PDA

View Full Version : 2-ра среща с момиче ! ПОМОЩ



coldbloodedsoul
02-23-2013, 23:20
Здравейте :)
На 16 съм. Харесах си момиче което е с една година по-голяма. Така да започвам ..
За първи път я видях на концерт на моето училище , пееше много добре .
В последствие разбрах , че работи в едно кафе.
Реших да отида , като я видях моментално пулсът ми се ускори , отидох , здрависахме се и така.
Беше ме срам да отида при нея затова започнахме да си пишем по ФБ като си имате напредстава , че бяхме на 1 метър разстояние. Всичко това свърши като излязохме вън за по цигара. Тогава започнахме да си говорим. След като се върнахме вътре , продължихме с ФБ-ка , беше сама на масата , а аз бях с приятели. Попитах я дали да отида за компания няколко пъти , но тя отказваше. ( бях много настоятелен , но наза не ) Според мен това го е казала , защото не искаше да оставя приятелите ми заради нея. След време приятелите ми си тръгнаха , отново я попитах дали да остана , но този път намекваше ту да остана ту да тръгна аз ( това колебание от нейна страна леко ме изнерви) останох , за да потвърдя симпатиите си към нея. Седнах на масата до нея , говорихме си , смяхме се. По едно време имаше доста работа , но аз останох. След време разбрах , че скоро няма да седне. (Интересното беше , че не ми каза да тръгвам понеже имаше работа и не знаеше кога ще я свърши) Сбогувахме се , стиснах и ръката и и казох , че ми беше приятно и си тръгнах.

Искам някъкви съвети какво да правя следващия път като отида. Също искам да разбера какви бяха тези отрицания и съмнения в нея? С какво впечатление си е тръгнала? Моля , ако някой има идеи да ги сподели

s40t4
02-24-2013, 00:21
Било и е приятно да и правиш компания,докато е на работа. Тва е.... отиди още 2-3 пъти и,ако е същото положение ще разбереш отговора най-добре.

Ecstasy
02-24-2013, 01:27
Било и е приятно да и правиш компания,докато е на работа. Тва е.... отиди още 2-3 пъти и,ако е същото положение ще разбереш отговора най-добре.

+1

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2013, 12:48
Не вЪзлагай големи надежди. А ако искаш да знаеш какво ТОЧНО да си мислиш, направи се на луд и я питай вЪв фейса дали си има приятел. Ако има, май трябва да се откажеш...

marilyn
02-24-2013, 14:03
ехх деца, с тоя фейсбук, тотално ще забравите как се общува нормално...