PDA

View Full Version : Объркана съм



Mishi*
02-22-2013, 17:04
Здравейте ,имам нужда от съвет доста съм объркана.От 6месеца си имам приятел ,но последно време доста се караме и просто ми писва,единственото сигурно хубаво ни остана секса,а аз не искам да е така.Добро момче е,промени се доста заради мен ,но не мога да го оставя.Аз бях тази ,която го убеждаваше ,че трябва да спре с еднократни връзки,че заслужава нещо различно,че аз мога да му го дам.Той все се дърпаше ,но наистина имаше чувства към мен и започнахме прекрасна връзка,но вече не се чувствам както преди.Опитах се на няколко пъти,да се разделим ,но все се оправяме след няколко дни или часа.Той е страшно влюбен и когато му кажа,че искам да се разделим той почва да крещи да ме обвинява,че не било честно,че аз съм тази която го убеждаваше ,да има връзка ,че се променил заради мен,че станал сериозен,отговорен и т.н. нямала съм правото да го наранявам.Обичам го ,просто не съм щастлива ,той е с много голяма его и не може да преглътне явно нещо такова,не съм нещастна с него,но просто ми липсва нещо.А и има друго момче,страшно мило и е прекрасен ,интересен ми е ,малко преди да бъда със сегашният ми приятел,излизах с това момче ,но той си имаше приятелка и аз просто се отдръпнах ,не исках да развалям ничии отношения,но сега той се върна в живота ми.Не спирам да мисля за него,не съм излизала с него ,просто ми се обажда ,пише ми показва ,че се интересува от мен.В момента той е в Германия,покани ме да отида и ще се побъркам нямам идея какво да правя ..

Abigoria
02-22-2013, 17:13
Ами говори с приятеля си. Кажи му, че не си щастлива, че ти липсва нещо, и всичко, което си написала тук.

А и никой не може да ти казва какво да правиш.

Щом не го искаш, значи той трябва да се примири с този факт.

Поздрави.

TheBeliever
02-22-2013, 17:25
Искаш да зарежеш приятелят си, за да се пробваш с другото момче, ама не искаш да излизаш "лошата". Е, няма как и вълкът да е сит и агнето цяло.

Amore-Mio*
02-22-2013, 20:11
Говориш с него и евентуално или разрешавате проблема, или слагаш края просто и това е. И независимо от това какво си му казвала и в какво си го убеждавала - никой няма правото да те накара да се държиш по един определен начин, да желаеш някого насила и да изпълняваш нечии други капризи, при условие, че точно това би те направило нещастна.

xXxPETYAxXx
02-22-2013, 20:11
Грешка е, че си го променила, че си го обеждавала за сериозна връзка и т.н. Голяма грешка! Трябвало е да го оставиш сам да реши дали иска да се промени, а не да му промиваш мозъка.

Като искаш - скъсай с него, чуствата идват и си отиват, това не е ненормално. Напълно естествено нещо си е. Няма право да ти държи сметка за това.

И к'во обмисляш да отидеш в чужбина...Аз не бих тръгнала току-така, ама ти си знаеш.

passion.
02-22-2013, 21:09
Той не може да те държи на сила само защото той се е променил и не знае какво ще прави от тук нататък... Обясняваш му нещата, не се поколебаваш нито за миг .. и приключваш всичко. Няма как да не му стане гадно, но нямаш избор. Понякога трябва да си егоист относно това.

risk.risk
02-22-2013, 22:01
За Бога, хората трябва да приемат, че вероятността връзката им да продължи завинаги е изключително малка. Щом искаш да го зарежеш, го правиш и би трябвало да е просто. Не да крещи и т.н. А и той като не е искал да не се е променял.. Да не си го била да ти става гадже? Всичко се е случило по негова воля, макар и с твоето влияние.

alice13
02-23-2013, 16:31
Ми кажи му, че може ти да си го променила, но сега и ти си се променила и не искаш да имаш връзка с него, събирай си багажа и заминавай за Германия ;]]]

Mishi*
02-23-2013, 21:11
Няма да отида в Германия,но просто не вярвам на приятеля си ,имам чувството,че той все още е същия курвар какъвто беше когато се събрах с него,мисля си че постоянно ме лъже.Тази вечер говорих с бившия ми с когото бях много дълго време и си мисля,че ще ми е по-добре да бъда с него,защото мога да бъда сигурна,защото той е мъж на място ,а това момченце чувствам,че постоянно е с някоя 17 годишна пикла ,която му се връзва на красивото лице и красивите думи .. и се побърквам ,искам да бъда с него ,но искам да е мой !!! Не му искам само красивите думи ,искам да усещам ,че е само мой ..а не го чувствам така ..

CoNviCt
02-23-2013, 22:11
Искаш да зарежеш приятелят си, за да се пробваш с другото момче, ама не искаш да излизаш "лошата". Е, няма как и вълкът да е сит и агнето цяло.

А защо агнето да разбира, че е изядено?

Tsukuda_Hiroshi
02-23-2013, 22:30
СЪДБАТА ОБИЧА СМЕЛИТЕ!!!