PDA

View Full Version : Когато е с мен и когато е с приятелите си.....



never_back_down_
02-23-2013, 11:34
Здравейте! Искам да ви помоля за мнението си по тази тема.
С приятелят ми сме заедно от доста време. Винаги, когато се вижда с приятели е много по-щастлив, когато се вижда с мен. С тях е винаги разговорлив, смее се, има желание за всичко, а с мен понякога е мълчалив, понякога ми говори толкова без настроение и сякаш някои неща ги прави без много, много желание. Ще ви дам пример от вчера. Бяхме заедно, държеше се нормално и когато стана време да се види с приятелите си веднага му дойде настроението, почна да се шегува и му беше добре. Правил е неща за мен, с които ми е показал, че ме обича. Но си мисля, че това не трябва да е така, защото когато обичаш някого не трябва ли, когато си с него, той да те зарежда, да те кара да се усмихваш, да ти се прави всичко с него. Не знам, може би разсъждам твърде наивно, но поне така си мисля, че трябва да бъде.

r0073x
02-23-2013, 11:40
От колко време точно сте заедно ?
Имате ли общи занимания (като изключим времето заедно + секс & etc) ? Общи интереси ?

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 11:47
А ти какво правиш за да го накараш да се почувства щастлив, когато е с теб?

never_back_down_
02-23-2013, 12:02
От колко време точно сте заедно ?
Имате ли общи занимания (като изключим времето заедно + секс & etc) ? Общи интереси ?
Заедно сме от 1 год и 3 месеца/

never_back_down_
02-23-2013, 12:04
А ти какво правиш за да го накараш да се почувства щастлив, когато е с теб?
Какво правя. Винаги съм настроение, карам го да се почувства добре, като му говоря мило, говоря му, шегувам се с него. Не просто разликата се усеща малко или много, защото когато се види с тях, просто настроението му се променя, а когато е с мен, понякога, не винаги е все едно не го прави с много голямо желание.

r0073x
02-23-2013, 13:04
Кажи му в очите разликата, която виждаш. Нека сам ти даде някакъв отговор. Опитай се някой път да присъстваш на сбирка с приятелите му или най-малкото да разбереш, какво правят. Причините може да са много, ама не е добре това, че с теб му е апатично, а като разбере, че ще се вижда с тях, да му скача настроението.

never_back_down_
02-23-2013, 14:04
Кажи му в очите разликата, която виждаш. Нека сам ти даде някакъв отговор. Опитай се някой път да присъстваш на сбирка с приятелите му или най-малкото да разбереш, какво правят. Причините може да са много, ама не е добре това, че с теб му е апатично, а като разбере, че ще се вижда с тях, да му скача настроението.
Не казвам, че му е апатично, защото той идва да ме вижда всеки ден, когато почива, но понякога го виждам, че няма много настроение и си казва, че сиг не му е било ден, но ако се чуе с приятелите сив веднага му става по-забавно. Присъствала съм много пъти и си говорят просто, пускат майтапи и така. А, това съм му го казвала. Той ми казва, че не е така.

Takaki Tono
02-23-2013, 14:12
Хмм наистина е малко странно и нелогично, би трябвало когато е именно с теб да е в настроение и да му е кеф. А ти каква ли личност си?

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 14:16
Ми може пък просто наистина да не му е ден, но да не иска да си личи пред приятелите му/да не иска да ги занимава. Всичко е възможно, и аз рядко(да не кажа никога) се показвам като тъжна или в лошо настроение, когато съм с компания, така че донякъде го разбирам(ако и при него е така).

SisiStrange
02-23-2013, 14:20
Ми може пък просто наистина да не му е ден, но да не иска да си личи пред приятелите му/да не иска да ги занимава. Всичко е възможно, и аз рядко(да не кажа никога) се показвам като тъжна или в лошо настроение, когато съм с компания, така че донякъде го разбирам(ако и при него е така).
Мда. И аз това си помислих. Всеки път ли наблюдаваш това явление или в изолирани случаи?

never_back_down_
02-23-2013, 14:24
Хмм наистина е малко странно и нелогично, би трябвало когато е именно с теб да е в настроение и да му е кеф. А ти каква ли личност си?

Аз ли? Като не ме ядосва съм много готина!!! (шегувам се) Еми аз съм човек, който съм сигурна, че не го натоварвам по никакъв начин, чрез думите сии примерно. Винаги се опитвам да го накарам да му е добре, защото знам, че много работи и има нужда от отпускане. Да, вярно е понякога му се сърдя за глупости, но ми минава бързо. Гадното е, че съм много чувствителна и лесно някой може да ме нарани, а от него ме боли най-много и това също ме наранява. Познавам почти всичките у приятели и на мен ми е забавно, когато съм с тях. Но примерно, когато пътуваме заедно в колат мълчи и ако се наложи примерно да качим някой от неговите приятели и с качването, просто си личи колко весело му става. Сякаш винаги обича да си говори с тях, а мен понякога не му е до това.

never_back_down_
02-23-2013, 14:29
Мда. И аз това си помислих. Всеки път ли наблюдаваш това явление или в изолирани случаи?

Еми, почти винаги. Примерно отидем двамата на кафе и той е някакъв мълчалив. Питам го дали му има нещо, какво му е, защо не ми говори. Когато сме на кафе с приятелите му той е приказлив и все намира какво да каже, а на мен ми казва, какво да ти кажа, ти всички знаеш.

feikk
02-23-2013, 14:31
Тъпо му е ? Прави го по задължение ? Харесва му компанията на приятелите му повече от твоята ? Какъвто и да е отговора на 90% съм сигурна, че няма да е положителен за теб.
Моя приятел също изпада доста често в такива състояния да се държи с мен скучновато, да се чудим примерно кво да си приказваме, но с приятелите си винаги е в настроение и по-положително настроен. Причината не мога да я обясня точно, но го приемам. И аз предпочитам пред външни лица да не си позволявам да съм крива, а пък и да излезеш някой, когото не виждаш всеки ден, те кара да се радваш. Колкото и наивно да звучи.

r0073x
02-23-2013, 14:50
тази смяна на настроенията скорошна ли е ?

TheBeliever
02-23-2013, 15:12
с приятелите му той е приказлив и все намира какво да каже, а на мен ми казва, какво да ти кажа, ти всички знаеш.
Може би наистина няма какво да ти каже.

Общи интереси имате ли? Обща страст? Освен да ходите по кафета и да правите секс друго правите ли заедно? Нормално е темите ви за разговор да се изчерпат ако не подхранвате отношенията си и не разнообразявате ежедневието си.

Takaki Tono
02-23-2013, 17:42
Аз ли? Като не ме ядосва съм много готина!!! (шегувам се) Еми аз съм човек, който съм сигурна, че не го натоварвам по никакъв начин, чрез думите сии примерно. Винаги се опитвам да го накарам да му е добре, защото знам, че много работи и има нужда от отпускане. Да, вярно е понякога му се сърдя за глупости, но ми минава бързо. Гадното е, че съм много чувствителна и лесно някой може да ме нарани, а от него ме боли най-много и това също ме наранява. Познавам почти всичките у приятели и на мен ми е забавно, когато съм с тях. Но примерно, когато пътуваме заедно в колат мълчи и ако се наложи примерно да качим някой от неговите приятели и с качването, просто си личи колко весело му става. Сякаш винаги обича да си говори с тях, а мен понякога не му е до това.

Нз дали няма какво да си кажете или ти по някакъв начин го обременяваш психиески и не му е много комфортно с теб. Лично аз се държа еднакво и с приятели момчЕта и с момИчета. И това е най- добрия вариант, щото не се получава така, че делиш хората и начина по който се държиш с тях.

tori
02-23-2013, 17:51
Може да си скуууууучна. Може да си досадна. Може да обмисля всичко, което ще направи покрай теб, а около приятелите си да се държи естествено. Може да внимава да не изтърси някоя глупост. Може да си му секс играчка, с която не иска да говори много-много. Може да иска да се наслаждава на гласа ти. Така де, някои предложния са доста така забавни ама има вероятност.

Al3ksandra
02-23-2013, 18:11
Незнам, но има много причини да се държи така, по-горе ги изброиха. Вкарай някакво разнообразие във връзката ви, защото понякога се случва да си омръзнете (или поне единия на другия), макар че според мен ако двамата влюбени са достатъчно влюбени, винаги ще намират начини да се разнообразят, за да не бъде скучна връзката. Ето моя пример,на мен моя приятел не ми омръзва, а сме също от година и 3 месеца почти... Пък незнам, дано да се оправят отношенията по между ви. :)

never_back_down_
02-23-2013, 19:02
Тъпо му е ? Прави го по задължение ? Харесва му компанията на приятелите му повече от твоята ? Какъвто и да е отговора на 90% съм сигурна, че няма да е положителен за теб.
Моя приятел също изпада доста често в такива състояния да се държи с мен скучновато, да се чудим примерно кво да си приказваме, но с приятелите си винаги е в настроение и по-положително настроен. Причината не мога да я обясня точно, но го приемам. И аз предпочитам пред външни лица да не си позволявам да съм крива, а пък и да излезеш някой, когото не виждаш всеки ден, те кара да се радваш. Колкото и наивно да звучи.
Да и така може да се каже.

never_back_down_
02-23-2013, 19:02
тази смяна на настроенията скорошна ли е ?

Ми не. Мисля, че не.

never_back_down_
02-23-2013, 19:04
Може би наистина няма какво да ти каже.

Общи интереси имате ли? Обща страст? Освен да ходите по кафета и да правите секс друго правите ли заедно? Нормално е темите ви за разговор да се изчерпат ако не подхранвате отношенията си и не разнообразявате ежедневието си.
Не, не правим само това заедно. Смисъл, понякога няма и какво друго да е, защото аз нямам 18 и не мога да излизам много до късно, града ни е малък, нямаме нищо друго, освен кафета, нито кино, нито нищо такова. Но да правим, смисъл гледаме филми заедно, понякога ходим да играем билярд, ходим на разходки.

never_back_down_
02-23-2013, 19:06
Може да си скуууууучна. Може да си досадна. Може да обмисля всичко, което ще направи покрай теб, а около приятелите си да се държи естествено. Може да внимава да не изтърси някоя глупост. Може да си му секс играчка, с която не иска да говори много-много. Може да иска да се наслаждава на гласа ти. Така де, някои предложния са доста така забавни ама има вероятност.
За скучна, не съм. Още по-малко досадна. Когато видя, че на човек не му е приятно с мен, не продължавам. Но да обсмиля и да внимава, може би да и така трябва, все пак момчетата са малко странни и не всичко, което им дойде на акъла би трябвало да го казвам на половинката си.

never_back_down_
02-23-2013, 19:07
Незнам, но има много причини да се държи така, по-горе ги изброиха. Вкарай някакво разнообразие във връзката ви, защото понякога се случва да си омръзнете (или поне единия на другия), макар че според мен ако двамата влюбени са достатъчно влюбени, винаги ще намират начини да се разнообразят, за да не бъде скучна връзката. Ето моя пример,на мен моя приятел не ми омръзва, а сме също от година и 3 месеца почти... Пък незнам, дано да се оправят отношенията по между ви. :)
Не сме си омръзнали. По-скоро ни е омръзнало еднообразието или лично на мен, защото мен това ме оттегчава и просто усешам, че когато ни се случи нещо по-различно и двамата ставаме по-сплотени.

Amore-Mio*
02-23-2013, 20:18
Омръзнали сте си, факт е.
Разнообрази ежедневието ви, създайте си нови мигове и открийте нови общи интереси, че да има относно какво да си говорите. Промени някои неща и поговори с него.

never_back_down_
02-23-2013, 20:22
Омръзнали сте си, факт е.
Разнообрази ежедневието ви, създайте си нови мигове и открийте нови общи интереси, че да има относно какво да си говорите. Промени някои неща и поговори с него.
Благодаря.

TheBeliever
02-23-2013, 20:24
След като не се държи така отскоро едва ли причината е в еднообразието. Не каза нищо за общи интереси, неща, които да обсъждате разпалено, неща, от които да се вълнувате заедно? Колко ви е разликата?

never_back_down_
02-23-2013, 20:54
След като не се държи така отскоро едва ли причината е в еднообразието. Не каза нищо за общи интереси, неща, които да обсъждате разпалено, неща, от които да се вълнувате заедно? Колко ви е разликата?

Смисъл, неща които да обсъждаме. Не знам то това зависи от ситуацията, разказваме си случки, шегуваме се, говорим си за нещо, в момента не мога да дам пример. Разликата ни 1 год и 3 месеца.

SuperBadSuperFresh
02-24-2013, 09:49
Да ти кажа ли нещо честно?И аз съм с моя приятел от толкова време и всъщност съм в позицията на твоя.Рядко се виждам с приятелите си,когато съм с тях гледам много-много да не ги натоварвам с проблеми.На него мога да си му споделя всичко и не ми е нужно да се крия зад фалшиви усмивки.Затова в крайна сметка излиза,че когато съм с него не съм в настроение.А в никакъв случай не може да се каже,че не го обичат.Просто имам лошия навик да съм себе си пред него.

never_back_down_
02-24-2013, 10:07
Да ти кажа ли нещо честно?И аз съм с моя приятел от толкова време и всъщност съм в позицията на твоя.Рядко се виждам с приятелите си,когато съм с тях гледам много-много да не ги натоварвам с проблеми.На него мога да си му споделя всичко и не ми е нужно да се крия зад фалшиви усмивки.Затова в крайна сметка излиза,че когато съм с него не съм в настроение.А в никакъв случай не може да се каже,че не го обичат.Просто имам лошия навик да съм себе си пред него.

Дано да е това.

marilyn
02-24-2013, 14:08
Може да си му омръзнала. Година и нещо си е много време....