PDA

View Full Version : Scribblenauts Unlimited - Проблем!



AniBG
02-23-2013, 17:31
Искам да си изтегля Scribblenauts Unlimited, интересна ми се вижда, за когато ми е скучно.. Ноооо имам проблем.. С две думи крашва, дава ми някакъв dump crash. Четох в нета, много хора го имат. Има някои, които го решават като пускат играта като Админ и чрез Win XP SP3. Пробвах, не става. Другаде четох, че от Steam са ъпдейтнали играта с патч (който не мога да открия никъде качен онлайн) за тези, които са си купили играта. И накрая прочетох, че може да зависи от видео картата, при всички машини с карти на Intel дава този ерор. И да, с Intel Pentium съм. Има ли някакъв шанс да я подкарам (без да си сменям видео картата; колкото и да ми се играе няма да купувам нова и да я сменям само, за да си начеша крастата :D ) та се нядавям да има лесно (безплатно) решение на проблема. Някъде някой беше писал за ъпдейтване на драйверите на видео картата - това не съм го пробвала, тъй като ме е страх да не си прецакам нещо лаптопа и не съм сигурна къде да ръчкам.. Накратко, това е. Ще се радвам, ако някой има решение! ^^

AniBG
02-23-2013, 20:40
Никой ли няма отговор?! Като последно - търся патча, с драйверите е малко вероятно да подейства.

AniBG
03-09-2013, 09:03
Ъмм никой ли няма решение на проблема.. Изобщо? :(

npp
03-09-2013, 10:11
това са минималните системни изисквания:

OS: Windows XP or higher
Processor: AMD Atholon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI X1800 or better / nVidia 7800 or better / Intel 4100 or better. 256MB Video RAM. Shader 3.0 or better
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 2 GB HD space
Other Requirements: Broadband Internet connection

пробвай с инсталация на последната версия видео драйвери (нищо няма да се прецака)

Auriss
03-09-2013, 11:26
http://thepiratebay.se/torrent/7918171/Patch_Fix_for_scribblenauts_unlimited

Пак заповядай.

// едит - прегледах и коментарите. Тъжно. Не е баш това, което ти трябва, ама не пречи да пробваш ;д

anonymous908491
03-09-2013, 14:02
Защо я заблуждавате, не може да се подкара на лаптоп тая игра.