PDA

View Full Version : Необикновени Сънища



zeleniq_domat
02-23-2013, 16:05
От няколко дена насам сънувам много странни сънища. Единия път бях някаква гигантска мравка и хората ме гонеха да ме убият. Другата вечер сънувах някакви змии как ме хапаха, докато бях заклещен между клоните на едно дърво... А най- странният ми сън е просто неописуемо ненормален. Та с "приятели" сме на някакъв кей, не зная къде по-точно. А тези "приятели" бяха напълно непознати, чувствах ги като свои, но след като се събудих осъзнах, че не познавам нито един от тях. На кея намерихме някакви древни жълтици с диаманти по тях... Дойде някаква сексапилна магьосница и ни телепортира в дома ми, всички ни. Каза, че сме намерили отдавна изгубеното й съкровище и ни дължи по едно желание на всеки. Не знам какво стана, но се озовах под полата й... Започнах да ближа, както котка пие вода, знаех какво ще си пожелая! В следващия момент обаче се звънна на вратата, погледнах през шпионката и видях 1 непознат с един мой познат от реалността. Казва се Теодор, пуснах ги вътре и тъкмо да си кажа желанието на привлекателната магьосница и някакъв изрод, наподобяващ орангутан ме ръгна с рог в корема. Така и завърши съня... Имам още няколко, но общо взето разбирате за какво става въпрос. Умирам в почти всеки си сън. Има ли някакво значение това?

DisappointedDreamer
02-23-2013, 16:38
Какво взимаш? Сериозно питам. Лекарствата също оказват влияние. Аз една седмица с 'Авелокс' се бях побъркала. :Д

zeleniq_domat
02-23-2013, 16:42
Нищо, пия само магнезий и бирена мая :D

Tuesday
02-23-2013, 17:08
и ни дължи по едно желание на всеки нее знам какво стана, но се озовах под полата
Това ти е било желанието :D
иначе съм чувал че сънищата за послания на съзнанието насочени към теб за някакъв аспект от живота(До колко са верни не знам)ако изпитваш някаква липса за нещо във живота ти и за това сънуваш това,което ти липсва ти си знаеш

zeleniq_domat
02-23-2013, 17:18
aaa Желанието ми беше много по-хубаво и задоволяващо от това :D Тоя момент под полата беше нещо като мостра. :D

kitty02
02-23-2013, 17:41
Ооо, ти си добре. Аз сънувах господина ми по български по прашки :lol:

zeleniq_domat
02-23-2013, 19:24
:D пази боже от такива сънища

lamer4e7o
02-23-2013, 23:16
Ооо, ти си добре. Аз сънувах господина ми по български по прашки :lol:

Ух… Мръсница! ^^ :3

Yen_is_bacK
02-24-2013, 22:24
Нищо, пия само магнезий и бирена мая :D

можеш ли да ми обясниш защо пиеш магнезии и бирена мая, айде бирената мая пубер си пиеш я да нямаш кожни проблеми, но от нея се качват килограми нали знаеш .. кажи за Mg ?

zeleniq_domat
02-25-2013, 01:20
можеш ли да ми обясниш защо пиеш магнезии и бирена мая, айде бирената мая пубер си пиеш я да нямаш кожни проблеми, но от нея се качват килограми нали знаеш .. кажи за Mg ?

Ми не всеки иска да ги сваля килограмите... Аз искам да кача няколко. А Mg го пия, защото ми е слаб имунитета.

facebook_1
02-25-2013, 09:18
:)

sexa_na_kompleksa
02-26-2013, 15:20
Сънищата не означават нищо, не се притеснявай.