PDA

View Full Version : Къв умен тел да си купя?



anonimen97
02-23-2013, 06:24
1-во искам да кажа че тва не е моя акаунт щот не ми дава да си направя(тоз ак. е на един фр е и имам неговото разрешение да ползвам) - пише ми че е възникнала няква грешка и да опитам по-късно и така всеки път

Така значи тряя ми тел от висок клас смартфони за да се фукам пред приятелите си XD ся сериозно наистина ми тряя такъв тел щот мн често тряя да пътувам в чужбина, а не на всякъде е много удобно да мъкнеш лаптоп. Тея тел. изглеждат добре- samung galaxy ноут 2, с3, с4(разбрах че тряя да излезе по средата на март)и sony xperia z(дет ще излиза на 3 март). Във виваком ме насочваха повече към sony xperia z и ИП5 обаче всички около мене които имат телове на ябълката все са недоволни. Ако телефоните дет съм ги изброил не са хубави ако може да ми препоръчате някъв дет да е около 5 инча, с добра батерия, хубава камера и да е андроид-доколкото разбрах лесно са се хаквали приложения останалото мисля че е излишно да го казвам и ако още тел. не е излязъл мога да чакам до края на март

dimitar_ak
02-23-2013, 07:31
Samsung Galaxy S3, но ако държиш на по-големия екран Note е за предпочитане. Може да помислиш и за таблет, ако интернет е основната цел, която гониш. Все пак се замисли и за това, че мобилният интернет в роуминг е неприлично скъп. Ако искаш да позлваш мрежа в чужбина, начинът е с WiFi или 3G карта от някой техен оператор.

anonimen97
02-23-2013, 11:20
интернет на роуминг не съм ползвам и нямам намерение - почти на всякъде където хода има wifi/ free zone. Честно да ти кажа много време съм се колебал какво да си взема таблет или смартфон и бях решил да е тел. но щом казваш че таблет ще е по-добре тогава нека да е таблет.
1
http://www.technomarket.bg/products/09123427/samsung-gt-n8000-galaxynote2-16gb-d-gray
2
http://www.technomarket.bg/products/09126107/sony-xperia-sgp-t132e2-s
тези ми привлякоха вниманието, добри ли са или да търся нещо друго

tori
02-23-2013, 18:36
Ами аз май съм почнала малко да разбирам от таблети от едноседмичното си търсене на такъв с гаджето. :lol: Самсунга е с по-голям рам, сонито е по-гъзарско ако мога да се изразя така. Процесорите им са различни. Ако ти трябва за интернет, разговори и въобще за играчка като на мен, май сонито. Но изчакай и другите да кажат, аз не съм толкова веща, както казах. За телефон с3 е хубав, даже бих казала технологичната ми мечта. :д

Speedz
02-23-2013, 18:56
Ами аз бих взел телефон (в момента и аз съм пред дилема кой да си взема). Ноут 2 най-много ми допада, малко е големичък, но всички казват, че с размера се свиква бързо. Батерията държала доволно. С3 също е добър вариант. Сони експирия з не ми допада много заради някои неща, но сега не ми се пишат. За таблетите-бих избрал самсунга, защото е с повече рам.

xXxAngerfisTxXx
02-24-2013, 11:48
Sony Xperia Z е телефона :) не тия комерсиални галактики им мина модата. Z-ката можеш да се къпеш с него. :lol:

Nam3less3
02-24-2013, 11:54
Sony Xperia Z е телефона :) не тия комерсиални галактики им мина модата. Z-ката можеш да се къпеш с него. :lol:Z не е голяма работа, доста забележки имат по дисплея и камерата му, а и до 1-2 месеца ще излезе galaxy S4, всеки го чака, никой не е тръгнал да си купува първите излезли.
След като 3 поредни години изкарват най-добрите устройства, защо и сега да не го сторят.

SyllaBear
02-24-2013, 12:24
Аз ти препорачвам един Ipad.

Speedz
02-24-2013, 13:03
На Z-ката с тия капачета водоустойчивостта ще е безсмислена при често зареждане/използване на слушалки. Дано ги направят здрави. А и сони не се представят добре с ъпдейтите.
За таблет съм чувал добри отзиви от nexus .

ShamanOwl
02-27-2013, 12:41
Може би някой който да ти помага с правописа и вземането на решения ??? Според мен от такъв имаш нужда.

saskou
02-28-2013, 17:38
Пишете грамотно, не ви е срам... Ябълката е толкова умна, че приятелите ти са толкова тъпи и не могат да я използват.