PDA

View Full Version : Не мога да живея без нея



Bojidar Ivanov
02-22-2013, 22:17
Здравейте, аз съм на 18, а бившата ми - на 16. Това беше първата ми връзка. Тя скъса с мен наскоро и от тогава насам не мога да си я избия от главата, нямам апетит, не ми се прави нищо, все ми е едно за всичко, и не виждам смисъл в живота без нея (няма да се самоубивам). Изглежда, като че не й пука за мен, нито за това, че сме се разделили, а уж много ме обичаше. Когато питам приятелите й за нея те казват, че тя не била тъжна и не говорела нищо за мен. Когато съм наоколо се смее постоянно, прави се, че не съществувам, щастлива е през цялото време и постоянно се закача с други момчета, с които преди не си е и помисляла да общува. Не знам как да се оттърся от нея. Дали наистина не и пука за мен или само се преструва? Как да я забравя възможно най-бързо и да продължа напред (или трябва ли да я забравям).
Ето какво стана между нас, в случай, че ще помогне:
Връзката ни продължи г/д 7-8 месеца. В началото тя ми се радваше, излизахме всеки ден, говорехме постоянно и знаех, че ме обичаше. В следствие тя започна да не ме вписва в плановете си, като винаги бързаше да се прибере, когато беше с мен, "не можеше" да излиза с мен, защото "нямаше време" (ако обичаш някого и той/тя ти липсва винаги би могъл/а да намериш време за другия, нали?). Нищо, че излизаше с други хора, вместо с мен. Не ми обръщаше достатъчно внимание. Не ми звънеше (през цялата връзка да ми се е обадила 2-3 пъти), не ми пращаше съобщения. Нищо. Казваше колко много и липсвах, пък не полагаше усилия да ме види. На мен много ми пукаше за нея, щях да отида навсякъде и да направя всичко за нея, но се съмнявам, че тя щеше да го направи за мен. Да не говорим как флиртуваше с други момчета и ме караше да я ревнувам, като им правеше комплименти от типа "Ти си най-красивото/умно момче, което познавам, жалко, че не живееш наблизо...Общо всето по едно време ходех сам със себе си. Само статуса във фейсбук ни държеше заедно. В началото на тази година, обаче, ми писна от това, говорих с нея - нямаше ефект. Постоянно ми беше гадно и нямаше с кой да си поговоря за това, а тя наистина не направи нищо по въпроса, когато и казах какъв е проблема. Просто продължи да си прави нейното. Реших да действам като нея. Така да бъде. Започнах да се изолирам от нея, не я търсех (с дни не влизах във фейсбук и тя не се поколеба да ме потърси на друго място, фейсбук беше единственото място, където ми пишеше, не дай си боже в болница да отие човек, няма да разбере с дни...пфф). Продължих да не я търся, да се изолирам и така нататък, докато един ден "приятелите" ми ме попитаха как върви между нас двамата с нея. Казах им, че не се получава добре напоследък и как тя не се отнася добре с мен, и те хайде, клюките, изкараха я зла, гадна, че аз съм я клеветил и какво ли не. Звъняха и и я заплашваха да се държи с мен по-добре и какво ли още не... Иии на другия ден чух думите "искам да сме си само приятели", подавайки ми ръката си за ръкостискане. Не ме разбирайте погрешно , през цялото време я обичах, и още при това, макар и не толкова, но все пак...

bReAk3R
02-22-2013, 22:25
И къв ти е въпроса? ';д Смисъл... да . Че не можеш да я забравиш ? ;д

JDeel
02-22-2013, 23:11
Звучи ми като да си бил играчка. За всеки случай давам гаранция, че с хленчене или със стратегии шансовете клонят към отрицателна безкрайност. Като иска да сте приятели - "Ок, на драго удоволствие. Значи ако някое момиче ме попита, мога да кажа че съм свободен"

Canis_Dirus
02-22-2013, 23:21
Отгледай си чифт ташаци :)

Amore-Mio*
02-23-2013, 07:20
Струва ми се, че никога не те е обичала, колкото и гадно да звучи.
Някак всичките тия игри и преструвки, флиртове и подобни приказки не ми показват някакви чувства. А само това, че си й дал прекалено много свобода, не си говорил навреме с нея, за да разбере, че не си някой, с който може да си играе както си иска.
Сега си продължи напред и се радвай, че си се отървал от такава като нея.

DisappointedDreamer
02-23-2013, 08:15
Отгледай си чифт ташаци :)

Това. Но си отгледай характер.

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 08:59
Първата ти "връзка" е била, нормално да приемеш нещата толкова навътре, но няма какво да ти липсва! Не можеш да живееш без нея, нямало смисъл в живота?! Че тя дали ще е с теб или не, разликата не е кой знае каква!
Единствената промяна е, че ще знаеш, че си необвързан, а не наивно да си мислиш, че имаш връзка! Не е единстветото момиче на света, определено не е и най-обичливото! Просто ти е гадно, че си сам. В което няма смисъл.

alice13
02-23-2013, 16:42
Простоо няма смисъл да се натъжаваш заради такава като нея. Намери си някоя друга, която ще си заслужава. Късмет

Al3ksandra
02-23-2013, 17:48
Тази се е отнесла много гадно с теб. Ако имаш уважение и обич към самия себе си, не я търси повече и я забрави. Как да я забравиш.. Ами намери си някакво хоби или нещо което те разсейва и те кара да забравяш за нея. Това е съвета ми към теб.

lamer4e7o
02-23-2013, 23:24
Bitch.

И аз съм бил с подобни момичета, които ми правеха подобни номера, но не съм издържал 7-8 месеца, както е при теб. Това е адски много време, а ти си го споделил с тази кучка… Чак мен ме е яд, честно.

Как да се отърсиш от „шока“? Ми например пусни си телевизията, намери някое предаване, което ти харесва или си пусни някой филм, който ти допада. Не гледай нейни снимки на компютъра и не я гледай, ако учиш в нейното училище. Слушането на любим стил музика също помага, но не песнички от типа на „Аз съм сам и в ковчега пак ще бъда сам!“. Дано ме разбереш. Дръж се! :)

Chacho
02-23-2013, 23:39
Повече ти е зор за егото ти.

Grudi_SeXa
02-23-2013, 23:45
Как да живея без тебе Андрея :?

Ecstasy
02-24-2013, 01:35
Как да я забравя възможно най-бързо и да продължа напред (или трябва ли да я забравям).


Излизай по-често - фитнес, приятели, кино, театър, билярд и т.н. каквото се сетиш.

SisiStrange
02-24-2013, 05:54
Мислех, че само при жените се среща чак такъв мазохизъм. За какво ревеш, не ми е ясно. Не и дреме за теб (очевидно), самата ви връзка е протекла в 90% ядове за теб. Е, ако ще да е Мис Свят, пак не си струва. Вземи се стегни, огледай ситуацията малко по-безпристрастно и ще видиш сам колко е нелепо въобще да се ядосваш, камо ли да страдаш и да ти липсва. За какво? За да се водиш обвързан във фейсбук за момиче, което търси кой друг да и оправя градинката и грам не се интересува от теб?

SuperBadSuperFresh
02-24-2013, 09:43
Била съм в същото положение,само дето съм момиче и бях на 14 :D Кривичко ми беше,той флиртуваше с други момичета,винаги аз го търсех,а понякога когато се разбирахме да излизаме,той си оставяше да си цъка на компа.Мда...Той беше на 15,напълно нормално поведение,ама за мен си беше първата любов.Ходихме 9 месеца,а аз ревах после 6 :D
Можеш да живееш без нея,даже ако питаш мен ще ти е по-добре.Нарадвала ти се е за месец-два,а после й е било жал да те зареже.Търси си момиче с по-зряло мислене,щом искаш сериозна приятелка.

Ospi
02-24-2013, 10:06
А тя изобщо казвала ли ти е, че те харесва? Защото това, че сте излизали и сте си говорили през цялото време и това онова може само да те е заблудило, че те харесва, като през цялото време те е приемала като приятел. Изобщо били ли сте официално "гаджета"? Или само си си мислел, че те обича?

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2013, 12:01
Божидаре, за сЪжаление си от редкия тип свестни момчета, на които им се е паднало момиче тип "малка кучица с тенденции кЪм метаморфоза, последвана от завЪршен тип кучка-непукистка". Общото название за такива момичета е "курвЕ". Сега ще почнат реплики от сЪфорумниците "Ти пЪк как реши, че като се е дЪржала зле с него е курва". Да се дЪржи зле е едно. Всеки има гадни дни и си го изкарва на околните. Да се сваля с други пред него и да им пуска реплики от сорта на "защо живееш толкова далеч" си е курвалЪк, заслужаващ 2 шамара и сиктирдосване. Както и да е...
Брат ми, зАбрави я! Не си идиот - сам виждаш, че никога не е дЪржала на теб и се чудя как си я изтЪрпял толкова време. Не го играй сЪс "не мога да я забравя" - можеш и още как! Няма жена, която да не може да бЪде забравена!!! + това замисли се: какво всЪщност имаш да си спомняш толкова? Гадно отношение, лазенето ти в краката й...?
Като за пЪрва врЪзка ти се е отразило добре да видиш гадната страна на нещата.
Сега се стегни, курво! Излез и си намери свястна приятелка!!! И да не си посмял да си направиш грешния извод "всички са еднакви", защото НЕ СА!!!

Bojidar lvanov
02-24-2013, 12:31
Съжалявам за закъснелия отговор, но относно дали ми е казвала, че ме обича - да, постоянно ми казваше, знаех, че ме обичаше, личеше си с погледа и, но странното е защо се държеше по този начин? Не мисля, че е била к*рва, девствена е и не е от типа "сексуални закачки", а просто намеци, че други момчета я привличат, или както щете го наречете. Не знам какво се случва с нея в последните седмици и не мога да кажа нищо за каква е сега, тъй като я избягвам, но в началото беше незаминима (първите седмици), след което се превърна в много противоречиво момиче - ту ме обичаше, ту вършеше глупости, с които само показваше как и е през оная работа за мен. Да, имахме много хубави моменти и ми е кофти за нея, въпреки това, което правеше, защото през цялото време живеех с надеждата, че ще се оправи и ще бъде както когато тръгнахме, но... За жалост не се разделих с момичето, с което тръгнах.

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2013, 12:39
За всичко, което ни се случва има причина. От всичко може да се извлече поука и да се научи урок. Каквото било-било. ПродЪлжавай напред!

Ospi
02-24-2013, 13:19
Иначе поооо така закачки между двама ви, целувки, това онова стигало ли се е?

Bojidar lvanov
02-24-2013, 15:51
Иначе поооо така закачки между двама ви, целувки, това онова стигало ли се е?
Да

FuCKkK13
02-24-2013, 16:04
Струва ми се, че никога не те е обичала, колкото и гадно да звучи.
Някак всичките тия игри и преструвки, флиртове и подобни приказки не ми показват някакви чувства. А само това, че си й дал прекалено много свобода, не си говорил навреме с нея, за да разбере, че не си някой, с който може да си играе както си иска.
Сега си продължи напред и се радвай, че си се отървал от такава като нея.
+

FuCKkK13
02-24-2013, 16:10
Божидаре, за сЪжаление си от редкия тип свестни момчета, на които им се е паднало момиче тип "малка кучица с тенденции кЪм метаморфоза, последвана от завЪршен тип кучка-непукистка". Общото название за такива момичета е "курвЕ". Сега ще почнат реплики от сЪфорумниците "Ти пЪк как реши, че като се е дЪржала зле с него е курва". Да се дЪржи зле е едно. Всеки има гадни дни и си го изкарва на околните. Да се сваля с други пред него и да им пуска реплики от сорта на "защо живееш толкова далеч" си е курвалЪк, заслужаващ 2 шамара и сиктирдосване. Както и да е...
Брат ми, зАбрави я! Не си идиот - сам виждаш, че никога не е дЪржала на теб и се чудя как си я изтЪрпял толкова време. Не го играй сЪс "не мога да я забравя" - можеш и още как! Няма жена, която да не може да бЪде забравена!!! + това замисли се: какво всЪщност имаш да си спомняш толкова? Гадно отношение, лазенето ти в краката й...?
Като за пЪрва врЪзка ти се е отразило добре да видиш гадната страна на нещата.
Сега се стегни, курво! Излез и си намери свястна приятелка!!! И да не си посмял да си направиш грешния извод "всички са еднакви", защото НЕ СА!!!
човеко това Ъ ми бърка у здравето 8-) .... иначе съгласна... повечето като не им изнася в 2-3 връзки и айде.. момичетата/момчетата били курви/курвари, не ставали за нищо,мислели само с това в гащите ( ндам.. и за 2та пола се отнася това мислене :? ) и такива други глупости... ако това се отрази повече от нормално на следващите ти връзки от сега ти казвам,че изобщо няма да ти е в ползва

marin4itu
02-24-2013, 16:18
Добре де, не си бил щастлив, за какво тогава се жалваш толкова? Било ти е първа връзка... ами всички сме минали през това..

girlwithblueeyes
02-24-2013, 17:36
"" Най-обичам ""такива жалващи се мъже като теб ! Човек ти си станал изтривалка за момичето и вината не е нейна а в теб , че си позволил да ти се качи на главата . Не те е обичала и това е просто приема факта и продължи напред . Ще срещнеш някоя , която да те обича .

abvd
02-25-2013, 10:30
Много позната история ... пичага к'во да ти кажа освен че т'ва момиче те е бройкало , ти не помисли ли над факта че тя може да е на даскало ... да има домашни и т.н. ???

"Как да я забравя възможно най-бързо и да продължа напред (или трябва ли да я забравям). "


Хващаш някоя мацка на твойте години и си чук и бомба. аре със здраве :) УСПЕХ !

Tsukuda_Hiroshi
02-25-2013, 10:58
човеко това Ъ ми бърка у здравето 8-) .

Почерк :oops:

FuCKkK13
02-25-2013, 11:11
Почерк :oops:

хубаво почерк ама трябваше ли да е толкова очеваден ? ( буквално) 8-)