PDA

View Full Version : Съвет



sunnyxbunny
02-23-2013, 11:33
Здравейте.Пиша за първи път тук и наистина се надявам да ми помогнете..Преди 2 дни с приятеля ми правихме за първи път секс и признавам беше страшно болезнено.Карах го да го изважда за няколко секунди,след това продължаваше ..Имаше кръв,но не съм сигурна дали ципата се скъса,защото той каза че се е скъсала,а и аз усещах болката много силно. Направихме го в четвъртък и като се прибрах ми течеше кръв до петък вечерта мисля,тъй като днес е събота и мисля че е спряло.До колко дни продължава течението ? Тъй като много ме е страх да отида на лекар,защото съм в малък град и ще кажат на родителите ми,а и не мисля че тук има гинеколог.И друг въпрос..Знам че при всеки е различно,но се чудя дали ще тече кръв на втория или третия път?И след колко време след губене на девствеността е добре да се прави секс,макар че е ясно че пак ще има болка..Благодаря ви предварително !

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 11:41
Няма как да знаем дали ще има кръв и при втория, третия път -възможно е, може и да няма. Нито колко време ще кървиш след първия, но нали каза, че вече е спряло кървенето?!
Хубаво е следващия път, в който правите секс да не го прекъсваш няколко пъти, а да изтърпиш 2 секунди болката. Разбира се, ако си достатъчно отпусната, възбудена/овлажнена и го искаш! Не се стягай, защото ще те боли, така само боли повече. Вземете си и лубрикнт все пак.
Не мисля, че има значение след колко време ще е втория път.

granger
02-23-2013, 13:18
Няма как да знаем дали ще има кръв и при втория, третия път -възможно е, може и да няма. Нито колко време ще кървиш след първия, но нали каза, че вече е спряло кървенето?!
Хубаво е следващия път, в който правите секс да не го прекъсваш няколко пъти, а да изтърпиш 2 секунди болката. Разбира се, ако си достатъчно отпусната, възбудена/овлажнена и го искаш! Не се стягай, защото ще те боли, така само боли повече. Вземете си и лубрикнт все пак.
Не мисля, че има значение след колко време ще е втория път.
съгласна.

marilyn
02-23-2013, 14:34
Може да има кръв и втория, и третия път.. споко, нормално е. И ние няма как да знаем дали ще имаш или не.