PDA

View Full Version : Какво да и кажа...?



Takaki Tono
02-23-2013, 18:32
Добра ви вечер :D Преди малко докато пиках се сетих за едно нещо. Преди време случайно се бях запознал с едно момиче, и така тръгнаха нещата че си станахме близки. Писали сме си супер много пъти, виждали сме се и т.н. В един прекрасен момент , обаче, аз усетих че започвам да я чувствам като повече от приятелка... Уви тя не е чувствала същото :D Казах си голяма работа, кво толкова, и си продължихме по старому, само дето не беше същото като в началото.
Тя все още се интересуваше от мен, само дето аз бях осъзнал че цялото това нещо няма смисъл и само си губя времето. Казах и че искам да спрем всякакъв контакт и всеки да си продължи със живота си. Тя явно тов аго разбра погрешно и ми каза след като чувствата ми отшумят пак да съм я потърсил, защото били тъпа да спираме всякакъв контакт и не искала да ме губи като приятел. I mean what the fuck is going here :D :D Мене тоя вариант не ме устрой.
Както и да е. След около месец ми писа, явно според нея за толкова време отшумяват чувствата ( а и не можем да говорим че съм биил лудо влюбен в нея, просто някви симпатии, готин човек беше и още е, надявам се). Същата вечер когато ми писа бях малко пил,и разговора така се стече че пак започнахме да говорим за нас блаблабла. Тя още си мислеше че имам нещо към нея, без да знае, че отдавна бях продължил и така да се каже тя беше затворена глава в моя живот. Реших окончателно да сложа край да цялата тая история с нея и да направя това което всеки пич във френдзоната трябва да направи, а именно MOVE THE FUCK ON. Казах и че ми е писнало от нея и теглих в буквалния смисъл една майна :D Тя каза че съм я дразнел и че съм и коствал толкова много нерви, че е държала на мен а аз не съм заслужавал всичко това коеото тя е правила за мен. Изслушах и ревливите изповеди и я блокирах.

Та въпросът ми е, ако я видя, защото това ще стане, как да постъпя, да и кажа ли нещо? Според мен най- добре ще е просто да я подмина, макач че ше е супер кретенско. Въпросът ми е главно към момичетата.

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 18:40
Е, поне се поздравявайте, когато се засечете.

NambyPamby
02-23-2013, 18:43
Ем, явно се кефи да си в живота й, щото по тоя начин й начесваш егото.
Пък може и да са се зародили някакви чувства в нея към теб.

Единственото, което разбрах е, че ти се ще да си много корав и оборотен, ама не си. Все още имаш чувства към момичето(или поне ти е наранено егото все още), независимо кво твърдиш, и все още взимаш тая история присърце, щом чак и теми пускаш.
Нека не ти се вдига самочувствието от това, че тя те е потърсила отново - и тя е човешко същество, и тя прави грешки.

Takaki Tono
02-23-2013, 18:48
Ем, явно се кефи да си в живота й, щото по тоя начин й начесваш егото.
Пък може и да са се зародили някакви чувства в нея към теб.

Единственото, което разбрах е, че ти се ще да си много корав и оборотен, ама не си. Все още имаш чувства към момичето(или поне ти е наранено егото все още), независимо кво твърдиш, и все още взимаш тая история присърце, щом чак и теми пускаш.
Нека не ти се вдига самочувствието от това, че тя те е потърсила отново - и тя е човешко същество, и тя прави грешки.
:D :D никва връзка с реалността. Не се правя нито на корав нито на оборотен. Напълно нормален човек съм и уважам другите но просто си има граници.
Просто ми се иска да знам как да постъпя с човек койо някога е бил важен за мен.

Amore-Mio*
02-23-2013, 20:11
Някога тя е била важна за теб, но въпреки това ти в настоящето се държиш не както трябва и изобщо не показваш някаква връзка с миналото. Та, както и да е. От части се съгласявам за теб, че си решил да й кажеш, че вече не чувстваш нещо към нея. Грешката ти обаче е в това, че го правиш по груб начин, а няма причина за това. Можеше просто да й кажеш така и така. Иначе, мен ако питаш - наистина си бил важен за нея, иначе нямаше да се сети да ти пише. Ама това си е мое мнение.
Колкото до въпроса: По-добре май ще е наистина да се подминавате. След тия майни, дето си й теглил няма да е особено... добре, да се поздравявате и да продължавате да си общувате. Поне не на този етап.