PDA

View Full Version : Не мога да разбера защо на хората им пука



risk.risk
02-22-2013, 22:51
... дали са дебели, грозни, дали някой ги харесва или не, дали не ги бива в секса, дали са тъпи и с изгнили зъби, и нямат приятели и са космати и понамирисват... Кога ще се научим да се приемаме такива, каквито сме??? Толкова е тъжно, че всички са така суетни и повърхностни. Искам да повярвам в човечеството, но някакси не мога.

И за да избегна понататъшни въпроси - да, току-що описах себе си. И все пак ако някой е склонен да проникне в душата ми и да види вътрешната красота - да и пише на лично ;) wink wink :P

Canis_Dirus
02-22-2013, 22:56
А защо живееш?

EinGutesKind
02-22-2013, 22:59
Мила, вместо да се вайкаш по форумите, вземи да направиш нещо по въпроса. Не се надявай някой да те хареса и вземе само заради "вътрешната красота" :wink:

TrollFaace
02-22-2013, 23:01
Ааа брат ти си дебел,грозен с изгнили зъби, космат и миризлив така ли ?
Баси гадния си :D:D:D

risk.risk
02-22-2013, 23:01
Живея, защото се надявам един ден да открият лек за прекомерното окосмение.

risk.risk
02-22-2013, 23:02
Ааа брат ти си дебел,грозен с изгнили зъби, космат и миризлив така ли ?
Баси гадния си :D:D:D

Да, но имам чаровна (почти) беззъба усмивка и покоряващи сиви очи.

EinGutesKind
02-22-2013, 23:04
Ааа брат ти си дебел,грозен с изгнили зъби, космат и миризлив така ли ?
Баси гадния си :D:D:D

:razz:

ShtrudeL
02-22-2013, 23:07
... дали са дебели, грозни, дали някой ги харесва или не, дали не ги бива в секса, дали са тъпи и с изгнили зъби, и нямат приятели и са космати и понамирисват... Кога ще се научим да се приемаме такива, каквито сме??? Толкова е тъжно, че всички са така суетни и повърхностни. Искам да повярвам в човечеството, но някакси не мога.

И за да избегна понататъшни въпроси - да, току-що описах себе си. И все пак ако някой е склонен да проникне в душата ми и да види вътрешната красота - да и пише на лично ;) wink wink :P

Защото ако си един човек, който иска да се развива, ще се интересуваш от нещата, които изброи.
А за да проникнат в душата ти, първо трябва да преминат през външността/излъчването ти.

risk.risk
02-22-2013, 23:13
why so serious?!

Canis_Dirus
02-22-2013, 23:20
Живея, защото се надявам един ден да открият лек за прекомерното окосмение.
Методи за обезкосмение - бол.
За повече акъл - няма :(

risk.risk
02-22-2013, 23:24
Грехота е. Дано измислят нещо :(

KumchoValcho
02-23-2013, 07:09
Оф, позьорството е по-лошо, вервай ми.
от такива като тебе дето се тупат в гърдите, че са спр приемствени и тн съм чувал най-злобните коментари по чужд адрес

risk.risk
02-23-2013, 09:25
Оф, позьорството е по-лошо, вервай ми.
от такива като тебе дето се тупат в гърдите, че са спр приемствени и тн съм чувал най-злобните коментари по чужд адрес

Aма не е така, аз всекиго обичам и на мравката давам път.