PDA

View Full Version : Анонимен обожател...



petar19951995
02-22-2013, 11:56
Здравейте, има едно момиче, което се премести тази година от моето училище, но най-добрата й приятелка учи в същото училище, в което и аз. С нея не се познаваме, аз много наистина много харесвам момичето, което се премести (да го наречем А, а най-добрата и приятелка Б). Вчера Б си сподели конекдед2ми и аз и писах там. Рaзказах за това, че харесвам А и тя ми каза да й кажа кой съм, било много мило от моя страна, и ще се пробва да ме уреди с нея, защото тя сега си харесала някакъв идиот. Добре де, но за мен би било малко тъпо това да й кажа кой съм и да се надявам, че Б ще ми помогне с А. Нито една от двете не ме познават, а като се има предвид, че питах дали А и Б са девствени, още по-малко бих се разкрил. От друга страна и двете са свестни, адски много си споделят. Едната, ако не ме одобри, значи няма да станат нещата, но Б би ми помогнала в одобрението. Според вас как да постъпя?

Благодаря на тези, които съдействат, знам че е малко тъпа историята, но я харесвам наистина от много дълго време.

Едит: Трябва да се разкрия до събота вечерта. И също Б е обвързана, ако има значение, но преди седмица-две забелязах, че ме загледа.

Amore-Mio*
02-22-2013, 12:25
Покажи се като човек - уверен в себе си, смел и се запознай с А.
Глупави са тия неща. Не може вечно да си анонимен обожател или пък да очакваш някой друг да ти урежда живота. Просто няма как - това си е твоя живот. И е такъв, какъвто сам си го направиш, ако разбираш накъде бия.

girlwithblueeyes
02-22-2013, 12:29
Покажи се като човек - уверен в себе си, смел и се запознай с А.
Глупави са тия неща. Не може вечно да си анонимен обожател или пък да очакваш някой друг да ти урежда живота. Просто няма как - това си е твоя живот. И е такъв, какъвто сам си го направиш, ако разбираш накъде бия.

+1

petar19951995
02-22-2013, 13:08
Покажи се като човек - уверен в себе си, смел и се запознай с А.
Глупави са тия неща. Не може вечно да си анонимен обожател или пък да очакваш някой друг да ти урежда живота. Просто няма как - това си е твоя живот. И е такъв, какъвто сам си го направиш, ако разбираш накъде бия.

Имах предвид да се разкрия или? Малко тъпо ще се получи, ако трябва директно да се запозная с нея, защото тя е от друго училище вече и не идва в моето. Единственият начин е чрез фейсбук, но ще бъде малко глупаво.

girlwithblueeyes
02-22-2013, 13:16
Още по тъпо е да продължаваш с тази история

Abigoria
02-22-2013, 13:22
Зарязваш тия чат- историйки, отиваш при въпросното момиче, представяш се и питаш, дали би отишла с теб на кино/кафе/боулинг или каквото ти дойде на акъла. Дай й време да те опознае, да види, че си готин и т.н. И не намесвай най- добрата й приятелка.

Пък и само си усложняваш живота с тези анонимни глупости.

Поздрави :)

petar19951995
02-23-2013, 11:28
up

alice13
02-23-2013, 16:37
Добра идея е да се запознаеш с нея на живо и тъй като вече не може без фейсбук, след като се запознаеш с нея, почнете да си пишете и така.. от там нататък е лесно ;]]

petar19951995
02-23-2013, 17:18
Добра идея е да се запознаеш с нея на живо и тъй като вече не може без фейсбук, след като се запознаеш с нея, почнете да си пишете и така.. от там нататък е лесно ;]]

Казах, че няма как да се запозная с нея на живо, а мога само чрез фейсбук.