PDA

View Full Version : Проблем с вградения фейсбук чат на Nokia Lumia 710 -.-



DeniseWallace
02-23-2013, 13:06
Добре, писах в една камара форуми - без успех. Дано тук ми излезе късмета.
Имам телефона от около половин година. Чата си работеше нормално до преди месец и нещо след това до ден днешен ми показва, че няма никой на линия. Пробвах да синхронизирам акаунтите, вадех батерията, ресетвах телефона, гледах настройките във фейсбук, в уиндоус лайв акаунта, Просто.. работеше си перфектно и в един момент "no one is online" -.-
Не съм единствената с този проблем, в търсачката намирам много хора, които се оплакват от същото, но така и не намерих решение.

Ако някой има идея или е имал подобен проблем, моля да ми помогне :)

Sh@d0w
02-23-2013, 13:13
С коя версия на апликейшъна си? Пробва ли да обновиш до последна версия? И ако си с последната, ако проблема е станал след това пробва ли да downgrade-неш до по - стара версия?

DeniseWallace
02-23-2013, 14:53
Чата е вграден в самата ОС, не е приложение.

Sh@d0w
02-23-2013, 14:59
Няма такова нещо като вграден фейсбук чат. Това е нормален апликейшън който е инсталиран на телефона ти по дефаулт от достанчика ти и съответно си си го купила с него. Това не значи че е вграден, просто не можеш да го махнеш освен ако не си рутнеш телефона.

Та като всеки друг апликейшън на андроид и той може да се ъпдейтва - дали автоматично или ръчно това вече зависи как си го настроила.

Nam3less3
02-23-2013, 15:28
В windows phone facebook работите са интегрирани в ОС-а, а вече и skype също.

DeniseWallace
02-23-2013, 18:33
Има такова нещо като вграден фейсбук чат. -.- Интегриран е в самата ос-a, не е инсталирано приложение. Като влезеш в смс менюто и като приплъзнеш наляво ти излизат фейсбук приятелите на линия.. излизаха де.. вече ги няма и точно там е проблема :D
Та, ако някой има други идеи да споделя, моля ви. Опитах какво ли не и нищо не става. :D

perry_the_platypus
02-25-2013, 08:31
Ти сама каза, че много хора го имат този проблем и не са намерили решение. Намери друг начин да чатиш (като например http://m.facebook.com) или изчакай update на Windows Phone-а. : )