4DkybUCFVG7zAodsmoAnQ#getData.aspx|Call Type=Product&prodId=RNZ2&des=&cat=95&gender=women&group=shoes&vendorColor=UEhBUkQ=&season=actual&seasProdID=57I

minchorna
02-22-2013, 10:18
http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?&gclid=CObwm4DkybUCFVG7zAodsmoAnQ#getData.aspx|Call Type=Product&prodId=RNZ2&des=&cat=95&gender=women&group=shoes&vendorColor=UEhBUkQ=&season=actual&seasProdID=57I

€ 215.00
FREE SHIPPING Добра цена :D

j_adore2
02-22-2013, 10:25
Да, наистина. В сравнение със същия модел на Лубутен са на добра цена. Обожавам ги. Виждала съм ги в един магазин в София (тези на Лубутен) и всеки път като минавам оттам се залепям за витрината :D

minchorna
02-22-2013, 10:26
:D Не,мерси 430 лв за обувки...ама кво ли разбирам аз :D

EternalDream
02-22-2013, 10:28
Нямам обувки на висок ток. Носила съм, не ми е комфортно. Харесва ми как стоят иначе.

girlwithblueeyes
02-22-2013, 12:44
Харесва ми да нося ниски обувки тип пантофки <3 мноог нежно седят . Не обичам нито кецове , нито високи обувки .

Висока обувка слагам само ако наистина има повод разбирайте сватба .

Иначе мога да ходя мноог хубаво просто не обичам токове .

Amore-Mio*
02-22-2013, 14:46
Носила съм, разбира се. Рядко, само в официални случаи. Просто тогава няма как.
Иначе ми харесват, но все още не съм свикнала да вървя с тях и ми е трудно.

tori
02-22-2013, 18:28
:д Не че съвсем не мога, но не съм спец, така да се каже. :д Ходила съм, да, но кецове/маратонки, ниски боти, сандали, дори "джапанки" са ми най-удобни. :д Иначе седят добре и така нататък ама не са за мен.

granger
02-22-2013, 18:44
Нося , доста често.
Харесва ми и умея да ходя на ток. Естествено,ако имам много да вървя слагам равна обувка.пантофка или съвсем малък ток. Иначе не ми е трудно и всекидневно да съм,ама и така съм си висока,ако постоянно съм на ток...не знам :D

Deadlock
02-22-2013, 18:45
Нося на нисък ток обикновено, рядко се е случвало да съм на висок.

Пиша, за да споделя мъката си от днес. Харесах си страхотни високи обувки с тънък ток (каквито никога не съм мислела, че ще обуя), от прекрасен велур, сини, изключително добре изработени. 12 лв от втора ръка. Е, с номер по-малки! :С

teenems
02-22-2013, 19:24
Нося ,но доста рядко ...за случаи или участие.Не мисля,че е лошо ,освен ако не ходиш само на много висок ток.

CoockieMonster
02-22-2013, 20:54
Нося, през ден горе долу. Много обичам ^^ 13 см са ми и двата чифта ^^ :)

sexa_na_kompleksa
02-23-2013, 07:17
Обожавам да ходя с токчета, и то само високи, ниските не ми допадат.
Според мен, няма нищо лошо в това да не носиш токчета. Всеки трябва да се облича така, както му харесва, а не така, както другите смятат, че е редно.
Ако искаш да носиш токчета, защото така ти харесва, обиколи магазините, пробвай няколко различни чифта. От начало ще ти е трудно и некомфортно, затова си вземи с ниско и дебело токче или на платформа. Ако с времето не свикнеш, просто се откажи, явно токчетата не са за теб. И не е вярно, че на бар или дискотека се ходи само с токчета...

iveto32
02-23-2013, 08:48
Аз от известно време ходя на платформи, не на токове и ми е супер комфортно. Особено сега зимата бях на платформа и ми беше удобно, но когато имаше много сняг бях на ниски. Аз съм на мнение, че едно момиче на токчета/платформи изглежда много по-добре и по-женствено

BuBzzz
02-23-2013, 09:17
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=113_114_190&products_id=7619&zenid=jormgiircplvcbif92454a3ug5as9ggp
аз харесвам такъв тип обувки :)
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=113_114_170&products_id=7643&zenid=jormgiircplvcbif92454a3ug5as9ggp
иначе ето тези боти са много яки и даже са намалени

Sensuelle
02-23-2013, 09:24
Ами, аз всъщност мога да ходя на високи токчета. Преди ходех само на такива, имам стаж от около 3 години всеки ден само на ток. Но после спрях да нося и сега нямам нито един чифт. Просто си харесах и много искам да си купя. Нещо 10 - 12см ток. Но се чудя какъв модел. Да не изпадам в крайности с панделки и велури, коит оса твърде официални. Харесвам черни, велурени, може и смес от кожа и велур, които правят крачето по - малко.

Sensuelle
02-23-2013, 09:26
Кофтито при мен е, че имам много слабо глезенче и прасец и затова все налитам на боти, които да създават обем в тази част.

TheBeliever
02-23-2013, 09:39
Облеклото, както и обувките, са спред случая. Не мога да отида в офиса с кецове. Няма да отида на разходка в Морската с 10см ток.

Щом не ти харесват токчета не е лошо да се носиш спортно облечена/обута. Стига да нямаш ангажименти, изискващи обратното. И аз не се виждах на ток до преди, та и доста след, бала си, но сега почти не нося ниски обувки.

NewMessage
02-23-2013, 09:55
Щом не ти харесват токчета не е лошо да се носиш спортно облечена/обута.

Някои обаче как коментирате без да сте прочели за какво иде реч момичето пише че харесва високи обуви ...
според мен на бар не можеш да идеш с ниски обувки и на разходка не можеш да идеш с високи...за ежедневието анцузи по неглиже ама като ходиш на работа или на бар по така

TheBeliever
02-23-2013, 09:59
Някои обаче как коментирате без да сте прочели за какво иде реч момичето пише че харесва високи обуви ...
според мен на бар не можеш да идеш с ниски обувки и на разходка не можеш да идеш с високи...за ежедневието анцузи по неглиже ама като ходиш на работа или на бар по така
Въпросът, зададен в първият лост по темата е "Лошо ли е момиче да носи само спортни обувки". С кое по-точно не си съгласна?

sexa_na_kompleksa
02-24-2013, 06:47
Ами, аз всъщност мога да ходя на високи токчета. Преди ходех само на такива, имам стаж от около 3 години всеки ден само на ток. Но после спрях да нося и сега нямам нито един чифт. Просто си харесах и много искам да си купя. Нещо 10 - 12см ток. Но се чудя какъв модел. Да не изпадам в крайности с панделки и велури, коит оса твърде официални. Харесвам черни, велурени, може и смес от кожа и велур, които правят крачето по - малко.

Последно, какъв е смисълът на темата? Да ти намерим обувки, които биха ти се харесали?

SoMuchWin
02-24-2013, 15:59
Обувки на ток = секси, но ако причиняват болка, предпочитам момичето да й е комфортно. А и на красиво момиче/подходящо съчетани дрехи си е пак sexy